Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. ech :(:(:( wielka szkoda :( a Kremcia jak zwykle śliczna... :* kiedy koniec kwarantanny ? :D
  2. i jak było spotkanko ? :D
  3. cudak nasz kochany... :*
  4. trzymamy, trzymamy :D
  5. [quote name='mamanabank'] kopiuję z wątku rozliczeniowego Emira [URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=17740&sid=5aa56eaa05bc1ce62897e8ff43974cd7#17740[/URL] [B]wpływy c.d[/B] ([I]na konto EMIRA)[/I] 50,- Rafał W. -W -wa Dziękujemy![/QUOTE] kurcze... a moja jeszcze nie doszła... ;/ wysyłałam w piątek (4.11)
  6. [quote name='juli88']myślę że tą co ma można by ocieplić i byłoby ok. [/QUOTE] no tak tylko, raczej nie będziesz w stanie zabrać z tamtąd tej budki i dać dowieźć mi ją na ocieplanie... :/
  7. [quote name='jola_li']Aż boję się tam zajrzeć :-(...[/QUOTE] no... zdjęcia są.... :(
  8. [quote name='jola_li']Dużo nie mogę, ale choć parę groszy dorzucę - poproszę o numer konta :-(...[/QUOTE] na pierwszej stronie jest... #3 :)
  9. poleciało parę groszy dla biedaka...
  10. bedziemy z fundacji lepic budki dla kotów i pomyslałam ze mozemy zrobić cos wiekszego dla suni :)
  11. julii powiesz mi w jakim stanie jest buda w której matka mieszka ?
  12. śliczna, kochana mordeczka :*:*:*:*:*
  13. buziaki dla Rafika :*
  14. super wiadomość :D trzymam kciuki aby to był już ostatni domek...
  15. cudo... ogonek rzeczywiście czerwony :/
  16. kurcze Saruniu... musi sie udać z domkiem :* trzymam nieustająco kciuki :*
×
×
  • Create New...