Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. To musicie ustalic z Jamorem czy ma miejsce.
  2. [quote name='Lu_Gosiak']CUUUUUUUUDNY domki beda sie Niego biły:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4868/grom3.jpg[/IMG][/QUOTE] No teraz to dopiero widac jaki jest przystojny :):)
  3. katie mozesz podac info, ale ludzie musza poczekac chwile, az sie sytuacja wyjasni.
  4. Jamor bierze 15 od psa i warunki sa bardzo dobre.
  5. O jezeli Ona mysli, ze go wezmie to oczywiscie tak byloby najlepiej. Stawiam na Ewe :):)
  6. Hej dorzuccie grosik na Gromka :razz::razz::razz::razz:
  7. [quote name='Lu_Gosiak']a to jest ich wiecej??:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Okazuje sie, ze jedna, ale o wielkim sercu :loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='ketunia']Mam jedną siostrę:loveu:[/QUOTE] O czyli to ta sama co ratowala Tuptusia. Kobieta jest wielka :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='ketunia']Moja siostra Asia deklaruje 50 zł miesięcznie[/QUOTE] Ketunia, Ty masz dobrze z tym sisotrami :loveu::loveu::loveu::multi::multi:
  10. [quote name='Lu_Gosiak']przepraszam za offa, ale psiak 3 lata siedzi w schronie wcisniety za bude a trafil do schronu jak mial niecaly rok:shake:..jest DT i jak zwykle brakuje kasy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=133889[/URL][/QUOTE] Piesek sliczny jest slowo harcerza :):)
  11. [quote name='figanadrzewna']ło matko, trzeba mi się będzie boooogato wydać za mąż :evil_lol: ;)[/QUOTE] Na to nigdy nie jest za pozno jak sie dojdzie do takiej prawdy :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  12. Zeby cos osiagnac trzeba miec duzo entuzjazmu i zarazac innych :multi::multi::multi::cool3::cool3::cool3:
  13. [quote name='Lu_Gosiak']woo ogromne dzieki:multi::multi: no Grom pakuj manaty z takimi ciotkami Twoja niedaleka przyszlość maluje sie w różówych kolorach:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Lubie Cie bo jestes entuzjastka :):):loveu::loveu:
  14. Wyslalam na Fredzie pieniadza na kogos kto zbiera, jestem ciekawa czy doszly, bo do innego pieska wyslane w tym samym czasie doszly.
  15. [quote name='katie05']no nie wiem..ja jak robilam do tej pory przelewy zagraniczne to przy kazdej transakcji mi zdzierali 80zl:mad:lepiej na piesy wydac:lol: Pieniazki ktore miala Oktawia od Egradaska tez juz są,dziekujemy[/QUOTE] Wiec wlasnie dlatego tak to robie, ale gdyby nie dochodzily to wtedy bym musiala cos innego wymyslec.
  16. Jest coraz lepiej, ale dalej brakuje:roll::roll::roll:
  17. No wlasnie czyli jak tam zostanie to ma marne szanse :roll::roll:
  18. Kumpel ty sie musisz dobrze wyadoptowac bo ja obiecalam nie rob ze mnie glupka :oops::oops::oops:
  19. [quote name='katie05']Szarotka dotarła dzisiaj Twoja wplata,cala i zdrowa,więc mamy wszystkich fundatorów w komplecie:lol:[/QUOTE] Och to wspaniale, bo wyslalam wczesniej na innego pieska i narazie nic, wiec pomyslalam, ze moze zmienie metode......:cool3::cool3::cool3:
  20. No to byle do czwartku :):)
  21. Jak go nie wyciagniemy to juz tam zostanie, skoro jest taki strachliwy.:shake::shake::shake:
  22. Wiele psow reaguje agresja jak sie boi, wlacznie z moim:p:p:p
  23. On podobno nie lubi mezczyzn a widzie go wlasnie z jakims panem ??
  24. O, no wiesz staram sie go podnosic, wiec cos pisze. Moze nie jest z sensem. Czy on ma jakies ogloszenia ?? zawsze warto sporbowac.
×
×
  • Create New...