Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. jupi :D chociaż jakaś radosna wieść dzisiaj :D
  2. to ja sie po kwarantannie wbijam do ciebie :D
  3. trzymam, trzymam :)
  4. łooo :D to ja też trzymam :)
  5. Poznań - suka w zaawansowanej ciaży na budowie !!! Pomocy !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216758-ci%C4%99%C5%BCarna-suczka-na-budowie...-POMOCY!!!!!?p=17883128#post17883128[/url]
  6. Poznań - suka w zaawansowanej ciaży na budowie !!! Pomocy !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216758-ci%C4%99%C5%BCarna-suczka-na-budowie...-POMOCY!!!!!?p=17883128#post17883128[/url]
  7. kciukam w takim razie :) w razie co mogę wpaść na wizyty poadopcyjne :)
  8. podniosę... w wolnej chwili zaproszę cioteczki :)
  9. aaaa :D malawka :D boskie :D:D:D czekam na więcej :D
  10. pasuje mi piątek :D i sobota :D wiec jak już wolisz :D tak lepiej torche wczesniej ale jak coś to się dostosuje :D
  11. kurde ciotki jakie wy super fotki robicie :D ja dalej nalegam: wiecej dogów niemieckich :D wilczaków, chow-chowków, wilczarzy i saluki :)
  12. jaka słodka torpeda :* ech Raficzku...
  13. [quote name='Flaire']Przecież masz dokładny plan sędziowania na stronie oddziału: [URL="http://www.poznan.zkwp.pl/2011_plan_s.pdf"]sobota[/URL] i [URL="http://www.poznan.zkwp.pl/2011_plan_n.pdf"]niedziela[/URL].[/QUOTE] dziekuje :) mój komputer tak zamula, że sama nie dałabym rady tego poszukać :)
  14. ma ktoś może rozpiskę godzinowa kiedy jakie psiaki są oceniane ??
  15. jaki słodziak :D:D
  16. trzymam nieustająco kciukasy :*
  17. jejku !!! :D super wiadomości :) czekam z niecierpliwością na wieści z nowego domu :)
  18. ech :( a powiedz mi jak ona sie z innymi psami dogaduje ?
  19. julii w razie czego mam kklatke, wymiary ok: wys. 57 cm szer. 48 cm dł. 75 cm może dałabyś rade przechowac ją gdzieś w szopce u siebie ? ech... :(
×
×
  • Create New...