-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Caragh']Prosze, podlinkowany :) [URL="http://tiny.pl/hqfph"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=95499&dateline=1254002425[/IMG][/URL][/quote] Och wielkie dzieki :):), jak Ci sie to udalo ?? Ja sie mecze i mecze i nic. Niby robie co sie powinno, a nie wychodzi, mozesz mi napsiac jak to zrobilas ??? -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Szuakam kogos kto podlinkuje moj banerek, bo samej za chiny ludowe nie moge tego pokonac. Banerek - Gacek a tu jest link: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-podhalanski-gacek-samotnosc-wierny-towarzysz-147395/[/url] -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Ponka nie pij tyle:evil_lol: bo nie wiem o co chodzi z tym sasiadem :evil_lol:[/quote] Szarik Onek, ktory zostal uratowany :):), moze z tej samej okolicy co Tuptus :):):loveu::loveu::loveu: -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Banerek Fiony i Kumpla mam od ludzi i byly podlinkowane a Gackowi zrobilam sama i nie moge podlinkowac :shake::placz::placz: -
No wiec Fiona dziala, ale biedny Gacek dalej nie podlinkowany :shake::shake::shake::shake::placz::placz::placz:
-
Staram sie dodac linka do Fionki i Gacka i za chiny ludowe mi sie nie udaje. Robie to co mowia i to w EI i nic. Diabli mnie wezma :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Nie moge rozpracowac tych piekielnych linkow robie to co mi mowia i nic. Strasznie frustrujace, bo chce, zeby ludzie mogli trafic do pieskow a linki nie dzialaja. :shake::shake::shake::mad::mad::mad: -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
W imieniu Gacka zapraszamy na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-domu-na-podhalany-do-09-10-2009-a-147585/#post13052238[/url] -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
Szarotka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Martwie sie o tego pieska, jest coraz zimniej i pewnie pada, a on tak luzem biega i bez zadnego schronienia.:shake::shake::shake::-o:-o:-o -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
No wiec banerek: użytkownika, klinkij 'edytuj sygnaturę', w okienko tam wklej obrazek zaznacz myszką normalnie i skopiuj Podjeżdża się, podświetla, prawym przyciskiem kopiuj i potem prawym wklej - już w edytuj sygnaturę Musisz to robic w EI, bo w innych browserach nie chce dzialac. Teraz probuje rozpracowac jak podpiac linki -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='akrim']szarotko ja chcę taki banerek gacka:loveu:..tylko jak to się robi??:shake:[/quote] Banerek mozesz wziac ode mnie, ale mam probelmy z podpieciem linka. Bede dzisiaj nad tym pracowac. Zaraz podam Ci przepis na wziecie banerka:):) -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
Szarotka replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Stan na dziś wygląda tak - Dogo07 5zł -Szarotka 30 zł -majuska 20 zł -Randa 30 zł - eluszki 30 zł .[/quote] Ja pisalam, ze przyszle $30 kanadyjskich to jest ok 70 zl, zalezy po jakim kursie uda sie wymienic. Musze miec fizyczny adres osoby, ktora bedzie zbierala pieniadze, bo przekazywanie na konto kosztuje prawie tyle co kwota, ktora wysylam. Im wczesniej dostane adres tym wczesniej moge wyslac. -
To super, ze Szarikowi sie udalo :):)
-
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
W imieniu Gacka dziekuje wszystkim odwiedzajacym. :):) -
Lady już w nowym domu!wszystkiego dobrego księżniczko!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='GochaT']A tak sobie weszłam popatrzeć co u Lady-usi no i zobaczyłam Gacka na banerku u Szarotki ja......................ki słodziak czy on nadal szuka domku przecież na sam widok chce się do niego przytulić[/quote] Gacek dopiero zabiera sie za szukanie domu :):) -
Lady już w nowym domu!wszystkiego dobrego księżniczko!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jak tak dluzej bedzie, to Aniu Lady chyba juz zostanie na stale :):) -
No wiec wlasnie tak robie i guzik. Bede probowac dalej, az to przezwycieze :):) [quote name='wiq']jak edytujesz sygnaturę zaznacz sobie bannerek pojedynczym kliknięciem, później kliknij w ten symbol [IMG]http://static.sport24.pl/images_new/faq/nowa_notka_hiperlacze.jpg[/IMG] wklej link do wątku i zatwierdź ;)[/quote]
-
A gdzie jest Szarik ?? Jakies zdjecia ??
-
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Szarotka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']a no proszę, to masz wprawę- może chcesz Ogonka? :p[/quote] Nawet jak bym chciala to jest niewykonalne. Jestem w Kanadzie.