Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Napisz cos wiecej?? jak sie Wam udalo go do samochodu zapakowac itp. Macie jakies zdjecia ??
  2. No tak ogladamy druga strone medalu Kojota :):)
  3. [quote name='anawa']Widziałam dziś Gacka, jest w dobrej kondycji, szczeka, żywy i aktywny. Dostał parówkę i............. było za mało.........:eviltong:[/quote] Och to swietnie, ze odwiedzilas Gacusia. On byl strasznie apatyczny jak przyjechal. Teraz trzeba go wyleczyc i bedzie jak szostka :):)
  4. Zobaczycie, ze Pani Malgosia i Pirat sie dogadaja :):) Bedzie im swietnie razem :):) Wlasnie wypilam herbate z rumem za Pirata i jego nowa Wlasicicielke :):)
  5. Mialam pierwszego psa jak mialam 10 lat, znajde, podrzutka i jakos nikt nie oczekiwal, zeby byl taki idealny :):) Pies to pies, loteria, trzeba samemu wychowac :):)
  6. Och to super, ze ten maly sie zalapal :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Kumpel jest przystojny, ma takie ladne jesienne kolory :):) i do tego kocha ludzi, same zalety :):)
  8. Poza tym jak ja klikne na Gacusia to ide na jego watek ?? to teraz juz nic nie rozumiem :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  9. [quote name='akrim']Szarotko masz dwa razy widelce a Gacusia ni ma....:placz: ooooo ja też.......... Ciekawe co u niego? Muszę jeszcze na wątek jamora polecieć....[/quote] Mowie Ci z tym linkami to mozna szalu dostac. Wczoraj spedzilam chyba ze 2 godziny i dalej robia co chca :):)
  10. Hm.........moze trzeba powiedziec, ze kocha ludzi :):) zawsze sa tacy co chca byc kochani :):)
  11. [quote name='idusiek']o laboga nie wierzę w to co czytam! :crazyeye: Piratos ma domek? Jak ja się cieszę ! Wraca mi wiara w ludzi w takich momentach ![/quote] No idusiek mowilam, ze kazdy pies znajdzie swojego amatora, to mi nie wierzylas i teraz juz czas na Ogonka - wio do domka :):)
  12. [quote name='anawa']Zauważyłam :evil_lol: Muszę poszukać Gacka, bo jednak jest ładniejszy, niż te widelce :diabloti:[/quote] Widelce moglabys sobie zafundowac i Gacek by sie ucieszyl. Ma noge do naprawy i oczka tez trzeba wyleczyc. :cool3:
  13. Bruno Twoj domek sie kreauje wlasnie w tej chwili :):) tylko trzeba w to wierzyc. Proscie a bedzie wam dane :):)
  14. [quote name='marlenka']Nie wierzę :evil_lol:[/quote] Badz pozytywna, kreujesz swoja rzeczywistosc :):):p:p:p
  15. Tez obiecalam pieniadze, czekam kiedy pies bedzie u Jamora.:):)
  16. Jak maszy tyle namiarow to moze przydadza sie dla innych pieskow :):)
  17. [quote name='anawa']Szarotka, co zrobiłaś z tym pięknym banerkiem Gacka? :mad: Teraz mi się jakieś widelce pokazują....... :evil_lol:[/quote] Widelce to bazarek :):) a Gacusia banerek dalej jest. Ogolnie z tymi banerkami i linkami to jest discoteka :):)
  18. [quote name='marlenka']A wiecie co ja tak się zastanawiam czy Tuptuś nie użre kogoś w lecznicy to dopiero będzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Nie zastanawiaj sie, to nie uzre :):) Tuptus bedzie sie zachowywal :):)
  19. [quote name='anawa']To niech już się lepiej dowie, czas najwyższy :cool3:[/quote] Moze trzeba go pokazac ze wszystkich wspanialych stron swiatu :):)
  20. Gacus ludzie domki dla Ciebie wyprzdawaja :):)
  21. [quote name='Dogo07']Kibicek czeka narazie na swoją kolejkę w hoteliku u Megii i nadal prosi o wsparcie.[/quote] A jak dlugo jeszcze musi czekac ??
  22. Mam nadzieje, ze Pirat juz sie zaczal tez przygotowywac :):)
  23. Banerki moga byc 100x500 z tego co wyczytalam, wiec mysle, ze sie mieszcze :):) Z linkami dalej mam troche nie tak, ale bede to jutro usprawniac :):)
  24. Ja mysle, ze przez pieska do wlasciciela :):) na kazdego jest jakis sposob, tylko trzeba go znalezc :):)
×
×
  • Create New...