Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Droga Stonko :):) Dora czeka na bazarki :):)
  2. Pogadaj osobiscie z Jamorem ile by wzial za psa. Wiem, ze Jamora chyba nie ma do niedzieli w domu bo gdzies wybyl. Jak bedzie wiadomo ile, to sie latwiej zbiera i tytul mozna wtedy zmienic.
  3. [quote name='Pianka'] [/quote] Kibicek to wyjatkowo ladny piesek :):) Nie ma gdzies w okolicach jakiegos tymczasu co by go do siebie wzial?? Naprawde jest sliczny. Ile on moze miec lat ??
  4. Moniska wierzymy w Ciebie :):) wez moze kielbaske i karm kawalkami pod drodze :):)
  5. To Baranek stoi dobrze :):) Dora u Jamora ma bardzo malo deklaracji, prosze zajrzyjcie do niej bo jest krucho:http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebny-kazdy-grosz-dora-musi-zostac-w-hotelu-nie-mamy-pieniedzy-139969/index28.html?highlight=dora+jamor
  6. No i co tam u Kropki ??
  7. Ogonek potrzebuje kogos kto go wezmie na zawsze :):) taki piesek musi dostac osobe, ktora bedzie gotowa przeczekac te trudne chwile:):) wiem cos bo mam takiego kota, ktory byl jak Ogonek.
  8. Dobrze by bylo, zeby domek byl dobry :multi::multi::multi: Czekam na wiesci :):)
  9. [quote name='pinkmoon']Przedwczoraj Bruno był już o krok od domu, przyjechali dwaj panowie i go oglądali... ale jednak nie :shake:[/quote] Szkoda, ale napewno znajdzie sie ktos inny :):) Czy Bruno ma jakies ogloszenia ???
  10. To juz jutro bedzie akcja:multi::multi::multi::cool3::cool3::cool3:, raczej nie dawaj mu jedzenia na droge :):):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. O to swietnie, ale moze lepiej, ze do Kanady nie pojedzie. Do Kanady dluga droga i nie kazdy pies to dobrze znosi. A Tuptus i tak ma duzo na glowie :):) tzn. bedzie mial duzo robione przy glowie:):) po tym wszystkim napewno bedzie musial wydobrzec. Pozdrowcie od mnie sasiadke z Kanady :):)
  12. Chyba Stonka zalozyla temat, ale jej tu ostatnio nie widze :shake::shake::shake:
  13. Wiem, ze za wrzesien jest zaplacone, ale wrzesien sie konczy i Jamor potrzebuje pieniadze na pazdziernik.:roll::roll::roll:
  14. A gdzie te wszystkie opiekunki Dory ???
  15. [quote name='idusiek']Łoj, oby oby ...ja sie boję, że się Pani zniechęci :-([/quote] Lepiej, zeby sie Pani zniechecila wczesniej, jezeli ma sie zniechecic. Potrzebujemy takiej co sie nie zniecheca. Cierpliwej i cieplej :loveu::loveu::loveu::p:p:p
  16. [quote name='anawa']Było jednak zainteresowanie Brunem, nie wszyscy się go obawiają, widać są tacy, którym niestraszny ostry pies. Może wreszcie zadzwoni ktoś z Pomorza............. Trzeba ponawiać ogłoszenia. Przecież to piękny owczarek i musi w końcu znależć swojego człowieka :p[/quote] Sa tacy co lubia duze psy i takie co sobie w kasze dmuchac nie daja :lol::lol:. Moja Maya tez czesciowo do takich nalezy. W kazdym razie wrazenie robi :):):eviltong::eviltong::cool1::cool1:
  17. Ten Pirat to krwiozercza bestia :razz::razz::razz:
  18. I co sie dzieje????????????/bo nigdzie nie moge znalezc ???
  19. Bedzie mial szczescie, Tuptus - Talib :):) wszedl na dobra passe :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  20. Znajdzie, znajdzie, :multi::multi::multi::cool3::cool3:, tylko potrzeba poszukac kogos kto lubi pracowac nad szczesciem innych :):):loveu::loveu::loveu: Potem bedzie ogromna satysfakcja i radocha i super pies:multi::multi::multi:
  21. Czytalam, ale wiem, ze jak sie o czyms mowi i pisze to jest pewniejsze, ze wyjdzie :):) Law of attraction :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='wiq']no Szarotka, widzę postęp! :evil_lol: proszę też o pobieranie bannerka Fiony - zapomnianej suczki :shake:[/quote] Zrobie banerek dla Fiony dzisiaj albo jutro :):)
  23. A nie moze go ktos wziac jako psa do pilnowania domu lub firmy. Na forum podhalana mamy ludzi, ktorzy w tym celu wzieli podhalany, zeby wygladaly groznie.
  24. [quote name='dana']Tak się cieszę, [B]Pele[/B], że Tobie się udało :loveu::loveu:.[/quote] A co mu sie udalo ?? tzn. wiem - udalo mu sie ujsc z zyciem, a jak z domkiem ???:p:p:p
×
×
  • Create New...