-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Sasiadke rozumiem, bo sama mam dwa koty, a mialam 3 :):), jak chodzi o psy to tez bym ganiala po polach i szukala jak by ktorys nie wrocil :):) Myslalam, ze psy moga sie do koni przyzwyczaic bez probelmu.
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Szarotka replied to red's topic in Już w nowym domu
No to Floyed gratulacje :):) i powodzenia i ogormnie sie ciesze :):) -
Lady już w nowym domu!wszystkiego dobrego księżniczko!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Widze, ze panienka lata bez smyczy :):) -
Hej Lando co tam u ciebie ??
-
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Potrzebny milosnik psow co lubi rano wstawac i ma stary samochod. :cool3::eviltong: -
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
A co z Gacusia lapka i oczkiem ?? -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
Szarotka replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']ej ! odczepcie sie od moich kolanek :diabloti:[/QUOTE] Mysle, ze chodzi o to kiedy Pele jedzie :):) -
[quote name='katie05'] bo mu od razu powiedzialam ze trzeba sie bardzo porządnie zastanowic bo nie chce by psina wędrowal z domu do domu[/QUOTE] I slusznie .........
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Szarotka replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']No to rewelacja bardzo sie ciesze ze Sofi trafi do hoteliku i opusci schron.[/QUOTE] Super Gratulacje :):) -
[quote name='ttossa']Karmelek - już ma domek , wspaniałą osoba się do mnie zgłosiła , bardzo odpowiedzialna , za hotelik sama zapłacę - no cóż :eviltong:, los nad Karmelkiem i naede mna czuwa więc dług nie urósł za duży , za kastrację zapłacimy na pół z nowa Panią i w przyszłym tygodniu małe Karmel-toffi pojedzie do Warszawki , i aniołka na drogę [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Aniolki%20gify/aniol30.gif[/IMG] No 2 adopcje udane w miesiacu to jest wynik - no nie?:lol::lol::lol:[/QUOTE] To wspaniala wiadomosc :):) Podnosisz adopcyjna srednia na dogo :):)
-
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='choleraa']Napiszcie czasami co u niego slychac, jakies fotki moze nowa rodzinka przesle.. byloby super..:p[/QUOTE] Tez mam taka nadzieje :):) -
Jak sie Pan zdeklaruje to trzeba kogos poszukac, jezeli nie Szarik, to moze jakis inny piesek skorzysta, jezeli domek dobry. Pan podobno tez dzwonil do Jamora. Moze Jamor wie cos wiecej.
-
Szarik jest pieskiem po przejsciach. Domek trzeba sprawdzic, bo szkoda, by bylo stracic taka mozliwosc, a nuz ludzie chca pieska mimo, ze nie lubi deszczu. Duze psy ogolnie lepiej maja na duzym terenie. Czy ktos bedzie odwiedzal domek ??
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Jeju widze, ze tu sytuacja jak na gieldzie, a po ile stoki chodza :):) -
Czy jest juz ktos kto pojedzie na wizyte przedadaptacyjna, bo domek wyglada dobrze.
-
Kasiu domek moze jest dobry, ja nie wiem, ktos musi pojechac i z panem pogadac. Powiedziec mu co i jak, zobaczyc na reakcje i potem trzeba zdecydowac. Ja siedze w Kanadzie i moge tylko dobrze radzic :):) Opieram sie na milosci do psow i dlugoletniemu doswiadczeniu w pracy z ludzmi, jako pracownik socjalny a teraz wspowlasciciel prywatnej firmy, stale musimy klientom pomoc wybrac to co oni chca, zeby byli zadowoleni :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Chce moja wypowiedz sprostowac w swietle wypowiedzi Basi. Nie wiemy czy ten domek na wsi jest odpowiedni czy nie. Mnie glownie chodzi o to, zeby sie wiecej dowiedziec, wypytac czy ten pan chcialby takiego psa jak Szarik, czyli takiego ktory nie lubi deszczu itp, uwielbia ludzkie towarzystwo itp. Ja nie znam Szarika, Kasiu mialas go u siebie przez jakis czas to wiesz o wiele wiecej jaki jest. Druga rzecz to czy jak Szarik nie bedzie taki jak ludzie szukaja czy go beda kochac mimo wszystko - to w sumie jest tez bardzo wazne. Ludzie dziela sie na takich co im pies ma do czegos sluzyc a jak nie to wiadomo co :shake::shake: i na takich jak wiekszosc tu na dogomani, co maja psy, ktore sa rozne i wcale nie takie najlatwiesze :):) a mimo to sa kochane.
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Szarotka replied to red's topic in Już w nowym domu
Czekam na relacje :):)