Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8985/sam12601.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8458/sam12541.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/787/sam12611.jp[/IMG][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/787/sam12611.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/4866/sam12791.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/787/sam12611.jp[/IMG]
  2. nie ma :) to jest młoda osoba, która miała wczesniej psiaka (husky) :) powiedz mi julii kiedy ta pani wyjezdza ? w piątek mozemy jechac po psiaka ?
  3. gadałam z agą z Animalii, dziś mają zebranie bo muszą "porozdawać" 10 szczeniaków po DT i pomyslą też o Maksiu :) wiec jest nadzieja :)
  4. z Sonia niestety coraz gorzej :(
  5. Mamy poważny problem...okazało się, że kojcy jeszcze nie ma i nie zanosi się aby powstały przed świetami z powodu trundej sytuacji osoby sponsorującej je... co to domku dla kotów ma przyjechac jakos pod koniec tygodnia ale nie wiadomo kiedy powstanie... wiec musimy na cito znazleźć dt maksowi chociaz na miesiąc !!!
  6. allegro mu odnawiam, ale niestety bez zadnych bajerów...
  7. podnosze sunie !!!
  8. [quote name='Maryna'] Ale może fotka,choc jedna,proszę[/QUOTE] jestem za :D
  9. jejku :D:D:D:D jakie cudne wieści :):):) aż normalnie ze szczęścia płakać się chce :) powodzenia Pesteczko, dawaj znać co jakiś czas co u ciebie słychać ;)
  10. cudna jest :* będzie dobrze Haniu :)
  11. Wreszcie mogę spać spokojniej :)
  12. kciukam, kciukam :) i mam nadzieje, że to nie będzie tylko świąteczna zachcianka...
  13. :D cudnie :D
  14. serce pęka... :( reszta psiaków z tego miejsca pojechała do schronu, a to też były dogi?
  15. Paszczak kochany :):):) tana planujesz może przygarnięcie kolejnej bidy na DT ? :D Polecam Rafika z mojej sygnaturki... boski psiak... deklaracji brak, długi ma :( już rok czeka w hospicjum... :(
  16. super info :D oby wiecej takich :)
  17. cudaczek :D
  18. Witam, stwierdziłam, że i u mnie nadszedł czas aby pochwalić się swoimi mordkami kochanymi :loveu: a że teraz zbytnio nie mam czasu na opisy to wkleję gotowce które kiedyś robiłam :lol: [B]SONIA ur. 1999[/B] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3118/soniazopisem1.jpg[/IMG] [B]MASZA ur. 2001[/B] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9780/maszazopisem.jpg[/IMG] [B]SAJGON ur. 2005[/B] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8990/sajgonzopisem1.jpg[/IMG] [B]EMI ur. 2007[/B] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2464/emizopisem.jpg[/IMG] przez nasz dom przewinęły się jeszcze dwa psy - jak pisałam już u Sonii, był to przygarnięty Jamnik Długowłosy - Nikuś oraz kundelek zgarnięty z ulicy - Kora... długie były ich historie... jeżeli ktoś się zainteresuje to mogę opowiedzieć :) Jeżeli miałabym pisać o innych zwierzakach to miałam jeszcze: kota, szczury, chomiki, rybki, królika, kanarki, żółwia, szynszylę... [*] :-(:-(:-(:-(
  19. nika a jak tam ubranka które porobiłaś zeszłej zimy ? miałaś sie pochwalić ;)
  20. no właśnie, dużo osób interesowało się nią... brali kartki z ogłoszeniem i nic... :(
  21. chętnie byłym porobiła, ale mój komp nie jest w stanie wyślietlać mi większości stron... postaram się zrobić chociaż allegro, no i zaraz maksia na naszą fundacyjną stronę damy.
×
×
  • Create New...