Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Na OP forum sa rozne podhalany, np. jeden jest chyba morski :):) itp.
  2. Moze powinnyscie zmienic teksty w ogloszeniach skoro te nie wzbudzaja zainteresowania tzn. to taka rada, bo jak te same teksty sa juz tak dlugo i nic. Moze jest ktos na dogo, kto umie pisac trafne ogloszenia, trzeba by taka osobe namierzyc i namowic do napisania.
  3. Wykupilam na bazarku ogloszenia, moge czesc przenaczyc na tego malego. Potrzebuje tekst i zdjecia. To jak bys mogla przyslij. Moge Ci podac email albo mozesz przeslac na pw.
  4. Z tego co wiem to jedzie chyba 10 listopada. Pieniadze pewnie mile widziane jak najwczesniej, bo pies musi isc do fryzjera itp :):)
  5. 3 tygodnie to sporo :roll::roll::roll:, no ale chodzi o to, zeby byl zdrowy :):)
  6. Czekam na dalsze wiesci :multi::multi::multi:
  7. Ok rano bede z tym dzialac, wlasnie wrocilam z przyjecia :):)
  8. Powinno sie naprawde poprosic moda o wyczyszczenie watku z postow Emilki Mamy, bo to zadnego sensu nie ma, nic nie wnosi, zadna i tak sie psem nie zajmie tylko sobie pisza, zeby sie odfrustrowac. Zupelnie jak u Tuptusia.:roll::roll::roll:
  9. [quote name='ania_to_ja']Kurczę uzależniłam się od tej dogomanii;) Za jakis czas chyba pół swojego dobytku wysprzedam:evil_lol: No dziewusie nie ociągać się brakuje już tylko 20zł!![/QUOTE] Jestem w tej samej sytuacji :roll::roll::roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bede musiala zaczac pracowac na drugi etat :):)
  10. [quote name='Helga&Ares']Emisiek...:( Ona może JUŻ opuścić klinikę, tyle, że na razie nie ma gdzie...[/QUOTE] O jaka bida, ale cos sie dla niej musi znalezc, bo przeciez gdzies musi mieszkac:-o:-o:-o
  11. [quote name='GochaT']to prawda ale po chwili przychodzi na myśl ,że jest gdzieś z dziesięc tysięcy takich Dorek którym trzeba pomóc ale o nich nawet nie wiemy i drugie dziesięć tysięcy które krążą w necie wołając o pomoc :placz:[/QUOTE] Wlasnie na innym watku chwialilam Cie za zdrowe optymistyczne podejscie, a Ty co mi tu robisz ;););) Mozna zrobic tylko tyle ile sie da, i sie cieszyc, ze sie dalo, sa tacy co nic nie robia, tylko szkodza, to niech sie oni martwia i maja podly nastroj. :mad::mad::mad: Martwienie sie oslabia, wpedza w depresje, nalogi i pryszcze na twarzy, moze nawet gdzieindziej tez:evil_lol::evil_lol: Pomozesz jednemu psu i jemu jest lepiej, one at the time :):)
  12. Wozenie psa samolotem jest kiepskim pomyslem, chyba, ze masz prywatny :):) Zrobilam to raz i wiem :shake::shake::shake: Dzieki za zyczenia. :saeek::laugh2_2::evilgrin: Ide dzisiaj na impreze i jutro tez, mam nadzieje, ze przezyje :evil_lol::evil_lol: Wykupilam cos takiego na bazarku, to moze Kojot moglby skorzystac ?? nie mam pojecia jak to ugryzc ?? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-ogloszeniowy-dla-rikiego-z-boguszyc-do-7-11-zapraszam-172366/[/url]
  13. Koszt niewielki, byle tylko bylo dobrze. Talibek trzymaj sie!!!!!! Ketunia a Ty znowu po nocy myszy lowisz ??:evil_lol::evil_lol:
  14. Sliczna jest:):) przydlaby sie jej jakis domek i miejsce u dobrych ludzi :):)
  15. [quote name='jamor']Pele od tygodnia stoi na trasie na autostop. dzis go tam jeszcze widziałem. Walizka i beret.[/QUOTE] Ej Jamor to nie mogles go podrzucic, przynajmniej mialbys wymowke od tego hucznego zajecia :):):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. No i jak leci ?? Lady ma cos na pleckach, jakies uczulenie ??
  17. No zobaczym czy sie ktos zdecyduje przejac oplate za hotel to co placila Katie i oczywiscie zajmie sie kastracja ??
  18. Moze wrecz przeciwnie, chcial jakies kwiaciane kompozycje porobic :):) i nie zostal doceniony:):):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Fibi ty koniu jeden :):) ale masz dobrze :):)
  20. Tego typu forum ma to do siebie, ze kazdy moze przyjsc i napisac co mu sie zywnie podoba, bez brania zadnej odpowiedzialnosci za swoje slowa :roll::roll::roll:,poza tym nie wiemy kto siedzi przed monitorem i pisze. Calkowita anonimowosc. Moge byc kobieta, mezczyzna a nawet dzieckiem..........., ale jak napisze to mnie przeczytaja :):) Z drugiej jednak strony forum bardzo czesto czyni cuda:):) wiec, balans musi byc na zero :multi::multi::multi:
  21. [quote name='jamor']witajcie. wrescie działa dogo. Lando czuje sie swietnie. Zonka i córka z nim biegają. chłopak jest lux.[/QUOTE] Lando jak to dobrze, ze cieszysz sie taka dobra opinia :):)
×
×
  • Create New...