Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Felus ma teraz dobrze:multi::multi::multi:
  2. [quote name='ketunia']Szarotko to prześlij do mnie. Ja później wyślę Ponce.[/quote] Ok. wysle.
  3. [quote name='ketunia']Jamor mi jeszcze nie odpisał. Dziewczyny może macie coś na bazarek. Mogę wystawić.[/quote] Jamora nie ma do niedzieli chyba wieczorem.
  4. Ladnie zdjecie. Lady sie bardzo zadomowila :):)
  5. Piesek jest sliczny:p:p:p
  6. [quote name='ponka1']dziękujemy Szarotko!:loveu: podamy Ci w odpowiednim momencie namiary do przelewu i dzięki za linka,:lol: Ja nie moge przelac, moge tylko przeslac $ na czyjs fizyczny adres. :razz::razz::cool3::cool3:
  7. Moze mi ktos powie jak sie podpina linki ?? Fiona sie mi rozlinkowala, a Gacka nie umiem podpiac tylko Kojot dziala jak trzeba :):)
  8. Moze mi ktos powie jak sie podpina linki ??
  9. Jezeli przyslecie mi adres to moge poczta przyslac jakies pieniadze. Zapraszam do Gacka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-podhalanski-gacek-samotnosc-wierny-towarzysz-147395/?highlight=gacek[/url]
  10. Zrobilam banerek dla Gacka, ale nie udalo mi sie go jeszcze zaliknowac do tematu. Jutro nad tym popracuje. :):)
  11. Mam nadzieje, ze Wilczek wreszcie trafi do Jamora.
  12. Moge wyslac $30 i tak mialam wyslac na jednego pieska co do Jamora mial jechac, ale go nie zlapali, to moge teraz wyslac te pieniadze na Kibica, bo na jakis czas sie zwolnily. Potrzebuje fizyczny adres ???
  13. Witaj Dyniu:):) Musimy tu zaprosic troche wiecej osob. Tak dokladnie nie wiem jak sie to robi :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol:, ale wiem, ze inne watki maja duzo osob :):)
  14. Czytalam i czytalam wczoraj i bylam zachwycona opowiescia :):) i sposobem patrzenia na rzeczywistosc :):) super :):)
  15. Kajtus jest piekny :):) Mam nadzieje, ze karma dojedzie, bo inaczej Kajtus schudnie :razz::razz::razz:
  16. Zdrowia dla Taty. Szkoda, ze piesek taki nieufny. No, ale nie ma sie co dziwic. Takiego to by trzeba codziennie karmic, zeby sie przekonal.
  17. Przeczytalam watek w ciagu jednego wieczoru, a raczej nocy :):) Cudowne :):) Czyli Remigiusz zostaj u Majgi ?? Od poczatku wygladalo na Love Story :):):loveu::loveu::loveu:
  18. Witamy wszystkie Cioteczki Dogomaniaczki na watku Gacka, :loveu::loveu::loveu:, ktory potrzebuje pieniazkow, wiec bedziemy robic bazarki, na hotel i na leczenie :razz::razz::razz: Zapraszamy w odwiedziny.
  19. Och to super, brawo Kropka :):)
  20. Anu na tym malym lozeczku wyglada :cool3::cool3::cool3:
  21. [quote name='Lilmo']No :oops: :lol: Mówcie co chcecie, ale ja się bardzo cieszę, że Pirat wykazuje co raz większe zainteresowanie otaczającym go światem, więc będę go bronić ( MISIU WYBACZ :placz: ) :diabloti:[/quote] Popieram Pirat sie rozkreca, wyraza swoje zainterasowanie swiatem pluszakow :):) odreagowuje swoje frustracje i zaczyna sie wypowiadac artystycznie :):) Good news :):)
  22. A pytalas Jamora, do niedawna nie bylo kolejki i cena chyba ta sama, poza tym Jamor to facet z doswiadczeniem. Jest tam pare pieskow, ktore tez maja "charakter" :p:p Jamor powinien mi cos odpalac, bo juz zalatwilam mu chyba 3 pieski :):)
  23. Tu macie inny DT [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/tymczasowy-dom-platny-129998/index5.html[/url] Moze tez warto sie zapytac ile i jak .:cool3::cool3::cool3:
  24. [quote name='brazowa1']panowie sa juz trzci raz w schronisku i szczerze powiedziawszy,marudzą.Sami nie wiedza czego szukają.Chyba po prostu lubia wybierać.I to im wystarcza.[/quote] Kto wie do czego im ten pies potrzebny :shake::shake::shake::eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...