Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='Estrella']Cajus, Jenny19 chciałaby zrobić już wszystkie ogłoszenia i zamknąć bazarek, to może robimy tak, że ja ten pakiet przeznaczę dla innego psa, a dla Sonii wykupię nowy, chyba że napiszesz na dniach, to też będzie ok :)[/QUOTE] Podaruj ten pakiecik innemu psiakowi jeśli możesz. Sonia i tak musi mieć najpierw sterylizację. Nie chcę jej zaprzepaścić. Ruszymy z ogłoszeniami za dwa tygodnie. Dziękuję Estrella.
  2. Doszło sybisia. Jak będę przed komputerem to uzupełnię informacje.
  3. Ciężko mi z telefonu napisać wszystko. Arktyka wejdzie to napisze. Jak Jej się nie uda to zrobię to w nocy. Jest całkiem dobrze.
  4. Sonia dotarła w środę do Arktyka. Przyjechała razem z beataczl. Obyło się bez większych problemów. Sonia poznaje nowe miejsce. Koszt transportu to 130 zł.
  5. Dziękuję za wszystko beataczl w imieniu Sonii.
  6. Zapisuję sobie na razie.
  7. Dziękuję za zaproszenie Na razie mogę tylko zaznaczyć.
  8. Masz gonia66 telefon do Moria. U Spajkusia wszystko w porządku. Ma apetyt. Wcina ze smakiem puszeczki. Troszeczkę mniej wychodzi na dwór, bo pogoda nie jest zbyt ciekawa. Leniuchuje sobie w domku i jak zawsze drepcze swoim kroczkiem za Moria.
  9. Ich przyjaźń pozostanie mi na zawsze w pamięci. Kamel Żegnaj Przyjacielu Psie
  10. Nie Sabina02. To o mnie i o nas wszystkich. Zatraciliśmy się. Nie umiemy ze sobą rozmawiać i współdziałać. Przez to nasza pomoc traci na skuteczności. [B]Jeśli chodzi o pomoc. Kraków - Nowa Huta. Chanel uciekła z DS. Kto może pomóc?[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179484-Krak%C3%B3w-Nowa-Huta%21-Chanel-uciek%C5%82a%21-POMOCY%21%21%21%21/page55"]http://www.dogomania.pl/threads/179484-Krak%C3%B3w-Nowa-Huta!-Chanel-uciek%C5%82a!-POMOCY!!!!/page55[/URL] Im szybciej tym lepiej. Edit Sabina02 edytować odpowiedź?
  11. Tylko w kwestii formalnej. martka1982 nie zajechała do Moria bo podobno wiozła innego psa do Gdańska i dlatego poprosiła o spotkanie w Tczewie. Nie było to Jej po drodze. I dyskusja na ten temat nie ma sensu. [quote name='Sabina02']Dokladnie! Place jej i nie mam z nia kontaktu. Pieniadze zbiera inna osoba, a Moria nie pokazuje sie na watku. Poza tym nawet jesli sie skontaktuje z Moria, a Ona ma cos na sumieniu (nie twierdze ze ma, ale [U]jesli[/U]) to i tak powie mi tylko to co ja chce uslyszec, prawda? Aha! Oczywscie probowalam dowiedziec sie wiecej na Kladki watku, ale powiedziano mi tylko (cytuje) [I][B]"Chodzi o to tylko aby namieszać ludziom w głowach i pokazać, że Moria ma zły hotel bo nie zrobił tak jak chce gonia66."[/B] [/I] Wiec myslalam ze moze tu sie dowiem cos wiecej, bez czytania tych wszystkich dotychczasowych tutaj postow osob postronnych.[/QUOTE] To moja odpowiedź na Twoje stwierdzenie: cytuję [COLOR=Blue] "Zastanawia mnie ta cała sytuacja..."[/COLOR] Na moja pełna odpowiedź brzmiała: cytuję [COLOR=Blue]"A mnie nie. Chodzi o to tylko aby namieszać ludziom w głowach i pokazać, że Moria ma zły hotel bo nie zrobił tak jak chce gonia66.