-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
Nano replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Pawełek zarówno z samcami jak i suczkami się nie zgadza? czy jest kastrowany ? -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
Nano replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
kurde, że też musi być agresywny do innych psów :( -
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
jutro jedziemy ocieplać ściany, otrzymaliśmy też wykładzine :) gorzej z płytami osb :( [url]http://epoznan.pl/news-news-30197[/url] teraz niestety musimy sobie radzić sami... a na koncie pustki :( -
Dziewczyny były dziś na szczepieniu :) dostały komplet :) Jeese zmieniła imię na Sisi xD jak tylko dostane zdjęcia to wstawię ;) filmik chyba też jakiś był ;) EDIT: jechał z nami również dość narwany kot w transporterze lecz dziewczyny w ogóle się nim nie interesowały :D więc myślę, że Aza akceptowałaby koty :)
-
Wafel z Sabinką jak rodzeństwo wyglądają ;) cudne fotki ;) Kurcze Farcia ma tak mało tego futra... strasznie marznie pewnie... nika a co z tymi kubraczkami co mialaś mi w końcu pokazać ? :D
-
[quote name='WAfel i Sabinka']czesc!;-) Bede informowac co u Sabinki jesli chcecie;-)i postaram sie powrzucac zdjecia, mam nadzieje ze mi sie uda;-))Pozdrawiam was wszystkich kochani!!! do pozdrowien przylaczaja sie Wafel i Sabina;-)[/QUOTE] super wieści :D aby załączyć zdjęcia musisz je najpierw wgrać "do internetu" np przez stronę [URL]http://imageshack.us/[/URL] lub [URL]http://tinypic.pl/[/URL] :) potem kopiujesz link zdjęcia :) następnie (jak się pisze post) na górze koło globusa masz obrazek "dodaj grafikę" klikasz na niego w okienku które ci wyskoczy wklejasz skopiowany link i robisz ok :)
-
a ma ktoś może fotki NUTRA GOLD Adult Dog ??:) i jeszcze Acane Adult Dog, Adult Small Breed, Lamb & Apple :D
-
Aza szuka DT ale jej sytuacja prawna rozwiąże się w tym tygodniu, gdyż będziemy rozmawiali z właścicielką. Jeśli zechce ją z powrotem będzie musiała zapewnić jej godne warunki, jeżeli nie - odbierzemy jej sukę zgodnie z zapisem w dokumencie... edit: Jeese i Szoguna (który już znalazł dom) właściciele się zrzekli od razu, także te psy są do adopcji.
-
Pani prezes była dziś u psów, oto jej relacja: "dziś byłam u psin, na to wychodzi ze są szczęśliwe bo prawie by obaliły mnie na przywitanie :) maja dobre warunki, raz jedna raz druga spędza pól dnia w ocieplonym domku, poza tym mogą się wybiegać na wielkim terenie :) Malamutka polubiła psy p.Beaty i się tak nawzajem uganiają :) widok tych psów w porównaniu do tego jak się zachowywały u swoich właścicieli, jest nie do opisania, aż żal je wydawać... Obie jadą we wtorek na szczepienia i na ogólne oględziny" :):):) a więc trzeba było im dać czas na przyzwyczajenie się do nowych psiaków (3 suczek właścicieli terenu) :D
-
kurde ciężko będzie z tymi kotami... kociarni jeszcze nie mamy :( ale postaram się coś wymyślić ;)
-
niestety nie wiemy jak zachowuje się do kotów... z Jeese jest ok, tylko, że ona z nią mieszkała. We wtorek będę się widzieć z suczką i zapytam się osoby którą ja ma jak zachowuje się teraz z stosunku do jej małych suczek :)
-
[quote name='izatemka']Ja pytałam o DT, poniewaz nigdzie nie jest napisane,w jakich warunkach przebywa teraz (dom, przytulisko,kojec) i czy dopuszczacie (Fundacja) wydanie jej na DT.[/QUOTE] teraz sunia przebywa raz w kojcu raz w ogrzewanym pomieszczeniu :) jak robi jej się za gorąco to idzie sobie do budy :) sunia całe swoje życie przebywała pod chmurką także, widać, że się już przyzwyczaiła do spania na dworze... z czystością to trudno stwierdzić, jednak nie zdarzyło jej się załatwić w domku :) oczywisće dopuszczamy wydanie suczki :) fajnie jakby się znalazł dla niej jakiś domowy DT i nauczył ją prawdziwego życia :)
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Nano replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jaka dorodna pannica :D -
ogólnie sunia jeszcze przed rozpoczęciem porodu do ludzi była cudo, do Jeese również, spały razem i w ogóle. Trochę gorzej było przy jedzeniu, to Aza pierwsza dopadała do misek i nie dała podejść Jeese (ale myślę, że robiła to instynktownie - teraz dostawała w końcu coś normalnego do jedzenia i bała się, że jej tego zabraknie). Lecz gdy się najadła to Jeese mogła podejść :) Zdarzyło się tak, że po porodzie Jeese podeszła do Azy ale nic się nie wydarzyło. [quote name='izatemka']Czy Aza potrzebuje jeszcze DT? Bo nie pisze nic w temacie, gdzie jest?[/QUOTE] Aza do człowieka naprawdę kochana, na małe psy właścicielki naszego DT również nie reagowała w przeciwieństwie do Jeese... Przydał by się dla Azy domek, który pokaże jej, że już nigdy nikt jej nie skrzywdzi, nie będzie maszynką do rodzenia i będzie mieć miskę zawsze pełną jedzenia :)
-
sunia ok, jutro bądź w poniedziałek jedziemy do weta... agresja już mineła, jak tylko pozbyla się szczeniaka :(
-
Niestety... Aza zagryzła szczeniaka... miał pogryzioną główkę :(
-
a kto mówił, że wcześniej było 6? ;) tak rozmawialiśmy z weterynarzem, mamy z nim stały kontakt i w razie problemów od razu jest wzywany do suni :)
-
sabinka bez oczka ? :D tak daleko ? :D jak to sie stało ? :D ktoś zrobił tą po adopcyjna w Wawie?
-
[URL="http://www.dogomania.pl/members/109936-pati851"][/URL]pati851 zaoferowała transport :) wszystkie numery kontaktowe przekazałam prezes fundacji Animal Security :) mam nadzieje, że jak najszybciej do Was zadzwoni ;)
-
tak, ja pisałam :) podam numer do pani prezes na priv :) EDIT: założyłam wątek na transportowym :) a nóż ktoś będzie jechać :)