Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Caragh']Prosze, podlinkowany :) [URL="http://tiny.pl/hqfph"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=95499&dateline=1254002425[/IMG][/URL][/quote] Och wielkie dzieki :):), jak Ci sie to udalo ?? Ja sie mecze i mecze i nic. Niby robie co sie powinno, a nie wychodzi, mozesz mi napsiac jak to zrobilas ???
  2. Szuakam kogos kto podlinkuje moj banerek, bo samej za chiny ludowe nie moge tego pokonac. Banerek - Gacek a tu jest link: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-podhalanski-gacek-samotnosc-wierny-towarzysz-147395/[/url]
  3. [quote name='marlenka']Ponka nie pij tyle:evil_lol: bo nie wiem o co chodzi z tym sasiadem :evil_lol:[/quote] Szarik Onek, ktory zostal uratowany :):), moze z tej samej okolicy co Tuptus :):):loveu::loveu::loveu:
  4. Banerek Fiony i Kumpla mam od ludzi i byly podlinkowane a Gackowi zrobilam sama i nie moge podlinkowac :shake::placz::placz:
  5. No wiec Fiona dziala, ale biedny Gacek dalej nie podlinkowany :shake::shake::shake::shake::placz::placz::placz:
  6. Staram sie dodac linka do Fionki i Gacka i za chiny ludowe mi sie nie udaje. Robie to co mowia i to w EI i nic. Diabli mnie wezma :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Nie moge rozpracowac tych piekielnych linkow robie to co mi mowia i nic. Strasznie frustrujace, bo chce, zeby ludzie mogli trafic do pieskow a linki nie dzialaja. :shake::shake::shake::mad::mad::mad:
  8. W imieniu Gacka zapraszamy na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-domu-na-podhalany-do-09-10-2009-a-147585/#post13052238[/url]
  9. [quote name='ronja']umowa będzie podpisana:p[/quote] Napisz cos wiecej :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  10. Martwie sie o tego pieska, jest coraz zimniej i pewnie pada, a on tak luzem biega i bez zadnego schronienia.:shake::shake::shake::-o:-o:-o
  11. No wiec banerek: użytkownika, klinkij 'edytuj sygnaturę', w okienko tam wklej obrazek zaznacz myszką normalnie i skopiuj Podjeżdża się, podświetla, prawym przyciskiem kopiuj i potem prawym wklej - już w edytuj sygnaturę Musisz to robic w EI, bo w innych browserach nie chce dzialac. Teraz probuje rozpracowac jak podpiac linki
  12. Prosze zajrzyjcie do na bazarek do Gacka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-domu-na-podhalany-do-09-10-2009-a-147585/#post13053436[/url]
  13. [quote name='akrim']szarotko ja chcę taki banerek gacka:loveu:..tylko jak to się robi??:shake:[/quote] Banerek mozesz wziac ode mnie, ale mam probelmy z podpieciem linka. Bede dzisiaj nad tym pracowac. Zaraz podam Ci przepis na wziecie banerka:):)
  14. Kajtus trzymam kciuki za dobry domek;););):multi::multi::multi:
  15. [quote name='kaa']Stan na dziś wygląda tak - Dogo07 5zł -Szarotka 30 zł -majuska 20 zł -Randa 30 zł - eluszki 30 zł .[/quote] Ja pisalam, ze przyszle $30 kanadyjskich to jest ok 70 zl, zalezy po jakim kursie uda sie wymienic. Musze miec fizyczny adres osoby, ktora bedzie zbierala pieniadze, bo przekazywanie na konto kosztuje prawie tyle co kwota, ktora wysylam. Im wczesniej dostane adres tym wczesniej moge wyslac.
  16. To super, ze Szarikowi sie udalo :):)
  17. W imieniu Gacka dziekuje wszystkim odwiedzajacym. :):)
  18. Wyglada na to, ze zbiorowe pijanstwo bedzie. Pirat bedzie odpowiedzialny za to, nie tylko z okaleczanie Misiow :):):p:cool3:
  19. [quote name='GochaT']A tak sobie weszłam popatrzeć co u Lady-usi no i zobaczyłam Gacka na banerku u Szarotki ja......................ki słodziak czy on nadal szuka domku przecież na sam widok chce się do niego przytulić[/quote] Gacek dopiero zabiera sie za szukanie domu :):)
  20. Jak tak dluzej bedzie, to Aniu Lady chyba juz zostanie na stale :):)
  21. No wiec wlasnie tak robie i guzik. Bede probowac dalej, az to przezwycieze :):) [quote name='wiq']jak edytujesz sygnaturę zaznacz sobie bannerek pojedynczym kliknięciem, później kliknij w ten symbol [IMG]http://static.sport24.pl/images_new/faq/nowa_notka_hiperlacze.jpg[/IMG] wklej link do wątku i zatwierdź ;)[/quote]
  22. Ogolnie kastracja jest wskazana, zeby psy sie nie rozmanazaly bez kontroli. Ja nie robie tego, bo w Kanadzie wszystkie inne psy wykastrowane, wiec moje nawet jak by chcial sie rozmnazac to nie maja z kim :):)
  23. A gdzie jest Szarik ?? Jakies zdjecia ??
  24. [quote name='idusiek']a no proszę, to masz wprawę- może chcesz Ogonka? :p[/quote] Nawet jak bym chciala to jest niewykonalne. Jestem w Kanadzie.
×
×
  • Create New...