-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
Śliczna, wesoła, kochana, energiczna... GAJA MA DOM :)
Nano replied to nika28's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki :) -
nika odemnie i od Atrisko poszło parę gorszy :)[B][COLOR=black][COLOR=#FF0000][/COLOR][/COLOR][/B]
-
allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2007564370[/url]
-
[SIZE=5][B][COLOR=red]zbieramy pieniążki na budę dla Maksia !!! Koszt do 200 zł !!! Musimy ją mieć już w czwartek !!![/COLOR][/B][/SIZE]
-
hurrraaaa :multi::multi::multi:
-
palnuje tez na razie np postawic mu tam bude i zeby byl na lince jakies dlugiej przywiazany..... :(
-
[quote name='supergoga']Mam nadzieje, że Maria chociaż skontaktowala się z nano aby wytlumaczyć i przeprosic, choć to niczego nie zmienia.[/QUOTE] próbowałam sie do niej wczoraj dodzwonic... nie odbiera i sie nie odzywa... jutro Emilia jedzie do naszego miejsca gdzie miały powstac kojce... porozmawia z wlascicielka terenu czy Maksio moglby mieszkac na razie w szopce u niej...
-
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
co do finansów to my niestety narazie leżymy :( pani od waty nadal milczy... -
najnowsze info... psiak moze zostac u Pani do czwartku i ani sekundy dłużej... ale lepiej by bylo zabrac go wczesniej...
-
podnosze i trzymam kciuki...
-
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
napisałam jej priv, mam nadzieje ze odpisze i poda nr, wtedy ci go przeslę i juz sie umowicie :) -
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
transpotru z warszawy niestety nie mamy... wiec byloby super jakby udalo ci sie skontaktowac z ta osoba i wate odebrac :) -
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
dziś mamy spotkanie, pogadam na ten temat z Emilia :) -
Maksio był dziś na szczepieniu przeciwko wściekliźnie :) koszt nie wielki bo podobno 25 zł, także spokojnie wyłoże za niego :) Mówiłam Marii (DT) żeby wzieła jakiś transporter do niego (mowiła ze ma) aby go bezpiecznie przewiezc :) z tego co pamietam to DT jest w Rogalinku xD
-
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='yucca']Na fb doczytałam, że ktoś chce podarować wam watę szklaną. kontaktował się ktoś z wami w tej sprawie?[/QUOTE] chyba ktoś z Emilią juz rozmawiał. Domek będzie stał na obrzeżach Poznania :) -
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
służymy pomocą :) będziemy miec domek 18m2 [url]http://www.facebook.com/events/322456094439523/#!/events/292354447468638/[/url] taki tylko, że bez tarasu :) kotki będą miały drapaki, legowiska, grzejniczek, zabawki itp. a co najwazniejsze pełne brzuszki :) mysle, ze na poczatku wzielibysmy te bardziej oswojone, badz potrzebujące pomocy... teraz tylko czekamy az domek powstanie... -
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='MALWA']A my to kto? Jakaś fundacja? Z tego co pisała tu wcześniej MIki27, to budki już tam są, bo postawiła je Pani Alina.[/QUOTE] Tak nowo powstała fundacja Animal-Security. To fajnie, że są. A powiedzcie czy ten teren gdzie koty przebywaja nalezy do miasta czy to jest teren prywatny. Bo nie zaglebiałam sie w watek, ale czytałam na poczatku ze wchodza gdzies gdzie jest furtka i brak dostepu... 13 :crazyeye: czy wszystkie dadzą sie głaskać (złapac)? my obecnie juz na poczatek bedziemy miec z 10 kotów... Czy kotą zagraża tam coś ze strony miasta, remontów itp.? -
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
hej, powiedzcie mi ile na chwilę obecną jest tam kotów i jak długo mogą tam zostać ? my jesteśmy w stanie wziac je dopiero po nowym roku, jak postawimy i ocieplimy kociarnie... na razie mozemy (za zgodą) postawić tam styropianowe budki dla kociaków i wspomóc karmą. -
Warszawo pomocy!!! ;(
-
super julii dzięki :) juz na 100% umówiłam się z obydwoma stronami :) o 17:00 wyruszamy (z nowym DT :P) z górczyna po Maksia :) także, będziemy tam ok 17:30-18:00 :) porozmawiamy z pania, moze przekupimy jakos Maksa żeby wszedl do transportera i od Pani pojedzie od razu do DT :) dziś jadę zabrać z naszej fundacji troche karmy dla Maska :)
-
rozmawialam z Pania, podobno Maksiu sie troszke zmienil co to tej agresji... pani powiedziala ze juz sie tak nie szczerzy bo nie jest taki obolały... umowilam sie z nia wstepnie na piatek na 13:00. Nie moge sie dodzwonic do nowego tymczasu... co do szczepienia to rozmawialam z pania, postara sie isc z nim jutro, ksiazeczke wypisza na animal-security... tylko ze nie wiem jak my jej koszty szczepienia zwrocimy jak nic nie mamy :/ mowilam zeby zrobila tylko wscieklizne....
-
powiedz mi julii czy pani bedzie w stanie go zaszczepic przed piatkiem ?
-
a kiedy ty sie widziałas z maksiem i gdzie go chciałas wykapac ?
-
GURU pies w typie bull - musi opuścić schronisko ! Prosimy o pomoc !
Nano replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
natalia podeslij naszej Hani na maila teskt ogloszenia i pare fotek Guru to wstawi go na strone fundacji :) -
coś pięknego :) buziole dla Saruni :*