[quote name='emilia2280']typowy schemat dzialania pan zza oceanu- mów mi piéknié albo spakujé zabawki :lol: dajcie sobie spokój z taká "pomocá". u siebie sie zajmijcie lepiej psami. tu takich akurat nie trzeba do slodkopierdzenia albo obrazania.
to ja juz info nie dostane o Szariku, czy mam prawo dolozyc sié do kastracji?[/QUOTE]
Widze Cie juz na drugim watku, gdzie przychodzisz krytykujesz tych co watek prowadza. To samo bylo na watku Tuptusia, az przyszedl mod i wymazal Twoje posty. Jak chcesz pomoc to pomoz jak nie to nie krytykuj, to to kazdy potrafi, nic nie kosztuje, ale moze Ci przynosi ulge...........nic natomiast konstruktywnego na watek nie wnosi.