Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Przepraszam Dino, że Ciebie zaniedbałem. Od wtorku ostro ruszamy z Twoim wątkiem. Czas na Ciebie.
  2. Znów wieczorem będę wysyłał konto. Teraz jestem w pracy. Dziękuję za wszystkie deklaracje. Uzupełnię pierwszy. Arktyka we wtorek wieczorem zrobię przelew. Mam nadzieję, że uda mi się uzbierać na pierwszy miesiąc.
  3. [quote name='gonia66']A ja odpowiadam...poczytaj watek sprzed kilku tygodni- bedziesz o domku wiedzial wszystko, co i my wiemy. Więcej sie nie dowiesz, bo dom sobie nie życzy...Schronisko zapewne wie wiecej i to co chce wiedziec, i bardzo dobrze. My wszystkiego wiedziec nie musimy, ponieważ nie do nas nalezy decyzja. Schronisko o ile wiem zadecydowało juz dawno i dom zaakceptowało. Nie było na watku tez zadnej informacji, ze dom sie wycofał. Z pewnością wiecznie czekał nie bedzie, to inna sprawa, poki co, liczymy na to, ze dom czeka na Spajka.[/QUOTE] post 1209 [quote name='malibo57']Schronisko poinformowało pana, jak już pisałam, że adopcja jest nieaktualna z powodu zamieszania formalnego wokół praw właścicielskich - pies jutro nie przyjedzie. Pan nie jest zainteresowany kontaktem z Morią i adopcja psa od osoby prywatnej. Tak, Dzika Figo. Z jednej rozmowy z CajusemB dowiedziałam się o psie tyle, ile z całego wątku. Co nie znaczy, że było to wiele.[/QUOTE] Nadal moje pytanie pozostaje bez odpowiedzi.
  4. Przepraszam, że to tyle trwało. http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/15/922
  5. [quote name='marysia55']nie zrozumiałeś mnie kompletnie:shake:[/QUOTE] Właśnie zrozumiałem. Powtarzam pytanie: Proszę informacje o domku, który czeka na Spajkusia.
  6. [quote name='marysia55']tutaj wszyscy jesteśmy dla psów. Jednakże dogomania to gra zespołowa, jeżeli stracisz współzawodników to stwierdzenie, że jesteś tutaj "dla psów " nie będzie miało żadnego przełożenia na Twoją chęć niesienia im pomocy.[/QUOTE] Jak widać nie zawsze. I to nie pierwszy taki wątek. Nigdy nie będę sam. Zawsze będę miał Psich Przyjaciół i zawsze będę pamiętał o Nich.
  7. Tylko, ja w tej chwili nie dam rady o nie prosić.
  8. Doczytałem. I tak bywa. Szukamy dalej.
  9. Miałem zrobić dwa tygodnie temu, ale nie udało mi się. Trochę wpłat doszło, ale to wciąż za mało. Za dwie trzy godzinki będzie gotowe. Muszę uporządkować komputer bo mi muli. Arktyka ma sporo pracy z przeprowadzką i pewnie pracami organizacyjnymi więc na pewno jak tylko będzie miała chwilę da znać co i jak. [quote name='Cajus JB']Doszły wpłaty: kama210 - 20 zł ( 28.09 ) z bazarku Aimez_moi - 20 zł ( 30.09 ) rita60 - 10 zł ( 04.10 ) Cajus JB - 10 zł ( 08.10 ) Razem: 60 zł Zaniosłem za DT Amorka ( od 02.10 do 15.10 ) 112 zł ( 03.10 ) [COLOR=Red]Na koncie Amorka pozostaje 14 zł[/COLOR] [COLOR=Red] Do zapłacenia za transport pozostaje 40 zł[/COLOR] [/QUOTE] Doszły wpłaty: Aimez_moi - 20 zł ( 11.10 ) marysia55 - 10 zł ( 12.10 ) rita60 - 10 zł ( 27.10 ) Razem 40 zł Zapłaciłem za DT Amorka ( od 16.10 do 30.10 ) 112 zł ( 25.10 ) [COLOR=Red]Na koncie Amorka pozostaje -58 zł[/COLOR] [COLOR=Red]Do zapłacenia za transport pozostaje 40 zł [COLOR=Black]Jeśli doszły nowe wpłaty to uzupełnię. Jestem solidnie obciążony i coraz ciężej mi zakładać. A teraz będę zakładał 112 zł. Jestem w trakcie pisania pw na swoje. Może ktoś znajdzie czas na pisanie o deklaracje dla Amorka?[/COLOR] [/COLOR]
  10. Nie jestem tu aby być kimś. Jestem tu dla psów.
  11. Dziękuję Funky. Trochę uporządkuję wątki i wracam do pisania pw.
  12. [quote name='Bjuta']Uzupełniłam info finansowe. Dziękujemy Ludziskom za wpłaty!!!! :loveu:[/QUOTE] Teraz czekamy na uzupełnienie info o Chłopakach.
