[quote name='mamanabank'] kopiuję z wątku rozliczeniowego Emira
[URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=17740&sid=5aa56eaa05bc1ce62897e8ff43974cd7#17740[/URL]
[B]wpływy c.d[/B]
([I]na konto EMIRA)[/I]
50,- Rafał W. -W -wa
Dziękujemy![/QUOTE]
kurcze... a moja jeszcze nie doszła... ;/ wysyłałam w piątek (4.11)