Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Bjuta']Podnoszę tą bidę z nędzą, ale sama już nie dam rady wysupłać grosika... :shake: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8571/gromv.jpg[/IMG] [B]CHCĘ ALE SIĘ TAK BARDZO BOJĘ!!!!![/B] [U] DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/U] 50 zł - Contadorra (w listopadzie) 20 $ kanadyskich - Szarotka 30 zł - Beaverka[/QUOTE] Napislalam, ze moze byc stala.
  2. A masz wlasnie jeszcze jakies fotki ?? Nie wiem czy bym sie nadawala do tymczasow, pewnie bym zakonczyla jako ogromne schronisko :oops::oops::oops:
  3. Witaj Ogonku jak sie masz :):)
  4. Norel a jak Ty sie czujesz po odjezdzie Vulkana??
  5. [quote name='sleepingbyday'] a zauwazyłam go, jak wszystkie babki wisiały nad podhalanką w depresji[/QUOTE] Jaka podhalanka w depresji ????????????
  6. Miskowi przydalby sie wlasny domek :roll::roll::roll:
  7. Baranek juz to pisalam, ze ty Kojot, Atos i chyba Tuptus jak wyzdrowieje, to musicie sie zjednoczyc i zalozyc kooperatywe i wspolnie domku szukac, bo grupie sila :):)
  8. Dogo sie poknocilo, ale udalo mi sie odkryc jak sobie z nim poradzic :cool3::cool3::cool3:
  9. Ciekawa jestem jak ona przyjela Remika jak sie nagle pojawil, bo przeciez mogl zagrazac jej pozycji w stadzie :cool3::cool3::cool3:
  10. Domek by sie staly przydal :roll::roll::roll:
  11. Przekopiowalam na OP forum i wyslalam PW :):)
  12. To jest naprawde wspaniale, ze sa takie zakonczenia do wielu tego typu psich historii :):) Cos co czytajac pozwala czlowiekowi poczuc sie naprawde szczesliwym, tego uczucia nic nie zastapi:loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. No tak, ale teraz jest spokoj, Kojot mowi, ze on lubi spokoj, a nie " zeby po proznicy gebe strzepic jak mawial imc pan Zagloba" :cool3::cool3::cool3::razz::razz::razz:
  14. No tak, ale to co spotkalo go przedtem bylo chyba gorsze niz mieszkanie w hotelu:roll::roll::roll:
  15. No Fionka buzka na dobranoc :):)
  16. Na niektorych watkach to sie takie rzeczy dzieja, ze wlosy staja deba. Kojot dobrze, ze u ciebie taki spokoj :):) Dobranoc :loveu::loveu::loveu:
  17. Moze faktycznie po powrocie powinien byl chodzic w kolnierzu do calkowitego wygojenia. :roll::roll::roll:
  18. Czasami cos nie wyjdzie z roznych wzgledow.
  19. On spedzil w klinice chyba 5 dni, wiec cos nie poszlo tak jak powinno. Wet go wypuscil, gdyby powiedzial, ze ma byc w domu, to napewno by sie pieniadze znalazly, zeby posiedzial dluzej w klinice.
  20. Trzeba cos postanowic, bo pies ma problemy z jedzeniem. :-(:-(:-(
  21. Zmienilyscie tytul i nie moglam was znalezc ni chu chu :roll::roll::roll::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  22. Ech nie, ja chcialam powiedziec, ze mozecie uzyc a jak nie to tez dobrze, ze sie nie przejmuje jak komus sie nie podoba moja tworczosc radosna :):)
×
×
  • Create New...