Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. To Lady bedzie niedlugo u Ani:cool3::loveu::lol::multi:
  2. [quote name='mala_mi0076']Przepraszam, że offuje, ale to naprawdę bardzo pilne! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zmasakrowany-pies-cierpi-zbieramy-na-hotel-pomocy-142987/#post12695767[/URL][/quote] Ten pies wyglada tragicznie, kwalifikuje sie na zabranie do kliniki weterynaryjnej, bo moze dostac gangreny.:shake::-(:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  3. I co z Lakim, ??? Taki sliczny i maly i przytulasny :cool3::loveu::lol: Laki odezwij sie :crazyeye::crazyeye:
  4. Cos niesamowitego tyle pieskow w takim malym mieszkaniu :shake::roll:
  5. Najlepsze kasztany sa na placu Pigalle ( nie wiem czy ta pisownia jest dobra ):evil_lol::evil_lol:
  6. Jakos ta konspiracja to za dobrze nie dziala.....................widocznie nie ogladalyscie Kapitana Klossa :evil_lol::evil_lol::shake::shake:
  7. Biedna Misia i w sumie nikt nie wie co i jak :shake::roll:
  8. Przewaznie wszystko rozbija sie o kase :shake:
  9. A nie mozna kogos wyslac do schronska, kogo nie znaja i zeby sie dowiedzial :mad::razz::angryy:
  10. A czy ktos postronny nie moze wejsc do schronu i popatrzec ??:crazyeye::shake: co naprawde sie dzieje. Ja tego wszystkiego pojac nie moge, jak jakis horor :angryy::angryy:
  11. Czy cos wiadomo jak Misia sie czuje ?? i co z Lady itp ?????????????? :crazyeye::-o
  12. To czekamy na wielki dzien a raczej dwa :loveu::lol::multi:
  13. [quote name='SARA.dierra']hihi MAYA ?[/quote] Niestety Maye mi juz ktos swisna :mad:
  14. Nie moge wstawic avatorka :placz::cool3::crazyeye:
  15. To chyba mi sie udalo zalogowac Saro :):):evil_lol::eviltong:
×
×
  • Create New...