Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Mam nadzieje, ze Miszka sie zalapie na ten hotel :razz::razz::multi::multi::multi:
  2. A jaki problem ma Dzekus z lapkami ?? bo nie doczytalam:oops::oops:
  3. Dorcia potrzebuje czasu i spokoju, zeby naprawde stanac na nogi. Mojemu kotu z odzysku zabralo to ok 4 miesiecy, zeby naprawde byc "normalny".
  4. Oh to swietnie bo sie bardzo martwilam jak on sobie poradzi, watroba i trzustka to powazna rzecz. Mam nadzieje, ze beda jakies zdjecia??
  5. Ojej i co z Pele ????????????????:shake::shake:
  6. Faktycznie pieska wyglada jak by w zyciu zadnych problemow nie miala :multi::multi:
  7. Dzieki za zdjecia :):) Lady wyglada super jak hasa sobie swobodnie po lace i sie smieje do ucha do ucha. :lol::loveu::multi:
  8. Cisza zalegla komnate :shake::shake::shake::crazyeye::crazyeye::crazyeye::mad::mad::mad:
  9. No i co tam z Dorcia ??
  10. No i co tam slychac u Lady ?? any news ??
  11. Lady to nie ten sam pies :):) A kto jest Ulvik ?? i jak to nie chcial sie dac poderwac takiej sexy panience..........cos nie tak :roll::lol::multi::eviltong:
  12. To teraz trzymamy kciuki za Laydusie, zeby wszystko poszlo jak z platka :multi::loveu::lol:;)
  13. [quote name='SARA.dierra']szybciutko i króciutko wpadam z obiadem przed komputer i ogromne buziaki dla Lady :loveu: - czy Lady jeszcze wyje ?[/quote] Lady nie, ale ja zaczelam :evil_lol::roll::eviltong:
  14. No i jak tam panienka i jak Kierus ??
  15. Kierus tam na zdjeciach dalej w towarzystwie Lady po spacerkach sie udziela :):)
  16. To Lady jest teraz prawdziwa Lady :):)
  17. Kierus moze juz miec ze 12 lat a moze wiecej.
  18. O biedny Kierus :-(:-(:-(:-(:-(:-(:placz::placz::placz::placz:
  19. No i co jak tam Ariel i Lady i Kier ?? Co tak cicho ???
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Lady dostała tablety na odrobaczenie-Pratel- zjadła ze smakiem w pysznej kiełbasie;) Dostała tez głupawki i latała w kółko:loveu: Jest wesoła i pogodna. Sara- majteczki doszły:cool3:[/quote] Ciesze sie, ze Lady humorek dopisuje :):) A majteczki dla kogo :):)
  21. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dogo oszalało- wyskoczyło mi 5 takich samych postów...[/quote] Ja dzisiaj przez jakis czas wogole nie moglam sie polaczyc. :shake::shake::-o:-o
  22. Dogo ogolnie cos ma ostatnio problemy, mam nadzieje, ze sie utrzyma, bo inaczej to by byla kleska............:shake::crazyeye::angryy:
×
×
  • Create New...