-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
Szarotka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Napisz cos wiecej?? jak sie Wam udalo go do samochodu zapakowac itp. Macie jakies zdjecia ?? -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Widziałam dziś Gacka, jest w dobrej kondycji, szczeka, żywy i aktywny. Dostał parówkę i............. było za mało.........:eviltong:[/quote] Och to swietnie, ze odwiedzilas Gacusia. On byl strasznie apatyczny jak przyjechal. Teraz trzeba go wyleczyc i bedzie jak szostka :):) -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Szarotka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mialam pierwszego psa jak mialam 10 lat, znajde, podrzutka i jakos nikt nie oczekiwal, zeby byl taki idealny :):) Pies to pies, loteria, trzeba samemu wychowac :):) -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Poza tym jak ja klikne na Gacusia to ide na jego watek ?? to teraz juz nic nie rozumiem :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='akrim']Szarotko masz dwa razy widelce a Gacusia ni ma....:placz: ooooo ja też.......... Ciekawe co u niego? Muszę jeszcze na wątek jamora polecieć....[/quote] Mowie Ci z tym linkami to mozna szalu dostac. Wczoraj spedzilam chyba ze 2 godziny i dalej robia co chca :):) -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Zauważyłam :evil_lol: Muszę poszukać Gacka, bo jednak jest ładniejszy, niż te widelce :diabloti:[/quote] Widelce moglabys sobie zafundowac i Gacek by sie ucieszyl. Ma noge do naprawy i oczka tez trzeba wyleczyc. :cool3: -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Nie wierzę :evil_lol:[/quote] Badz pozytywna, kreujesz swoja rzeczywistosc :):):p:p:p -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
Szarotka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Tez obiecalam pieniadze, czekam kiedy pies bedzie u Jamora.:):) -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Szarotka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak maszy tyle namiarow to moze przydadza sie dla innych pieskow :):) -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Szarotka, co zrobiłaś z tym pięknym banerkiem Gacka? :mad: Teraz mi się jakieś widelce pokazują....... :evil_lol:[/quote] Widelce to bazarek :):) a Gacusia banerek dalej jest. Ogolnie z tymi banerkami i linkami to jest discoteka :):) -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']A wiecie co ja tak się zastanawiam czy Tuptuś nie użre kogoś w lecznicy to dopiero będzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Nie zastanawiaj sie, to nie uzre :):) Tuptus bedzie sie zachowywal :):) -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Gacus ludzie domki dla Ciebie wyprzdawaja :):) -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
Szarotka replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Kibicek czeka narazie na swoją kolejkę w hoteliku u Megii i nadal prosi o wsparcie.[/quote] A jak dlugo jeszcze musi czekac ?? -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Kobieta ma talent :):) -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Banerki moga byc 100x500 z tego co wyczytalam, wiec mysle, ze sie mieszcze :):) Z linkami dalej mam troche nie tak, ale bede to jutro usprawniac :):) -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Szarotka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ja mysle, ze przez pieska do wlasciciela :):) na kazdego jest jakis sposob, tylko trzeba go znalezc :):)