Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Sasiadke rozumiem, bo sama mam dwa koty, a mialam 3 :):), jak chodzi o psy to tez bym ganiala po polach i szukala jak by ktorys nie wrocil :):) Myslalam, ze psy moga sie do koni przyzwyczaic bez probelmu.
  2. Anawa ja tak dzisiaj truje, bo nas robota zaatkowala :):) klienci nam sie pchaja drzwiami i oknami :):) i od tego gadania troche mi sie w glowie kreci :):)
  3. [quote name='anawa']Szarotka, nie martw się, że nie umiesz malować bo malowanie Kumplowi i tak nie pomoże. Tu trzeba [I]wyrzeźbić[/I] jakiegoś pana dla niego :diabloti:[/QUOTE] Hm............nigdy nie wiadomo bo komu pomoze, gdyby Kumpel zostal slynnym psem z obrazu, to by mial domek i to jaki :):)
  4. [quote name='pinkmoon']To zdjęcie dowodzi, że w przypadku większości psów nie ma co płacić za hotelowanie ich w kojcach, bo mają je za darmo ;)[/QUOTE] Tego to nie wiem. Ale widzialam nieraz zdjecia ze schronisk i wygladaly tragicznie.
  5. No to Floyed gratulacje :):) i powodzenia i ogormnie sie ciesze :):)
  6. [quote name='gameta']No tu jesteś w ogromnym błędzie - Bazyl został wyadoptowany całkowicie poza Zuzlikową - przez [B]Mosii i Lacrimę...[/QUOTE] [/B] A ktos ma z nimi jakis kontakt, bo taka calkowita cisza ???
  7. Widze, ze panienka lata bez smyczy :):)
  8. Zuzllikowa powinna cos wiedziec bo to jej watek:roll::roll::roll:
  9. Hej Lando co tam u ciebie ??
  10. Potrzebny milosnik psow co lubi rano wstawac i ma stary samochod. :cool3::eviltong:
  11. Kumpel ma bardzo ladna twarz, ma cos takiego budzacego zaufanie, szczegolnie w oczach. Szkoda, ze nie umiem malowac.:oops::p, zrobilabym mu portret pt. Jesienny Kumpel.
  12. A co z Gacusia lapka i oczkiem ??
  13. [quote name='Malwi']ej ! odczepcie sie od moich kolanek :diabloti:[/QUOTE] Mysle, ze chodzi o to kiedy Pele jedzie :):)
  14. [quote name='katie05'] bo mu od razu powiedzialam ze trzeba sie bardzo porządnie zastanowic bo nie chce by psina wędrowal z domu do domu[/QUOTE] I slusznie .........
  15. [quote name='ab-agnieszka']No to rewelacja bardzo sie ciesze ze Sofi trafi do hoteliku i opusci schron.[/QUOTE] Super Gratulacje :):)
  16. [quote name='ttossa']Karmelek - już ma domek , wspaniałą osoba się do mnie zgłosiła , bardzo odpowiedzialna , za hotelik sama zapłacę - no cóż :eviltong:, los nad Karmelkiem i naede mna czuwa więc dług nie urósł za duży , za kastrację zapłacimy na pół z nowa Panią i w przyszłym tygodniu małe Karmel-toffi pojedzie do Warszawki , i aniołka na drogę [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Aniolki%20gify/aniol30.gif[/IMG] No 2 adopcje udane w miesiacu to jest wynik - no nie?:lol::lol::lol:[/QUOTE] To wspaniala wiadomosc :):) Podnosisz adopcyjna srednia na dogo :):)
  17. [quote name='choleraa']Napiszcie czasami co u niego slychac, jakies fotki moze nowa rodzinka przesle.. byloby super..:p[/QUOTE] Tez mam taka nadzieje :):)
  18. Jak sie Pan zdeklaruje to trzeba kogos poszukac, jezeli nie Szarik, to moze jakis inny piesek skorzysta, jezeli domek dobry. Pan podobno tez dzwonil do Jamora. Moze Jamor wie cos wiecej.
  19. Szarik jest pieskiem po przejsciach. Domek trzeba sprawdzic, bo szkoda, by bylo stracic taka mozliwosc, a nuz ludzie chca pieska mimo, ze nie lubi deszczu. Duze psy ogolnie lepiej maja na duzym terenie. Czy ktos bedzie odwiedzal domek ??
  20. Jeju widze, ze tu sytuacja jak na gieldzie, a po ile stoki chodza :):)
  21. Czy jest juz ktos kto pojedzie na wizyte przedadaptacyjna, bo domek wyglada dobrze.
  22. Kasiu domek moze jest dobry, ja nie wiem, ktos musi pojechac i z panem pogadac. Powiedziec mu co i jak, zobaczyc na reakcje i potem trzeba zdecydowac. Ja siedze w Kanadzie i moge tylko dobrze radzic :):) Opieram sie na milosci do psow i dlugoletniemu doswiadczeniu w pracy z ludzmi, jako pracownik socjalny a teraz wspowlasciciel prywatnej firmy, stale musimy klientom pomoc wybrac to co oni chca, zeby byli zadowoleni :eviltong::eviltong::eviltong:
  23. Chce moja wypowiedz sprostowac w swietle wypowiedzi Basi. Nie wiemy czy ten domek na wsi jest odpowiedni czy nie. Mnie glownie chodzi o to, zeby sie wiecej dowiedziec, wypytac czy ten pan chcialby takiego psa jak Szarik, czyli takiego ktory nie lubi deszczu itp, uwielbia ludzkie towarzystwo itp. Ja nie znam Szarika, Kasiu mialas go u siebie przez jakis czas to wiesz o wiele wiecej jaki jest. Druga rzecz to czy jak Szarik nie bedzie taki jak ludzie szukaja czy go beda kochac mimo wszystko - to w sumie jest tez bardzo wazne. Ludzie dziela sie na takich co im pies ma do czegos sluzyc a jak nie to wiadomo co :shake::shake: i na takich jak wiekszosc tu na dogomani, co maja psy, ktore sa rozne i wcale nie takie najlatwiesze :):) a mimo to sa kochane.
×
×
  • Create New...