-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
ogłoszenie na szybko: Maksio - łaciate szczęście... // terrier Dnia 23.11.11 znaleziono go na klatce schodowej jednego z bloków na Os. Kosmonautów w Poznaniu. Niestety, psiak nie posiada czipa. Pani która go znalazła może zapewnić mu schronienie tylko do połowy grudnia, bo potem wyjeżdża. Widać, że Masio mieszkał w domu, świetnie sobie radzi. Na początku jest troszkę nieufny, lecz pozwolił sobie zajrzeć w zęby i na oko może mieć około 5 lat. Bedzie wspaniałym towarzyszem zarówno starszej osoby jak i osoby aktywniejszej. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru odpowiedniego właściciela dla Maksia> Warunkiem adopcji jest wizyta przed-adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej, w której właściciel zobowiązuje się wykastrować psa w przeciągu dwóch miesięcy od adopcji. Zainteresowanych zarówno adopcją jak i zapewnieniem domu tymczasowego prosimy o kontakt: tel: mail: Julii powiedz mi jak Pani ma na imię i czy zgodziła sie podawać jej numer w ogłoszeniu, jeżeli nie to podamy kogoś z fundacji, choć wiadomo, że najlepsze informacje ma osoba z psem mieszkająca... i rozumiem, że Maksio nie jest wykastrowany?
-
trzymam kciuki :)
-
melduje sie !!
-
[quote name='juli88']szczerze mówiąc nie wiem co pt :oops: [/QUOTE] domyślam się, iż chodzi o skrót słowa: piątek :D
-
Śliczna, wesoła, kochana, energiczna... GAJA MA DOM :)
Nano replied to nika28's topic in Już w nowym domu
a co z tym jej zapałem do frisbee ? :) ona aportuje tak że przynosi czy tylko tak że biegnie po piłkę ? xD -
[quote name='magda222']To co dziewczyny? Zgadzacie się, żeby podzielić kasę między Rafika i Szarika? Mam jeszcze taką propozycję, żeby 50 zł wpłacić na Skarpetę im. Talcott, która wspomogła Kremcię jak ta nie była jeszcze taka bogata ;) Więc tak... Jest 716 zł. 50 zł Skarpeta im. Talcott 333 zł Rafik 333 zł Szarik OK? :)[/QUOTE] dalej cioteczki wypowiadać się :) ja również jestem za :)
-
teskt do ogłoszeń: Kluska... czy buda to miejsce dla szczeniaka? Kluska to śliczny, mały, biszkoptowy około 5 miesięczny szczeniak. Sunia jest bardzo przyjacielska w stosunku do innych psiaków. Polecana dla domu z większymi dziećmi, gdyż małych może się bać. Sunia potrzebuje 5 minut na rozpoznanie zamiarów człowieka, a później to już nie odstępuje na krok. Kluska jest odrobaczona oraz posiada książeczkę zdrowia. Szukamy jej najwspanialszego domu na świecie. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru odpowiedniego właściciela dla Kluski. Warunkiem adopcji jest wizyta przed-adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej, w której właściciel zobowiązuje się wysterylizować sunię po pierwszej cieczce nie dopuszczając do jej rozmnożenia. Kontakt: 505-158-004
-
[quote name='Lida']Jejku, suuuuperaśna wiadomość. Tak się cieszę, że Kremci się udało. Dzięki Mrówa za opiekę nad nią. Do mojej deklaracji dorzucę 10 zł i razem będzie 40 zł/miesiąc. Podzielcie to na Szarika i na Rafika. Po 20 zł. Proszę tylko o numery kont. Do kogo słać pieniądze?[/QUOTE] na wątku Rafika nika28 poda ci dane do wpłaty :)
-
cieszę się niezmiernie :D:D:D:D:D jejku super że naprzeciw ciebie :D bedziesz miała na nią oko i podsyłala nam fotki :D jupi !!!! :D a teraz moje cioteczki kochane, sprawa deklaracji... jesteście w stanie przenieść deklaracje na Rafika z mojego podpisu? chłopak rok siedzi już w hospicjum i ma długi a deklaracji praktycznie brak :( i pieniążki po Kremci można podzielić na kilka psiaków :)
-
no to ja też nie pytam... xD
-
a jak Kluska ? dziś dużo osób się nią interesowało :) jest już w DT ?
-
Słodziaczek kochany :*
-
Zapraszamy w dniach 19-20.11 do Galerii Pestka w Poznaniu na Festiwal "Pestka ma kota na punkcie zwierząt". Wiele atrakcji :D Temat przewodni to oczywiście zwierzęta :D [url]http://animal-security.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=178%3Afestiwal-pestka-ma-kota-na-punkcie-zwierzt-19-20-listopada&catid=14&Itemid=30[/url] Rafi będzie widnieć na naszym plakacie zwierzaków do adopcji :)
-
zapraszam 19-20 do galerii pestka w Poznaniu !!! Wiele atrakcji temat przewodni to oczywiście zwierzęta [url]http://animal-security.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=178%3Afestiwal-pestka-ma-kota-na-punkcie-zwierzt-19-20-listopada&catid=14&Itemid=30[/url] Kremcia będzie widnieć na naszym plakacie zwierząt do adopcji :)
-
Julii czekam na jakiś tekst o klusce !!!
-
jest szansa na domek tymczasowy dla Kluski :) kluska też bedzie na naszym plakacie psiaków do adopcji :)
-
wstępny plan: prEzENtACjA orgANizACji ADopCYjNYCh i firm ofErująCYCh ArtYKuŁY DlA zWiErząt KoNsultACjE WEtErYNArYjNE i zoopsYChologA WYstAWA zDjęć i KoNKurs zoo pozNAń ,KoNKursY, WArsztAtY i zAbAWY DlA DziECi mAloWANiE tWArzY, zbiórKA KArmY DlA bEzDomNYCh zWiErząt sobotA 19 listopADA 11:30 poKAzY: szKolENiA psóW, sztuCzEK CYrKoWYCh i frisbEE 12:30 poKAz psiEj moDY 13:30 „KoCi DEWElopEr” - WArsztAtY buDoWANiA DomKóW DlA KotóW 15:00 poKAz psóW prACująCYCh 16:00-19:00 poKAz KotóW rAsoWYCh NiEDziElA 20 listopADA 11:00 prElEKCjA „CzŁoWiEK i piEs – NiEzWYKŁA Więź” 12:30 poKAz AgilitY 14:00 prElEKCjA „problEmY porzuCoNYCh zWiErząt” 15:00 prElEKCjA DotYCząCA stErYlizACji 16:00-19:00 poKAz KotóW rAsoWYCh zbiórKA DomKóW DlA bEzDomNYCh KotóW sorki że takim hebrajskim pismem ale nie chce mi sie tego poprawiać xD
-
niestety galeria nie zezwoliła na wprowadzanie zwierząt... :/
-
a ja zapraszam 19-20 do galerii pestka !!! Wiele atrakcji :) temat przewodni to oczywiście zwierzęta !!! [url]http://animal-security.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=178%3Afestiwal-pestka-ma-kota-na-punkcie-zwierzt-19-20-listopada&catid=14&Itemid=30[/url]
-
melduje sie...