Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='anawa']Oj, Szarotka, mam nadzieję, że Twoje kości nie kłamią ;) Kocham tego psa i nie spocznę, póki nie zarażę tą miłością jakiegoś Dobrego Człowieka :roll: .....i bierz banerek, Kobieto![/quote] Chetnie, ale nie wiem jak sie to robi ?? W takich sytuacjach musisz wierzyc, ze Kumpel jest tak fajnym psem, ze bedzie sie podobal i napewno znajdzie super dom :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  2. Ja wierze w Pirata :multi::multi::multi::cool3::cool3:, nie mialam takiego psa, ale mam takiego kota po przejsciach, na poczatku to sie nie dalo go poglaskac, bo uciekal gdzie pieprze rosnie. Teraz wlazi do lozka i spac nie daje, taki sie zrobil milosnik :):):loveu::loveu::loveu:, ale zajelo to moze z pol roku zanim do tego doszedl.
  3. Trzymam kciuki za powodzenie pirata :):):multi::multi::cool3::cool3:
  4. Kumpel Twoj domek juz napewno sie dla Ciebie szykuje :):) czuje to w kosciach :):)
  5. U Jamora napewno mu bedzie lepiej niz w schronisku............
  6. Och widze, ze Kajtusiowi swietnie idzie :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  7. Po zamknieciu firmy ktos z wlascicieli powinien byl psa ze soba zabrac :mad::mad::mad::mad:
  8. Pogadajcie z Jamorem, bo Tuptus i Shiva do niego trafily tez i jakos to bylo zooragnizowane.
  9. A ktos juz psa zlapal i ma:roll::roll::roll:, bo to chyba lepiej niz jechac z transportem, a jak Wilczek pojdzie na drobny spacerek w miedzyczasie :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  10. To co z tym transportem :lol::lol::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. Tego pieska to by trzeba jak najszybciej ze schronu wyciagnac. Moze ktos ma jakis znajomych na wsi lub z firma to moze by im sie stroz przydal :crazyeye::crazyeye::-o:-o:-o
  12. A taki tekst to nie za dlugi troche, no i moze porobic paragrafy, zeby sie lepiej czytalo ??:cool3::cool3::cool3:
  13. Mila napewno dom znajdzie, to mlody piesek. Szkoda, ze ktos kto bral siostre nie mogl jej wziac tez................
  14. [quote name='jkp']No i to bedzie wtedy zaliczka za zaklepane miejsce :razz:[/quote] Moze i tak byc, to wysylam do Jamora :eviltong::eviltong::eviltong:, mam nadzieje, ze ma gdzies niedaleko jakiejs miejsce, zeby wymienic :lol::lol::lol:
  15. [quote name='jkp']Pytania: 4) Szarotka jest watek hotelu Jamora (tam sa namiary) mozesz przesłać kase jesli chcesz z info ,ze to dla Wilczka z Brańska[/quote] Moge wyslac do Jamora, ale z tego co wiem, to on tak specjalnie nie lubi. Woli dostawac pieniadze od jednej osoby za miesiac, ale jak sie upieracie, to moge wyslac bezposrednio do niego z dopiskiem, ze dla Wilczka :):) Im szybciej wysle, tym szybciej dojda:cool3::cool3::razz::razz:
  16. Dogo cos ostatnio szwankuje, nie moge dostac sie na inne tematy:mad::mad::mad::roll::roll:, czy to tak czesto sie tu zdarza. Maja pewnie za slabe serwery.:shake::shake::shake:
  17. Napewno ktos sie znajdzie, kazdy pies znajdzie swojego wlasciciela :):)
  18. Przyslijcie mi adres osoby co zbiera pieniadze, bo wplacanie na konto kosztuje prawie tyle co chce przyslac, wiec bez sensu. :cool3::cool3::cool3:
  19. Aniu :):) Lady sie strasznie u Ciebie zasiedziala, chyba jej za dobrze :):)
  20. Mialam kiedys sunie co wygladala tak jak ten piesek :):)
  21. Moge wyslac $ 30 kanadyjskich to jest ok 70 zl, ale to zajmie jakies 10 dni, zeby doszly, no i potrzebuje aders na ktory mam wyslac. Wezcie tego psa do Jamora jak najszybciej, bo to niebezpieczne, zeby tak po ulicach lazil.
  22. A jakas fundacja nie mogla by sie dolozyc ?? Taki slodki psiaczek, no i wlasciciela go skazali na smierc pozostawiajac na tydzien bez jedzenia i picia, uwiazanego:diabloti::diabloti::diabloti::mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy::-(:-(:-(:shake::shake:
  23. I co tam u Lady?? kiedy ona jedzie do siebie ????
×
×
  • Create New...