[quote name='katie05']Szarotka dotarła dzisiaj Twoja wplata,cala i zdrowa,więc mamy wszystkich fundatorów w komplecie:lol:[/QUOTE]
Och to wspaniale, bo wyslalam wczesniej na innego pieska i narazie nic, wiec pomyslalam, ze moze zmienie metode......:cool3::cool3::cool3: