Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Elza dzieki za wiesci :):)
  2. Przeczytalam prawie caly watek, tzn. brakuje mi jeszcze jakies 10 stron do konca :):)
  3. No wlasnie moze ich trzeba troche wesprzec finansowo??
  4. Aniu ja jestem odporna na krytyke :):) i wychodze z zalozenia, ze trzeba probowac az sie trafi :lol!::laugh2_2::bigcool::snipersm:
  5. [quote name='magda222']Najlepsza jest ta pierwsza fotka :loveu: Jak leży sobie na wyrku :loveu:[/QUOTE] I spoglada na robiacych fotke, mowiac no co nie podoba Ci sie he ??:eviltong::eviltong::eviltong:
  6. [quote name='majqa']:-o :-o :-o Ekhm...czyjej Mani? Mojej???[/QUOTE] Twojej, bylam na watku Remika i stamtad doszlam do Mani :razz::razz::razz:
  7. Wielkie dzieki. :):) Wlasnie przerabiam historie Mani :):) kobieta jest rozrywkowa :):)
  8. Ja sie nie obraze. Tak do konca nie wiem jak dlugie ma byc takie ogloszenie. Wiem, ze tytul jest bardzo wazny. Poza tym skoro tamte sie juz tyle razy ukazywaly i nic, to trzeba wymyslec cos innego.
  9. Dosyc to wszystko dziwnie wyglada:roll::roll::roll:
  10. Wejdzcie tam gdzie jest napisane kto jest z Karakowa i popytajcie. Wiem, ze mozna sie jakos dowiedziec :roll::roll::roll:
  11. [quote name='anawa']To teraz zabieramy się za czary? :evil_lol:[/QUOTE] No mozna jeszcze sie zwracac do sw. Antoniego, ale on jest od rzeczy zagubionych, moze to tez pomoze, jezeli uznamy, ze Kojot zgubil wlasciciel i traz go musi znalezc :):) wszystko zalezy od interpretacji :):) Jednak mysle, ze czary chyba lepsze i wrecz konieczne :):)
  12. Zaszczepic i sterylka jezeli sa warunki :roll::roll:, spyta sie ludzi czy nie potrzebuja na karme.
  13. Obiecalam Anawie, ze Kumpel domek szybko znajdzie to teraz chyba musze isc i zaklecia czynic :loveu::loveu::loveu:
  14. Widze, ze Dorcia zatrudnila sie w szpitalu i lata w chalacie :):)
  15. [quote name='mmd']mnie też to zadziwia:) tu jest masa pozytywnej energii, szczególnie przy takich akcjach[/QUOTE] Ja uwazam, ze to jest wspaniale, dlatego nie mozna sie poddawac i wpadac w dola, to nigdy nikomu nie pomoglo. Trzeba zawsze walczyc do konca :loveu::loveu::loveu: i wierzyc, ze sie wygra:multi::multi::multi::multi:
  16. [quote name='GoniaP']Żorż już siedzi na walizkach... Jutro ok. 9 start podróży do hotelu. I chyba zapowiada się smutny dzień w lecznicy, która była mu domem...Trzymajmy kciuki!!![/QUOTE] A do ktorego hotelu on jedzie ?? Troche mi go zal, bo pewnie to nowy stress, ale oczywiscie w lecznicy nie mogl siedziec bez konca:roll::roll::roll:
  17. Wszyscy chcemy, zeby znalazl swietny domek :):)
  18. Moja sunia bardzo lubi mlode pieski i sie swietnie bawi ze szczeniaczkami, ale jak ktorys jest zbyt nachalny to tez zaczyna warczec, nic mu nie robi, ale okazuje swoje niezadowolenie bardzo glosno i potrafi lapa tez potraktowac.
  19. [quote name='Camara']moja zasługa to jedynie to, że znam odpowiednie osoby :evil_lol: [B]ElzaMilicz[/B] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] I tak wieksze niz moje, ja znam Elze tylko wirtualnie :):)
  20. Kodinka jest bardzo ladna i slusznej postury :):)
  21. Az sie balam wejsc :p:p, ale widze, ze sie udalo :loveu::loveu::loveu:, to super. Dajcie znac gdzie wplacic.
  22. Dziewczyny nie dajcie sie prosic, dajcie chociaz po 5 zlociszow:placz::placz::placz::cool3::cool3::cool3::cool3:
×
×
  • Create New...