Witam, stwierdziłam, że i u mnie nadszedł czas aby pochwalić się swoimi mordkami kochanymi :loveu:
a że teraz zbytnio nie mam czasu na opisy to wkleję gotowce które kiedyś robiłam :lol:
[B]SONIA ur. 1999[/B]
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3118/soniazopisem1.jpg[/IMG]
[B]MASZA ur. 2001[/B]
[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9780/maszazopisem.jpg[/IMG]
[B]SAJGON ur. 2005[/B]
[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8990/sajgonzopisem1.jpg[/IMG]
[B]EMI ur. 2007[/B]
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2464/emizopisem.jpg[/IMG]
przez nasz dom przewinęły się jeszcze dwa psy - jak pisałam już u Sonii, był to przygarnięty Jamnik Długowłosy - Nikuś oraz kundelek zgarnięty z ulicy - Kora... długie były ich historie... jeżeli ktoś się zainteresuje to mogę opowiedzieć :)
Jeżeli miałabym pisać o innych zwierzakach to miałam jeszcze: kota, szczury, chomiki, rybki, królika, kanarki, żółwia, szynszylę...
[*] :-(:-(:-(:-(