Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. [B]Lida[/B] konto (magdy222) już Ci wysłałam :) [B]mrówa[/B] ogarniaj, ogarniaj :D
  2. mrówa dawaj fotki ze spacerku :D
  3. mam nadzieje, że będziemy jakieś foteczki dostawać ? :D to allegro usuwam w takim razie :P
  4. cudne fotki, super informacje :) teraz Fawku będzie już coraz lepiej :*
  5. i po wizycie :) oczywiście laski dostały od ciotki smakołyki, bo nie wypada wpadać z pustymi rękoma - szczególnie do Bibi :P Kremcia jak zwykle kochana i grzeczna, miziasta i w ogole. Teraz zaczeła sobie strasznie linieć, więc mój płaszcz wyglądał po spacerze bardzo ciekawie :D na spacerku oczywiście bardzo grzeczna :D słucha się i pilnuje i oczywście podstawia łepek do miziania :D co ja mogę więcej powiedzieć... gdyby nie moje stado to już byłaby moja :D
  6. I ja też KOCHAM MIKUSIA !!! :*:*:*
  7. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
  8. niestety nie posiadam aparatu ;/ ale może uda mi sie pożyczyc :D
  9. tylko szkoda, że sie jeszcze nie ujawnił... :( jutro Kremule wyściskam :D:D:D:D i małe glutki też :D no i oczywiście mopy :P
  10. [quote name='Collie']Śliczna z niej sunia :loveu:[/QUOTE] no śliczna... i charakter ma cudny... a szczęścia nie ma :(
  11. [quote name='natalia.']czy Kremcia ma ogłoszenia przy pakrkingu obok HCP w Poznaniu? :D[/QUOTE] tez widywałam tam jej ogłoszenia... :p
  12. [COLOR=red][B]Allegro[/B][/COLOR] - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1924103209[/URL] edit: jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to pisać :)
  13. dziś już nie dam rady bo komputer wyszarpie mi nerwy :P
  14. jutro postaram się zrobic allegro małemu :)
  15. [quote name='Marycha35'] I dobrze wiedzieć, że mamy NASZEGO CZŁOWIEKA w Poznaniu, uściski Nano:)[/QUOTE] dziekować :) a mi słodzicie dzisiaj xD normalnie się rumienie :) nop i w razie potrzeby zawsze mogę Faworka odwiedzić jak byście miały taką prośbę :)
  16. spoko, rozumiem :) masz rację :) nie znam Faworka osobiście i rzeczywiście o tym nie pomyslałam :) nie będę chłopaka na stresy narażać :)
  17. [quote name='majqa']To prawda, Twoje allegro zdziałało cuda. :-) Pt. - Poznań! :-)[/QUOTE] Poznań ?? to do mnie :D:D:D a jakie rejony konkretniej ? :D a o której godzinie (bo na 12 jadę do Kremci - sunia z banerku) ? :D bo może bym sie zapoznała z Fawkiem xD o ile nikt nie ma nic przeciwko
  18. [quote name='tana'] Ale dzisiaj wyjątkowo podziekować chcę [B][SIZE=3][COLOR=#800080]NANO[/COLOR][/SIZE][/B] która zrobiła Fawkowi allegro i cały czas dbała, żeby było odnawiane :iloveyou::Rose: Fawus został wypatrzony właśnie na allegro :) Wielkie wielkie dzieki kochana!!![/QUOTE] jejku dzięki :) bardzo się cieszę, że na coś się przydałam :D a gdzie konkretnie Faworek jedzie i kiedy ? :D
  19. czekamy na dalszy rozwój sytuacji :D
  20. o super :D to jestesmy umówione :D już wpisałam do kalendarza :D
  21. no to która ? xD 12, 13 ? :P
  22. łoo to fajnie :) to byłabym w piątek :) tylko teraz jaka godzina ci pasuje ? bo u mnie raczej wieczór odpada xD
  23. :) kurcze to kiedy ci pasuje ? mi jutro xD w piątek też (ale już ci tyłka w święto zawracać nie będe) xD no i chyba może być sobota :)
×
×
  • Create New...