Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Pies jak czlowiek, jak sie nie czuje pewnie to straszy tego co go uwaza za najslabszego. Lady probuje sobie ustalic heirarchie w stadzie. Duzego woli nie ruszac, bo a nuz sie postawi, ale maly moze nie:roll::roll::roll:
  2. Musialabys sie odezwac do Camary bo to Ona jest Master od adopcji. Ja tylko kibucuje :multi::multi::multi::cool3::cool3::cool3: i namawiam :):) jestem takim naganiaczem:multi::multi::multi:
  3. Albo jedna ciotak 50 zl :):) Albo 5 ciotek po 10 zl. Hej tam 10 zl to nie tak duzo :cool3::cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Wyglada bardzo sympatycznie :):)
  5. Riki musisz sobie te pieniadze wyszczekac :razz::razz::razz:to juz zaczynaj :multi::multi:
  6. Czasami sie zdarza, ze psy wpadaja pod samochody, zdarza sie nawet czesto. Mnie tez kiedys wpadl pies na samochod i to moj. Kobieta otworzyla drzwi, pies zobaczyl wiewiorke po drugiej stronie ulicy i smignal jak burza prosto w moje drzwi samochodowe :placz::placz::placz:, nie wygladal potem za dobrze.
  7. Operacja byla chyba dosyc droga, to powinni sie wykazac:mad::mad::mad:
  8. To przed nim cale zycie :):) Ogonek zbieraj sie w garsc:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='idusiek']ma niecały rok :crazyeye:[/QUOTE] Alez Ogonek to dziecko, to nie pies to szczeniaczek :):)
  10. Och biedny Tuptus:placz::placz::placz::placz:
  11. [quote name='anawa']Kumpel jest trochę wyzszy od ON-ka (ma bardzo długie łapy) ale drobniejszy. Może to zdjęcie da Ci lepszy obraz rozmiaru Kumpelka [IMG]http://images44.fotosik.pl/209/25bc0bf38ee88c01med.jpg[/IMG][/QUOTE] To Kumpel niedosc, ze przystojny to jeszcze wysoki :):) Na zdjeciach nie wydawal sie taki duzy :razz:;), On jest jakas niesamowita krzyzowka :):)
  12. [quote name='idusiek']pracujemy nad tym jak mozemy:oops: Ogoneś w sobotę: [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/bunia%20i%20inni/slides/DSCF8372.JPG[/IMG] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/bunia%20i%20inni/slides/DSCF8373.JPG[/IMG] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/bunia%20i%20inni/slides/DSCF8375.JPG[/IMG][/QUOTE] Och ogonek jest sliczny, taki czarny wilczek :):) ile on moze miec lat ??
  13. Trzeba go koniecznie z tamtad wyciagnac. Chodzilyscie po dogo i nagabywaly ludzi ?? :mad::mad::mad:
  14. Mnie sie wydaje, ze ja juz sie deklarowalam ?? moge podniesc na $ 40kanadyjskich to jest ok. 100 zl. zalezy po jakim kursie.
  15. No i jaka sytuacja na dzien dzisiejeszy. ?? Moze pies wcale nie jest taki grozny jak te kobity mowia.
  16. Moj pies tez :):) Ja chetnie mialabym wiecej psow, ale moj maz ma opory :):) Kiedys mialam dwa na raz w Polsce, ale jeszcze do tego dojde :):)
  17. No tak, Ogonka wziac nie mozesz, a ktos inny by mogl, byle tylko ogonek sie osmielil.
  18. Masz tzw. dola, :-( Szkoda Bolka :placz::placz::placz: Jak chodzi natomiast o postawe zyciowa, to absolutnie wierze, ze jezeli sie nastawimy pozytywnie to sie powiedzie, no oczywiscie trzeba tez dzialac, bo samo nastawienie nie pomoze. Trzeba sobie wyobrazic jaki dom bylby najlepszy dla Kojota, bo ja nie wiem, poczytam, i postaram go sobie wyobrazic i takiego domu trzeba szukac. Trzeba juz pieska widziec w takim domku :loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='figa33']strasznie tu pusto u Ciebie piesku , szanse są marne...:-([/QUOTE] A ile brakuje i do kiedy ma byc ?? Trzeba polazic po innych watkach i pospamowac :p:p:p:razz::razz::razz:
  20. [quote name='anawa']Dopiero wróciłam ze spotkania w Warszawie i tak sobie zajrzałam, spodziewając się jakiegoś cudu...........[/QUOTE] Bedzie, bedzie, mam ochote napisac tak jak moja Mama zawsze mi mowila: "obiecuje Ci to" :):)
  21. [quote name='anawa']Masz rację, jeszcze Atos i Tuptuś ale to słabe pocieszenie. Isadora, dzięki. W tej chwili jest jeszcze Allegro wystawione przez hop! więc nie ma pośpiechu. Zresztą i tak nikt nie dzwoni :shake:[/QUOTE] Wlasnie siedze i mysle, co napisac, jakies nowe ogloszenie. Ania glowa do gory :):) zadzwoni, jak chcesz, zeby zadzwonil mysl pozytywnie. Dostajemy to czego oczekujemy :razz::razz::razz:;);) Co Ty o tej porze robisz na internecie :roll::roll::roll:
×
×
  • Create New...