Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Wiedźma']Prowokacja czy co....[/quote] Nie to sarkazm, przeczytaj gore wypowiedzi, kobieta czuje sie przytloczona ogromem psich nieszczesc. :shake::shake::shake::crazyeye::crazyeye:
  2. I kiedy Wilczek jedzie do Jamora ?????? Zimno sie robi
  3. [quote name='ketunia']Szarotko doszła kasa od Ciebie. Tuptuś wzbogacił sie o 30 $ kanadyjskich.:multi: Dziękuję.[/quote] To super bo juz zaczelam sie zastanawiac. Nie wiem ile jest u Ciebie kantorow, ale sa roznice w kursie, i czasami spore.
  4. Przeczytalam prawie cala historie :):) i jest super :):)
  5. Poszukajcie kogos na dogo z Lublina kto moze obejrzec dom. No moze sie spytajcie jak to sie ten poprzedni piesek stracil ??:cool3::cool3::cool3:
  6. Trzeba mu poszukac domku do pilnowania :):)
  7. Biedny Kierus :placz::placz::placz::placz:
  8. Przeczytalam historie i nie powiem, zeby mogla to zrozumiec :crazyeye::crazyeye::crazyeye::shake::shake::shake: Naprawde trudne do pojecia:-(:-(:-(
  9. Teraz musze jeszcze dolozyc do tego banerek dla naszego Gacka :):)
  10. To mi sie wreszcie udalo. Sama powinnam wpasc na to, ze pewnie trzeba bylo uzyc innego browsera :-o:-o:-o:oops::oops::oops:
  11. [quote name='AlinaS']W mozilli też nie mogłam wstawić ale bez problemu jak weszłam w internet explorer i wledy działa kopiuj -wklej[/quote] Dzieki za pomysl, nie przyszlo mi to do glowy, bo stale uzywam Firefoxa :):) Zaraz sprobuje w EI.
  12. Ogonek musi znowu zaufac czlowiekowi a to moze potrwac, ale napewno sie uda:cool3::cool3::cool3::loveu::loveu::loveu:
  13. A co z tym transportem ?? i kiedy od jedzie do Jamora ??:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  14. A teraz to juz sobie wogole narobilam i moj podpis wyglada super :):) No nic musze sie wziac do pracy. Postaram sie cos wymyslec pozniej.
  15. Problem polega na tym, ze obrazek mi sie nie kopiuje. Robie to co mowicie, czyli kopiuje obrazek, ide do edit signature i wklejam w pierwszym duzym oknie i figa, nic sie nie wkleja. Nie wiem dlaczego. A jestem w miare dobra w takich rzeczach, bo docelowo to robimy strony internetowe. Nie wiem czemu ten obrazek nie chce sie przeniesc. :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  16. [quote name='wiq']Szarotka, zaznacz sobie bannerek, wejdz w panel użytkownika, klinkij 'edytuj sygnaturę', w okienko tam wklej obrazek i voila! ;)[/quote] Co znaczy zaznacz bannerek ?? czyli mam go wstawic na swoj komputer ?? Znalazlam miejsce gdzie sie edytuje sygnature. Troche poeksperymentuje, ale nie jestem taka pewna, ze sie uda. :cool3::cool3::cool3: Poza tym ten bannerek jest z innymi, wszystkie razem to ja nie chce :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='ttossa']jedzonko tez bedzie w tej cenie - ale skromne - wiec ja mu miesko bede zawozic a Pan co ma ten schron powiedział ze worek karmy na poczatek tez da :loveu:[/quote] Hotel wyglada bardzo dobrze :):)
  18. [quote name='Ati']ttossa wynegociowala 15 ,-, co prawda bez karmy , ale zdeklarowala sie dostarczac jedzenie dla psa na wlasny koszt[/quote] To swietnie :):) Jas niedoczytal :):)
  19. [quote name='ttossa']no własnie , a u nas doba kosztuje 25zł z wyzywieniem :lol: poza tym to blisko mnie wiec mysle ze dobre miejsce ![/quote] Spytajcie sie w hotelu czy by wam nie dali nizszej ceny, bo np. hotel u Jamora liczy 15 zl. dla psow na tymczasie, w koncu to psy z odzysku. Sprobojcie po negocjowac :):) kto pyta nie bladzi.
  20. Ja dzis wysylam prosto do Jamora. Wydawalo mi sie, ze juz deklaracje sa ????, ze tylko jest kwestia przewiezienia psa do Jamora ??zlapac i przewiezc.:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  21. I co tam u Bruno ?? Taki fajny piesek :):)
  22. To jeszcze dowiemy sie cos na temat zdrowia Tuptusia - Amora :):)
  23. No to w droge, tylko wez kielbase na przywabienie :):)
  24. Moonek chetnie poszedl by do swojego domku :):) Dobranoc Moonku i zycze ci super nocy i wspanialego wlasciciela :):):multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...