Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Hm........... a oni tego nie zrobie w ramach reklamacji, w koncu to niedawno byla pierwsza operacja, wiec przeciez nie mozna powiedziec, ze wypadlo bo juz czas tak jak plomba po jakims czasie.
  2. [quote name='anawa']Czasem trudno mi w to wierzyć......... U jamora rotacja, tylko Kumpel z Barankiem zostali :-( Jest bardzo słaby odzew z ogłoszeń i nic konkretnego :shake:[/QUOTE] Jeszcze Atos tez juz chyba siedzi od jakiego czasu.
  3. Widzialam, ze tak bedzie, Camara jest niezawodna:):) Wyobrazam sobie jak Ci lyso:oops::oops::oops: Nie wiem, czy moglabym byc DT, raz znalazlam kota i go zostawilam u siebie, zawiadomilam schronisko, ze jak by ktos szukal to jest u mnie. Na szczescie nikt nie szukal :):)
  4. [quote name='hop!']I co z tekstem do ogłoszenia? Nie widzę żadnych propozycji.[/QUOTE] Bedzie na jutro, pisalam do Ani, ze nagle nam sie zrobilo strasznie duzo pracy i bylam bardzo zmeczona.
  5. [quote name='stonka1125']bo miał:-([/QUOTE] To co sie mu stalo ??
  6. Tuptus trzymaj sie bracie :loveu::loveu::loveu:
  7. Tu sa informacje od Jamora: "Nie jestem w stanie wejsc na wątek Tuptusia. prosze o przekazanie waznych infomacji zainteresowanym. Tuptus od czasu operacji ksztusił sie bardzij niz przed. Wczoraj smigał lux, implant bez zmian, wciagał pasztecik, oczywiscie ksztusił sie mocno , ale cheć do ujadania i biegania bez zmian. wróciłem przed chwilą od niego, Tutpus czuje sie kiepo. nie obszczkiwał psów , dostał nastepną konserwę , jadł bardzo wolno, zakłustując sie. zajrzałem mu w jape. nie ma implanta ( tej szpachli ). są same nici. Towar mu wypadł i jest taka sama dziura jak była. Scianki tej dziury sa wygojone , czyli zaziarnowane, tak samo jak przed zabiegiem. według mnie organizm odrzucił ciało obce. pies codziennjie zjada dalacin c 150. kuzwa mac. Marlenka juz powiadomiona, ustaliła juz na dzis jeszcze wizyte z tuptusiem z tym vecie. Wszelkie inf. bedzie mogła udzielic marlenka, ja nie bede miał do piatku dostępu do netu ( no chyba ze gdzies sie włamie) . Cholera , najlepszy zołnierz naszej druzyny. Z zewnątrz nie widac aby była jakaś infekcja, moze cos od strony zatok. nie mam pojecia. Pies jest najedzony , wiec pewnie dzis nic tam nie bedą mogli grzebac." Jestem ciekawa co bedzie dalej :roll::roll::roll:
  8. To swietnie to czekamy do czwartku :):)
  9. Wkleje to na forum i podam Ci email na pw. Wielkie dzieki :):)
  10. Obejrzalam zdjecie z avatora i jestem pewna, ze sobie poradzisz :):)
  11. No coz mlody pies po przejsciach. Niektore psy bez przejsc tez nie sa idealne. Niektore psy wola kobiety(moj maz mowi, ze im sie nie dziwi ):p:p:p
  12. O jaka ladna dziewczynka, juz ma watek na OP forum od dzisiaj.
  13. [quote name='brazowa1']oo,ja też.Wczoraj mialam zadzwonic,ale...zapomnialam :oops: wtym tygodniu na pewno poprosze pania kierowniczke o telefon do pieska.[/QUOTE] Brazowa dzwon :razz::razz::razz:
  14. Kodi jest slodka i napewno nadawala by sie na dlugie spacerki :):)
  15. Wyglada nieciekawie, ale charakter ma cudowny :loveu::loveu::loveu:
  16. Hej Kumpel, masz dwa imona a moze trzeba zmienic na trzcie :):) np. Kibic :):) co tam u Ciebie slychac ?? jak leci??
  17. Wpadnij do mnie tez pojade :):)
  18. Idusiek ja zawsze wierze, ze sky is the limit :):) jak sie chce to sie uda :):)
  19. Hm troche sie gubie przez te podwojne imiona. Jak sie nie zjadly od razu, to moze sie polubia :):)
  20. Mojemu kotu to zajelo 2 miesiace, siedzial w piwnicy i wyjsc nie chcial, a teraz sie po kanapach i lozkach panoszy :loveu::loveu:
  21. Szkoda, tego psa co sie blaka. :placz::placz::placz:pewnie glodny :placz::placz:
×
×
  • Create New...