Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. kto jest tak kochany i rozwiesza ogłoszenia po poznaniu ? :D widziałam Kremci dzisiaj :)
  2. super wiadomość :) trzymam kciukasy :)
  3. [quote name='Isiak']Wpadła mi w oko ta śliczna biało-czarna sunia na zdjęciach z Rewizorkiem :loveu: [/QUOTE] oj tak... Sarunia jest równie cudowna :)
  4. cudaki dwa kochane :*
  5. jupi jupi jupi !!!! :D:D:D:D:D:D ale super :) Buziaki dla ciebie Biafra i dla Dumeczki :):*
  6. no to kciukamy w takim razie :):*
  7. da sobie chłopak rade na 100% :) ty tez jesteś silna kobieta :D
  8. cóż za piękność się tu wyłoniła... :)
  9. o fu*k :/ a potem co? opowiedz mi coś o niej (wiek, charakter itp) postaram sie jakoś pomóc...
  10. już dawno zrobione :D
  11. słodka :) buziaki dla Gai :*
  12. cudna... aż się łezka szczęscia w oku kręci :)
  13. ;(;(;(;( jak można ;(;(;( postaram sie przelać parę gorszy ;(;(;(
  14. nop mysle ze na poczatek damy na dni powszednie :)
  15. [quote name='magda222'] To wyślę Kremcię do najbliższego piątkowego wydania "DZ". Na kogo podać namiary?[/QUOTE] może tel do mrowy ? mozna jesze w razie co mail do mnie podać. Wysłałam ci na priv. a mamy jakis fajny nowy teskt do ogłoszeń ?
  16. małe puliki będą :D to musze się do was wprosić na kawe xD a Kremcia... co ja moge tu komentowac... po prostu boska :D
  17. ech :(:(:(:(:(:(:(
×
×
  • Create New...