-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Hm........... a oni tego nie zrobie w ramach reklamacji, w koncu to niedawno byla pierwsza operacja, wiec przeciez nie mozna powiedziec, ze wypadlo bo juz czas tak jak plomba po jakims czasie. -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Biedny Tuptus. -
Widzialam, ze tak bedzie, Camara jest niezawodna:):) Wyobrazam sobie jak Ci lyso:oops::oops::oops: Nie wiem, czy moglabym byc DT, raz znalazlam kota i go zostawilam u siebie, zawiadomilam schronisko, ze jak by ktos szukal to jest u mnie. Na szczescie nikt nie szukal :):)
-
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']bo miał:-([/QUOTE] To co sie mu stalo ?? -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Tuptus trzymaj sie bracie :loveu::loveu::loveu: -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Tu sa informacje od Jamora: "Nie jestem w stanie wejsc na wątek Tuptusia. prosze o przekazanie waznych infomacji zainteresowanym. Tuptus od czasu operacji ksztusił sie bardzij niz przed. Wczoraj smigał lux, implant bez zmian, wciagał pasztecik, oczywiscie ksztusił sie mocno , ale cheć do ujadania i biegania bez zmian. wróciłem przed chwilą od niego, Tutpus czuje sie kiepo. nie obszczkiwał psów , dostał nastepną konserwę , jadł bardzo wolno, zakłustując sie. zajrzałem mu w jape. nie ma implanta ( tej szpachli ). są same nici. Towar mu wypadł i jest taka sama dziura jak była. Scianki tej dziury sa wygojone , czyli zaziarnowane, tak samo jak przed zabiegiem. według mnie organizm odrzucił ciało obce. pies codziennjie zjada dalacin c 150. kuzwa mac. Marlenka juz powiadomiona, ustaliła juz na dzis jeszcze wizyte z tuptusiem z tym vecie. Wszelkie inf. bedzie mogła udzielic marlenka, ja nie bede miał do piatku dostępu do netu ( no chyba ze gdzies sie włamie) . Cholera , najlepszy zołnierz naszej druzyny. Z zewnątrz nie widac aby była jakaś infekcja, moze cos od strony zatok. nie mam pojecia. Pies jest najedzony , wiec pewnie dzis nic tam nie bedą mogli grzebac." Jestem ciekawa co bedzie dalej :roll::roll::roll: -
To swietnie to czekamy do czwartku :):)
-
Wkleje to na forum i podam Ci email na pw. Wielkie dzieki :):)
-
O jaka ladna dziewczynka, juz ma watek na OP forum od dzisiaj.
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
Szarotka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atosek jak sie masz ??:):) -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Szarotka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Kodi jest slodka i napewno nadawala by sie na dlugie spacerki :):) -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Wyglada nieciekawie, ale charakter ma cudowny :loveu::loveu::loveu: -
Lady już w nowym domu!wszystkiego dobrego księżniczko!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Wpadnij do mnie tez pojade :):) -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Szarotka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Idusiek ja zawsze wierze, ze sky is the limit :):) jak sie chce to sie uda :):) -
Szkoda, tego psa co sie blaka. :placz::placz::placz:pewnie glodny :placz::placz: