Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='malibo57']Mam pracę zleconą - tekst muszę napisać. Ale palcem nie kiwnę, dopóki białas imienia nie dostanie. Słyszysz, Ziutka?[/QUOTE] No pewnie bedzie Baca to takie oryginalne imie :):)
  2. Mam nadzieje, ze Pele wykorzystal ten czas na nauke jezyka :):)
  3. No tak byl wolnu jak ptak a teraz w zamknieciu siedzi to mu nie w smak:cool3::cool3::cool3:
  4. Ja i tak przyjezdzam i to glownie jestem w Krakowie, i kolo Strzelec Opolskich, kiedys jezdzilam do Warszawy, ale teraz juz prawie nie.
  5. A moze on nie jest zdrowy, ze tak jesc nie chce:roll::roll:
  6. To dobrze by bylo miec jakis tekst do ogloszen. I jakies ladne zdjecia.
  7. Wyslalam pieniadze, mysle, ze dojda na poczatku przyszlego tygodnia.
  8. W sumie Bora moze jeszcze pozyc. Napewno schronisko nie wychodzilo jej na zdrowie. Raki sie czasami cofaja, u ludzi tez, jak sie sytuacja zmienia to i choroba moze sie cofnac. :loveu::loveu:
  9. [quote name='marlenka']Co u Szarika słychać ??? Katie nic nie piszesz jaka decyzja ?? Szarik już pojechał ???[/QUOTE] Czasami to lepiej nie pisac:roll::roll::roll:, bo tylko mozna sobie klopotu na robic. U nas Ci co sie zajmuja adopcjami zalatwiaja wiekszosc przez pw. Potem jak juz pies jedzie do domu to daja informacje. Inaczej nagle pojawia sie tlum doradcow i ..............:roll::roll::roll:
  10. [quote name='Dorota']My wszystkie TO mamy, I dobrze że odwyków nie ma :evil_lol:[/QUOTE] Czasami mysle, ze sie kwalifikuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Ja juz i tak sie zobowiazalam, ze wykupie, to najwyzej pojdzie na jakiegos innego pieska, jak bys byla szybsza.
  12. [quote name='Laura1108']To czy te ogłoszenia zostały wykupione ?? Może ode mnie kasa szybciej dojdzie co szarotka ?[/QUOTE] Napewno tak, bo jestes blizej :):)
  13. Och ale obrodzilo w ogloszenia :):)
  14. Tez naleze do tych uzaleznionych :loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. No i co slychac u Wiktora ???????????anybody here :-o:-o:-o:roll::roll::roll:
  16. Moze nam Ciotka Luka cos powie ??:):)
  17. Hej Kumpel cos ta twoja pani gdzies sie zapodziala :):) Mam dla ciebie dobra wiadomosc, bedziemy cie oglaszac na wszystkie strony az znajdziesz super dom i mam nadzieje, ze moze blisko Krakowa, to bede mogla cie odwiedzic :):)
  18. No a co z Guciem ?? Tekst jest dobry, mam nadzieje, ze polski narod to doceni:):)
  19. [quote name='Glorien']Szarotka złota kobieto :loveu: byłoby cudownie. W zamian mogę się odwdzięczyć rozklejeniem twoich ogłoszeń gdzietylko będziesz chciała :roll:[/QUOTE] Ja jestem addicted do dogo, jak mi powiesz jak sie wyleczyc to bede wdzieczna. Dowiem sie jak te ogloszenia maja dzialac i sie odezwe, mysle, ze dopiero jutro. :):)
  20. A czemu ona ma tak zaraz umrzec ?? wyglada na to, ze zmienila zdanie :p:p
  21. Mam nadzieje, ze jej tam cieplo jest.
×
×
  • Create New...