Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Hej kto jeszcze jest chetny do uratowania Rudaska :):) nie mozna takiej szansy przegapic :loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. A to bida :shake::shake::shake:
  3. To by bylo super.
  4. Suczki przewaznie nie uciekaja i sa spokojniesze tak generalnie.
  5. Nie ma sie co bac, trzeba sie dowiedziec :multi::multi::multi:
  6. Te wiesci sa bardziej niz super :):)
  7. [quote name='Monika z Katowic']Hotelik Ani w Brodnicy to psi raj:loveu:[/QUOTE] Nasz Lady tam byla i tak sie zasiedziala, ze juz mylslalam, ze dostala tam posade :):)
  8. To swietnie, ze go zabrali :):) Jak bede w Krakowie to go odwiedze :loveu::loveu::loveu:
  9. Nie ma co, Tuptusiowi to sie powodzi jak malo komu :):)
  10. Wiadomosc znakomita :):) Pieniadze poszly chyba do Pianki ( Moniki) jestem ciekawa czy doszly??
  11. Ogonek i co tu z toba zrobic;););):razz::razz:
  12. [quote name='sonikowa'][B]DEKLARACJE:[/B] dzidda- 10 ZŁ sbd - 5 zł orpha - 5 zł Livka - 10 zł mikoada -10zł Florentynka - 10 zł [B]jednorazowo:[/B] CoolCaty - 50zł szarotka - 20 USD (jednorazowo?) Ciotki, kto jeszcze, choćby po 5 zł proszę![/QUOTE] Szarotka - dulary kanadyjskie :):) , jak bedzie potrzeba to moze byc stala :):)
  13. A gdzie jest Nowy Szeglin ?? moze popatrz wojewodztwami, tak pewnie latwiej kogos znalezc.
  14. Lepszy malutki postep niz zaden. Mnie sie wydaje, ze jakby Ogonek mieszkal u kogo na stale to by postep byl szybszy, dalej wolny, ale szybszy, bo kontakt na codzien z dobrym czlowiekiem czyni cuda :loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='stonka1125']mojej mamy to specjalnie nie rozbawilo:evil_lol:[/QUOTE] Dziwie sie :eviltong::eviltong::eviltong:
  16. Hm .. ja tam sie Tuptusiowi troche nie dziwie :roll::roll::roll: tez by mi sie wizyty do weta nie podobaly jak bym byla na jego miejscu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Negri_2008']Ciapuś pisała, ze poodnawiała ogłoszenia dla Kodi. Zuzka - napisz może w wielkim skrócie, jakie Kodi ma zalety. Spróbuje sklecić jakiś tekst do allegro ;) [B]Zrobiłam przelew dla Kodi na kwotę 105 zł czyli za 7 dni pobytu. Kodi ma opłacony dt do 27 października.[/B] [COLOR=Red][B]W kasie zostało 10 zł[/B][/COLOR] :-([/QUOTE] O to niedobrze :shake::shake::shake::shake:
  18. [quote name='idusiek']ogłoszenia dla niego to ja mogę sama zrobić, z resztą miał juz allegro[/QUOTE] Co tam u Ogonka, moze jednak ktos mu pomoze. Ogonek daj glos :):)
  19. Jak pies ma szanse to trzeba walczyc i ludzi namawiac. Piesek taka mila kluseczka :):)
  20. A ile brakuje ?? wyslijcie pw do ludzi. Czasami cos zostaje innym bo pies poszedl do domu. Moge zadeklarowac $20, ale pierwsze wysle pod koniec miesiaca.
  21. Dzieki, ze sie odezwalas, bo juz wszyscy panikowali :):)
  22. Niestety mieszkam tak daleko :):) i z opisu to tylko ja bym sie nadawala, bo moj TZ nie znosi rano wstawac i nieprzyjemne zapachy to nie dla niego :):)
  23. Powiedz pani, ze takie czeste kapanie psa moze doprowadzic do schorzen skornych itp.
×
×
  • Create New...