Lady to nie ten sam pies :):)
A kto jest Ulvik ?? i jak to nie chcial sie dac poderwac takiej sexy panience..........cos nie tak :roll::lol::multi::eviltong:
[quote name='SARA.dierra']szybciutko i króciutko wpadam z obiadem przed komputer i ogromne buziaki dla Lady :loveu: - czy Lady jeszcze wyje ?[/quote]
Lady nie, ale ja zaczelam :evil_lol::roll::eviltong:
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Lady dostała tablety na odrobaczenie-Pratel- zjadła ze smakiem w pysznej kiełbasie;)
Dostała tez głupawki i latała w kółko:loveu: Jest wesoła i pogodna.
Sara- majteczki doszły:cool3:[/quote]
Ciesze sie, ze Lady humorek dopisuje :):)
A majteczki dla kogo :):)
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Dogo oszalało- wyskoczyło mi 5 takich samych postów...[/quote]
Ja dzisiaj przez jakis czas wogole nie moglam sie polaczyc. :shake::shake::-o:-o