Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. No wlasnie, ale to musi byc przeswietny dom, bo ja sie czuje z Kumplem zwiazna :):)
  2. [quote name='emilia2280']typowy schemat dzialania pan zza oceanu- mów mi piéknié albo spakujé zabawki :lol: dajcie sobie spokój z taká "pomocá". u siebie sie zajmijcie lepiej psami. tu takich akurat nie trzeba do slodkopierdzenia albo obrazania. to ja juz info nie dostane o Szariku, czy mam prawo dolozyc sié do kastracji?[/QUOTE] Widze Cie juz na drugim watku, gdzie przychodzisz krytykujesz tych co watek prowadza. To samo bylo na watku Tuptusia, az przyszedl mod i wymazal Twoje posty. Jak chcesz pomoc to pomoz jak nie to nie krytykuj, to to kazdy potrafi, nic nie kosztuje, ale moze Ci przynosi ulge...........nic natomiast konstruktywnego na watek nie wnosi.
  3. [quote name='ponka1']Szarik zostaje wydany do domu stałego bez zabiegu kastracji? Doskonale..... tak poza tym kojec jeśli na niego czeka - będzie w nim na stałe nie jak tłumaczą ci ludzie "jak obcy przyjdzie"[/QUOTE] A skad wiesz, ze bedzie na stale ??
  4. To Trampik zostal w DT na DS ?? Gratulacje. No i Riki, ale ci sie trafilo:):)
  5. [quote name='ketunia']Sypiam. Jednak jestem nocnym markiem:)[/QUOTE] Nie da sie ukryc:razz::razz::razz:, u mnie jest teraz 22.40, to nawet nie chce wiedziec, ktora jest w Polsce ;);)
  6. Ketunia a Ty nie sypiasz ??:):):cool3::cool3:
  7. Wysle lada dzien. Musze tylko dotrzec do W. U.
  8. Wow, musze to pokazac mojej psicy, chyba sie zdziwi ;););), takie male i tak szybko biega :cool3::cool3::cool3:
  9. Atosek ja slyszalam, ze ty super piesek jestes :):)
  10. To chyba sie Katie zdecydujesz ?? bo opis dobrze brzmi.
  11. [quote name='GoniaP'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/118/0009188dd666805dmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] I to jest ten pogromca facetow :):):evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='GoniaP']Szarotko, nie chcę, by inni czuli się zwolnieni z myślenia...:shake:[/QUOTE] No tak, ja to nie mam co myslec bo psa wziac nie moge :oops::oops:
  13. [quote name='GoniaP']Ja niczego nie obiecuję, ja na razie myślę, czy mi się uda wszystko zgrać...[/QUOTE] To czekam co wymyslisz :razz::razz::razz:
  14. No wiec ja robie tak: wchodze na: [url]http://www.dogomania.pl/forum/[/url] i na gorze ukazuje sie szybkie menu, jak na to klikniesz to masz tzw. subskrypcje tematow i tam sa wszystkie tematy na ktorych bylas, te napisane grubsza trzcionka to te ktorych nie czytalas.
  15. Jezeli Fredzia potrzebuje te pieniadze to niech zostana dla niej, jak nie to daj znac.
  16. Hej Kumpel co sie tak tu cicho zrobilo ????????????:roll::roll::roll::roll::roll::roll::-o:-o:-o
  17. [quote name='bela51']Pozostaje tylko trzymac kciuki. I jeszcze jedno. Czy Megii wie, że miejsce dla Fredki w hoteliku nie jest aktualne?[/QUOTE] A co sie stalo ??
  18. Szkoda, ze Misiek nie chce sie wprowadzic do domu. Ja zagladam, ale to wszystko co moge zrobic.:roll::roll::roll:
  19. [quote name='idusiek']No własnie, na Ewę stawiamy wszyscy, tylko chyba Ogonek jeszcze nie :roll:[/QUOTE] Ogonek chlopie stawiaj na Ewe :):)
  20. Napislalam na forum o ogloszeniach, zeby je wstrzymali.
×
×
  • Create New...