[/COLOR] Jacek Barczak" Trochę to już inaczej brzmi prawda. Ale dyskusja na ten temat też nie ma sensu. Mogę także podać Tobie numer do kamilawa i Moria jak chcesz. [COLOR=Black] [/COLOR] [COLOR=Black]Ostatnio trafiłem wątek. Dwoje ułomnych mężczyzn przygarnęło psa, którego wyrzucono po śmierci opiekuna. Mieszka z Nimi na działce. Dziewczyny szukają Mu domku. Mężczyźni ci tak bardzo pokochali tego psa, że nawet chcieliby go zatrzymać, ale wiedza, że to niemożliwe. Dwóch ułomnych złomiarzy ma więcej serca dla zwierząt niż my tutaj. My potrafimy tylko się gryźć ( bez obrazy dla nikogo ). A oni mimo choroby potrafią dać miejsce i miłość psu. [/COLOR] [B]Wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam. [/B] Wywołany do odpowiedzi na wątku Spajkusia - odpowiem. [B]Jak ktoś chce podrzucę jutro co u Spajka. Jeśli kogoś to jeszcze interesuje?[/B] Miłej nocy Wam wszystkim i Spajkusiowi.
  12. [quote name='irenaka']Eliksirem młodości Cajus dla psa jest miłość i ciepły spokojny dom. I Ty dobrze o tym wiesz, bo byś pewnie nie robił tego co robisz dla psów, tylko zostawiał je w schronisku, niech sobie tam siedzą. A brak leczenia jest zaniedbaniem przez zaniechanie. I jest to ewidentna wina Morii, bo nawet nie raczyła nikogo poinformować, że Spajki takowego wymaga. To, że teraz Spajki u weta bywa, to wynik awantury na wątku a nie dobrej woli Morii i jej troski o psa. Jeżeli już Goni zarzucasz, że więcej szkodzi niż pomaga, to Ci napiszę, że ja Ciebie też tak oceniam. Zero rzetelności, ataki na dziewczyny, na schronisko. Na wszystkich, byle tylko ktoś inny musiał się tłumaczyć, nie Moria. [B]Czekałam tylko kiedy napiszesz na wątku, że numer buta Charly nie odpowiada Morii i dlatego nie została wpuszczona do hotelu.[/B][/QUOTE] Moria przed awanturą zabierała Spajkusia do weta. Nie jest to jej wynik. Nikt nie będzie codziennie jeździł z psem do weta. Diagnoza jest taka, że Spajkuś to starszy pies. Starzeje się. Na pewno Moria lub Potencjalny DS zadbają o ewentualne leczenie jeśli tego bedzie trzeba. Ze schroniskiem ma dobry kontakt. Możesz zadzwonić do Pani Prezes, Pani Kierownik. Wiem ile robisz dla psów i znam też Twoje złośliwości ( pogrubiłem tekst ). Jeśli po to jesteś na wątku Spajkusia aby nimi mnie częstować to dziękuję bardzo i pozostaję na nie nieczuły.
  13. Lu_Gosiak popraw kopiowanie linku. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144623-Golin-zad%C5%82u%C5%BCony-chory.-Czy-musi-wraca%C4%87-do-schroniska-pilnie-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/1446...lnie-potrzebne[/URL]
  14. Lu_Gosiak popraw kopiowanie linku. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144623-Golin-zad%C5%82u%C5%BCony-chory.-Czy-musi-wraca%C4%87-do-schroniska-pilnie-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/1446...lnie-potrzebne[/URL]
  15. Pan umarł. Przyjaciela się pozbyto. Nieciekawie z ząbkami. Dasz rade finansowo? Nie wiem co Tobie doradzić. Tym Panom na Nim zależy, ale On będzie coraz starszy i będzie potrzebował opieki. Już potrzebuje. Jak Im zależy to pewnie zrozumieją, a za jakiś czas przybłąka się do Nich inny piesek i dadzą Mu jeść. Może nawet zostanie. Żal mi Ich, ale wiem, że to nie miejsce dla takiego pieska.
