Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. A moze by ja oglaszac ?? wykupilam troche ogloszen na bazarkach, to moze ona mogla by skorzystac ???
  2. [quote name='Glorien'] Prosze powiedzcie mi tylko jeszcze kto może pomóc w zrobieniu pięknego tekstu dla naszej kochanej suni?[/QUOTE] Jestem w trakcie wykupienia na bazarku ogloszen gdzie chyba i tekst daja, to moge Fredce troche zafundowac. Napewno nie statnie sie od razu, bo chyba pieniadze musze najpierw dojsc.
  3. A co z tym transportem?? chyba mozna by go w razie czego do klatki wsadzic.
  4. Hotel u Jamora jest swietny, no ale kosztuje.
  5. Ale im bylo dobrze na tym spacerze :):)
  6. Moze by pw do niej wyslac, budka juz za 70 zl.
  7. Ula wypwiedz sie to ja sie tez doloze.
  8. Sunia co tam u ciebie ??
  9. Wydaje mi sie, ze powinnyscie szybko szukac deklaracji, bo te 1000 zl. moze nie dojsc.
  10. Napiszcie cos wiecej: gdzie pies jest itp.
  11. Tu jest budka do wylicytowania, czy oni by ja przeznaczyli na Bore ?? http://www.dogomania.pl/forum/f99/budka-zadecyduj-gdzie-powedruje-do-13-11-a-172819/ Ile normalnie kosztuje buda??
  12. Tu jest tak jak w tym przyslowiu, gdzie "kucharek szesc tam nie ma co jesc". Wszyscy maja cos do powiedzenia i robi sie marmolada. Jezeli nowy domek go wyadoptuje i wykastruje, to chyba jest nalepsza sytuacja. Pieniadze, ktore sa przenaczyc na kastracje, w nowym domu. O ile mniej zachodu.
  13. Konieczne jakies miejsce dla Miska bo lata luzem.
  14. Kotki sa bardzo wybredne. Ja mam 20 letnia kotke i 3 letniego kocurka z odzysku, ona od czasu do czasu dalej sie niego namierza. Na szczescie kocurek jest bardzo milusinski i robi uniki :):)
  15. Skoro mu zagladalas w zeby, to musi byc lagodny. Mojemu w zeby obcy by raczej nie zagladnal :roll::roll::roll::cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='lilk_a']a co tu taka cisza .....;)[/QUOTE] Gosia obciela pazury i ...............:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Ladny piesek, wstawilam watek na forum OP. Tzn. Nika wstawila a ja dolozylam link :):)
  18. A tam sie tekst kupuje, ja kupilam tylko to, ze ktos bedzie oglaszal. :p:p
  19. Wszystkim nam od czasu do czasu opadaja rece ..............
  20. Musicie powysylac pw i napisac dramatycznie, bo tyle jest psow, ze trzeba naprawde stworzyc moment grozy, bo inaczej jest trudno o uwage innych.
  21. Mnie sie tez wydaje, ze sloma lepsza.
  22. Chyba wykupilam inny, takie co zrobila mgpie na Rikiego.
  23. Ale dalej dobrze jest miec jakis naprawde chwytajacy tekst.
×
×
  • Create New...