-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
i co z nowym domkiem ? :)
-
Najwyraźniej zostanie tylko jeden szczeniak :D akcja porodowa się zakończyła, sunia czuje się dobrze, opiekuje się szczeniakiem, lecz jeszcze nie daje się do siebie zbliżyć... jak tylko zyskamy jej zaufanie to zabieramy szczeniaka i ją do weta :)
-
łoo teraz będą białe kluseczki :D czyżbyście jedną sunie sobie zostawili z miotu ? :)
-
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
Nano replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
artykuł i film o kociarni... miało być tak pięknie a miasto się wypięło :( [url]http://epoznan.pl/news-news-30197[/url] -
to super :D a jak tam twoje szczyle i nowy pulik ? :D
-
Nasz pysiolek kochany :* a leca z niej kłaki cały czas tak mocno ?
-
coś pięknego :D
-
najgorsze jest to, że nie można do niej podejść i w razie czego jej pomóc :( możliwe, że ma uraz od poprzednich właścicieli...
-
akcja porodowa zaczęta... są dwa... w tym pierwszy martwy... weterynarz stwierdził, że zapewne on czopował drogę i powinno teraz iść szybciej... Aza nie pozwala do siebie dochodzić... granica 2 metrów - rzuca się i szczerzy kły. Martwy szczeniak jest czarny... drugi - biszkoptowy... tyle co udało się nam zobaczyć...
-
[quote name='Papryka250']Na czym on siedzi? : DD Uroczy psiak z niego! : )[/QUOTE] a usiadł sobie na garnku :P zaraz jadę z wetem do Azy, bo na razie zero szczeniaków... być może będziemy musieli ją wziąć do kliniki...
-
Dziś chciałyśmy wybrać się z Azą do weterynarza w celu diagnozy i dalszych wskazań co do ciąży... Wizyta nie doszła do skutku ponieważ - w czasie naszej podróży po Azę - suni odeszły wody... wyszło też łożysko. Weterynarz kazał cierpliwie czekać i nie wozić jej nigdzie, a w razie jakiś komplikacji mamy do niego dzwonić to przyjedzie do suni... Trzymajcie kciuki za szczęśliwe rozwiązanie...
-
kurde ;/ ja widze wszystkie ;/ zaraz sie zapytam innych xD
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/o94dts.jpg%5B/IMG[/IMG] Koleżanka Szoguna i Plamki (kota) - Tila :) może i wygląda groźnie ale jest kochana :) [IMG]http://i40.tinypic.com/2mw5vty.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/357mrk7.jpg%5B/IMG[/IMG] P.S: jakoś zdjęć = umiejętność posługiwania się aparatem przez Emilie xD
-
[IMG]http://tinypic.pl/oyil95e6mh3b[/IMG][B]Szogun w nowym domu - 23.01.12[/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/119qkgj.jpg%5B/IMG[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/21k05kz.jpg%5B/IMG[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/ws8db8.jpg%5B/IMG[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/280iiys.jpg%5B/IMG[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2wefb45.jpg%5B/IMG[/IMG]
-
dobra sorry już poprawiam :D dziś razem z Emilią jadę do pana zawieźć kotkę (po sterylce oczywiście), więc porobię zdjęcia zarówno Szoguna, jego koleżanki i posłania jak i miejsca dla kota :)
-
to zaczynam: Dojechaliśmy na miejsce, domek z ogrodem na większym uboczu drogi. Przywitał nas Pan i nowa owczarkowata koleżanka Szoguna :) na początku troszkę sobie w furtce pofuczały, ale potem już było lepiej, mały zaczepiał ją łapą, i próbował gryźć (a jeszcze ma kiełki) wiec, sunia nie była zbyt zadowolona ale mimo to znosiła i dawała mu karne warki :p Pan był Szogunem zachwycony :) Specjalnie wziął wolne z pracy alby zbudować psom wspólną, dużą, ocieplaną budę :) psiak będzie więc mieszkać w budzie, lecz całe podwórko jest do jego dyspozycji :) Ogród jest ogrodzony betonowym płotem, pod bramą - pod która sunia się podkopywała - również jest już zabezpieczenie. Mały miał na początku nocować w "piwnicy" (wyglądała jak normalne pomieszczenie, ciepło, czysto, tylko rozłożyć tapczan i spać), lecz przyzwyczajony już - z poprzednich warunków z pseudo - wolał nocować na dworze... Piwnica wraz z kuweta i posłaniem czeka więc na kota z DARŁOWA :D którego Pan również adoptuje. Szogun karmiony będzie suchą karma, oraz co jakiś czas dostawać będzie mięso z ryżem. Na pewno ciachniemy jedno zwierze, tylko nie wiemy czy Szoguna czy sunie, której imienia nie mogę sobie przypomnieć :/ ZA ciachnięciem Szoguna - nie będzie chciał uciekać czując inne suczki, będzie bardziej opanowany itp. ZA ciachnięciem Suczki - inne psy nie będą się zbiegać pod bramę... Najlepiej jakbyśmy ciachnęli oba... ale niestety nie stać nas na taką opcję :( kosz jednego zabiegu to ok 250 zł.... i to chyba tyle :) jakieś pytania ? :)
-
jak trochę odsapnę to napisze coś o nowym domku :) zdjęcia będą w weekend :)
-
[quote name='Joanna K.']Brawo ! A wiadomo co będzie z sunią ?[/QUOTE] do góry jest informacja :) [COLOR=black]"[/COLOR][COLOR=black]Jeese - prawdopodobnie zaadoptuje ją jeden z inspektorów Straży Ochrony Zwierząt"[/COLOR]
-
Szogun już w nowym domku :)
-
Bardzo ładnie Haniu :D rozsyłaj dalej :D
-
w górę sznupki !!
-
i jeszcze jeden
-
rezerw..........