  16. Lu_Gosiak popraw kopiowanie linku. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144623-Golin-zad%C5%82u%C5%BCony-chory.-Czy-musi-wraca%C4%87-do-schroniska-pilnie-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/1446...lnie-potrzebne[/URL]
  17. Lu_Gosiak popraw kopiowanie linku. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144623-Golin-zad%C5%82u%C5%BCony-chory.-Czy-musi-wraca%C4%87-do-schroniska-pilnie-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/1446...lnie-potrzebne[/URL]
  18. [quote name='Lu_Gosiak']sory, ale jak psiak nie nazbiera 1140zl to wraca do schronu...masakra dlug[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.../144623-Golin-zad%C5%82u%C5%BCony-chory.-Czy-musi-wraca%C4%87-do-schroniska-pilnie-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/1446...lnie-potrzebne[/URL][/QUOTE] Lu_Gosiak popraw kopiowanie linku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/144623-Golin-zad%C5%82u%C5%BCony-chory.-Czy-musi-wraca%C4%87-do-schroniska-pilnie-potrzebne[/url]
  19. [quote name='aanka']No , dobra , ale utrzymuje je w niewłaściwych warunkach - tak - nie !?. :razz::shake:. Alfika do lekarza nie zaprowadziła - tak . , no wiec to jest nie w porządk u:shake:. inny pies był wychudzony podobno - nie pisze ,ze maltretuje - ale to podpada pod znęcanie chyba już :mad:, zaniechanie leczenia -, z wątku wynika ,ze nie leczy Spajka . , czy dobrze rozumuję - bo zaczynam się gubić :shake:.Jak kogoś coś przerasta to musi si e poważnie zastanowić - a nie krecić i oszukiwać ludzi .- nie wierzę tej babie za nic.[/QUOTE] aanka jak będziesz leczyć psa na "starość"? Podasz Mu eliksir młodości? Zrobisz operację plastyczną? Może codziennie morfologię? Przepraszam aanka za złośliwość. Ale zwrot "pod znęcanie chyba już" jest tu nie na miejscu. A jeśli dobrze przeczytałaś wątek to powinnaś wiedzieć, że były rożne osoby na miejscu i nikt nie stwierdził takowego faktu. Spajki ma wizyty u weta. Schronisko rozmawiało o tym i z tego co mi wiadomo nie ma do tego zastrzeżeń. Schronisko chce wysłać Spajka do domu, ale nie może bo ktoś w swoim absurdalnym dążeniu decydowania o wszystkim narobił więcej szkód niż pożytku i postawił hotel w złym świetle. Dalsze szkalowanie na pewno "bardzo pomoże". Prawda gonia66. Więcej szkodzisz niż pomagasz i tylko dzięki Tobie nie tylko Spajki ma bałagan na wątku. Kamień, Kładka, Świat, Filipek [*]. W Ich imieniu dziękuję Tobie za to jak Im pomagasz/pomogłaś. Dzięki Tobie jakiekolwiek porozumienia są niemożliwe. Naucz się słów: kompromis, porozumienie, logika, racja innej strony i przede wszystkim pisz gramatycznie i poprawną pisownią. Jacek Barczak Resztę doczytam nad ranem. Edit Poprawiłem zwrot "Nauczyć słów" na "Naucz się słów". Miałem inną koncepcję zdania i początek został mi z poprzedniej.
  20. Przepraszam, ale nie daję rady. Same złe wieści. Feyenoorda wykupili poprzedni opiekunowie ze schroniska. Dziś bo bardzo długim czasie Sonia opuszcza TDT beataczl i przyjeżdża do Torunia. Wiem jak trudne to będzie rozstanie. Doszły wpłaty: Estrella 35 zł ( 18.10 ) Lu_Gosiak 30 zł ( 18.10 )
  21. Takich sytuacji nie lubię. Ludzie nie mają możliwości i wiadomo, że pies nie będzie miał łatwo, ale z drugiej strony zrobią bardzo dużo aby było Mu dobrze.
×
×
  • Create New...