Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Ja wykupilam troche moge odstapic.
  2. Trzeba by przedewszystkiem tytul zmienic. To chyba tylko Ponka moze zrobic, bo zalozyla temat. A potem pochodzic po tematach i po offowac, bo tak to malo kto wie o co chodzi.
  3. Moze troche zmienic tekst w ogloszeniach. Skoro to nie chwyta to moze cos innego chwyci. Napewno sa na dogo tacy specjalisci co pisza ogloszenia i szybko psy kogos znajda. Moze poprosci kogos o pomysl chociaz.
  4. Wystarczy, ze jedna osoba nie lubi psow i juz. Szkoda, ze nie ma kogos kto by go chociaz na chwile wzial i szkoda, ze nie chce sie do Ciebie wporwadzic, bo w koncu Twoja sunia mieszka w bloku.
  5. Obiecuje, ze to ostatni :cool3::cool3::cool3: [URL=http://img26.imageshack.us/i/kojotszuka.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5233/kojotszuka.jpg[/IMG][/URL]
  6. Co prawda moze swiateczny bylby lepszy :cool3::cool3::cool3:
  7. Eureka udalo mi sie i dziala, to jest cud nad Wisla :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:, jestem genialna a dogo mnie kocha :megagrin::megagrin::lol!::lol!::sg168::sg168::sweetCyb::sweetCyb::jumpie::jumpie::calus::calus:
  8. Wlasnie zrobilam wersje swiateczna :):) Kojot mnie artystycznie nastraja. Jak chodzi o linkowanie, to dogo doprowadza mnie do szalu, mam ochote gryzc:diabloti::diabloti: [URL=http://img40.imageshack.us/i/banereksw.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3362/banereksw.jpg[/IMG][/URL]
  9. Mam cos takiego dla Kojota w ramach milosci :):), ale nie wiem czy mi sie uda wstawic, bo dogo jest takie malo friendly :):) [URL=http://img18.imageshack.us/i/banereku.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2628/banereku.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='anawa']Proszę o receptę na takie "właściwe miejsca" bo ja plakatuję i nic :shake:[/QUOTE] Tez jestem ciekawa :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. No tak, ale te pieniadze jakos sie tam musza dostac:cool3::cool3::cool3:, czasami prosilam corke, jak byla w Polsce, ale bedzie dopiero 17 grudnia.
  12. Tez mnie diabli biora jak wysylam $20 a oni chca $11 oplaty, to totalny bez sens, dlatego wysylalam poczta za $2 :multi::multi::multi: szlo ok 10 dni, ale co z tego.
  13. Przewaznie wysylam poczta, i tylko raz nie doszlo, ale osoba mieszkala na stancji, moze dlatego. Tak na dobra sprawe to oplata jest taka sama za $25 co za $60, jestem ciekawa czy idzie w gore i kiedy. Mam taka kolezanke moze z nia po pertraktuje, ale raczej nikt inny nie wchodzi w rachube, bo wszyscy inni sa "normalni" i nie daja pieniedzy na psy :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  14. Tzn. jeszcze nie ma. Ja mam i tak na Rikiego wyslac (bo go ratowalam jako jedna z wielu), wiec pieniadze pojda wszystkie razem. Pojade do banku jutro, albo po jutrze.
  15. Emi potrzebujesz jakas dobra dusze co sie toba zajmie:roll::roll::roll: Dobra duszo gdzie jestes:roll::roll::roll::multi::multi:
  16. A wogle to te ogloszenia juz sa?? ja nie mam pojecia jak to dziala. Czy moze mgpie czeka na pieniadze. Ja zawsze mam dylemat jak je wyslac. Oplaty sa takie bez sensu.
  17. [quote name='Lu_Gosiak']przeciez ja nie jestem taka straszna...i nawet mila jestem w pierwszej rozmowie:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] No tak, ale oni tego nie wiedza :):):razz::razz:
  18. [quote name='mmlasowice']Fionka wzorem Nellusi rozeywa pantofle i roznosi nasze buty po ogrodzie!!! Dokazuje coraz mocniej.[/QUOTE] Jako idealna sunia dla domatora musi wiedziec jak sie zajac pantaflami :):)
  19. Miskowi trzeba by pewnie znalez DT z duzym ogordem i moze kojcem. No i nie powinien daleko lazic.
  20. A ile koszty bo warto wiedziec jak kwota i wtedy trzeba pozbierac.
  21. Moj pies spi w uzytkowej piwnicy w klatce, nie zamknietej, ale zawsze to cieplej niz na podlodze. Spi tam bo szczeka jak opetana jak zobaczy kogos na ulicy:roll::roll::roll:, to taka klatka do wozenia psow, z palstiku, na ale ma tam kolderke i boki oblozne kocykami. W piwncy nie jest zimniej jak ok 10 C. Moze ktos by dal klatke dla suni...............
  22. Potrzeba chyba jeszcze na paliwo dla Marlenki.
×
×
  • Create New...