[quote name='szajbus']Czy nie wzbudzają? Nie wiem. Oglądalność ma całkiem niezłą. Pytanie dlaczego nikt go nie chce?
Jeśli ktoś chce niech napisze mu nowy tekst i go ogłosi.[/QUOTE]
Tez nie wiem dlaczego nikt go nie chce. Napewno na forum sa osoby, ktorych teksty sie "sprzedaja", ja nie wiem, bo jestem nowa, ale tak jest w biznesie, ze jak jakas reklama nie przynosi zyskow to trzeba ja przerobic i probowac dalej.
Oczywiscie prowadzacy psa zrobia jak uwazaja, to taka uwaga ode mnie.