  13. Cieszę się, że dotarły. Teraz już będzie regularnie.
  14. Zapisuję sobie wątek Filutka.
  15. Zapisuję sobie na razie.
  16. [quote name='laikinia']Jezeli bylaby gotowa mi opowiedziec, dlaczego tak, a nie inaczej postepuje, to chetnie do niej zadzwonie (poprosze o tel.) Najwygodniej jednak (ze wzgl. na ilosc zainteresowanych i poprostu wypadaloby) jest wypowiedziec sie tutaj na watku- wszyscy naprawde chcieliby zrozumiec jej postepowanie, bo obecnie tak "na chlopski rozum" niestety nie mozna tego pojac... I nawet jezeli Moria nie chce dyskutowac na watku- swoje stanowisko moglaby tutaj przedstawic... A co do fundacji i kont itd. ... dlaczego piszesz to tutaj i teraz? To wyglada juz na brak argumentow i jakies "zauroczenie"... Czy ty NAPRAWDE uwazasz, ze Moria jest w porzadku??!! Ja nie pojmuje twojej postawy... Ona sie tutaj nie odzywa, a ty z wszystkimi sie nie zgadzasz, ale rowniez nic nie wyjasniasz... fundacje i konta, to nie ma nic wspolnego, albo znaczacego ze sprawa-( ze str. ludzkiej): albo pies jest w hotelu i trzeba go domkowi wydac, albo jest zaadoptowany przez Morie i nalezy o tym na watku poinformowac... Kazdy domek adoptujacy psa ma byc sprawdzony, pisac "zeznania" jak sie piesek ma i przysylac fotki, a Moria nawet nie musi informowac, ze zatrzymuje psa na zawsze??!!... I do tego jeszcze brac ciagle pieniadze od dziewczyn... oj, oj ktos sie chyba ze swoimi pieskami za TM nie spotka, bo bedzie sie smazyl, tam gdzie b.cieplo... :shake: I tak swoja droga Cajus, jezeli juz miales okazje wysluchac "drugiej strony" i wszystko widocznie rozumiesz, bo jej tutaj tak zaciekle bronisz, to [B]napisz konkretnie i nie[/B] [B]polslowkami (!)[/B] co sie dzieje i jaka jest sytuacja, bo bedziemy sie tu krecic w kolko i domyslac i tracic energie, a przeciez nie o to chodzi... no chyba, ze masz w tym zamieszaniu jakis osobisty interes... to mam nadzieje, ze jest przynajmniej wart tej calej szopki "bede rycerzem chocby bolalo"... ojej... ja juz jestem tym, ze tak strasznie probuje, a jednak nie moge zrozumiec taka zmeczona... :shake: i chyba o to w tym chodzi... tyle spraw na dogo nie doczekalo sie pozytywnego rozwiazania przez "przedawnienie"... mam nadzieje, ze tym razem bedzie inaczej... Zycze wam sil dziewczyny... Tak szkoda tylko, bo psinka moglaby sie juz w nowe poslanko wtulac... :shake:[/QUOTE] Wszystko już napisałem. Wystarczy przeczytać wątek. Umowa adopcyjna jest na Moria ( tak mi to przedstawiono i w to wierze ). Komuś się sprzeciwiła i o to efekt. Odebranie psów aby pokazać, że nie może mieć swojego zdania. Po drodze była próba przenosin do innego hotelu, gdzie trzymano miejsce odmawiając go psu w tragicznej sytuacji i miała być fikcyjna adopcja. Kilka niezależnych osób potwierdziło, że Spajki ma dobre warunki. Reszta to tylko bałagan. Czekam cały czas na rzetelną informację o tym domku, który według schroniska zgłosił się do niego w wyniku całej tej afery. Mogę podać Tobie numer do Moria jeśli chcesz? Edit [quote name='Aleksandra Bytom']wiecie co ja jestem z tych cichych podczytywaczy i coś napisze bo takie jest moje prawo,Cajus JB byłeś dla mnie na dogo jednym z tych ludzi których darzyłam największym szacunkiem,to prysło jak bańka mydlana z każdym Twoim postem na tym wątku,dlaczego rościsz sobie prawo do dokładnych info co do przyszłego domku? no kim ty jesteś?? takie dane ma chyba ten kto robi wizyte przedadopcyjną i jest to w ewentualnej umowie,słyszałeś o czymś takim jak ochrona danych osobowych?? możesz zrozumieć że ktoś może sobie nie życzyć żebyś miał takie informacje? wogóle to zachowujesz się tak jakbyś wogóle nie wiedział o co tutaj chodzi i nie czytał wątku psa który tak Cie interesuje,ja w każdym razie nigdy nie wpłace ani złotówki na psa który jest w tym hotelu chociażby dlatego żeby nie powstał na dogo kolejny taki wątek który może faktycznie nazwijmy "Cajus wie ale nie powie..." no właśnie a może nie wie??? [B]fajnie czuć że ktoś jest od Ciebie zależny bo masz informacje o psie na które tu wszyscy czekają?[/B] straciłeś wiele w moich oczach,mam nadzieje że odzyskacie Spajkusia,ja po cichu ale trzymie kciuki,teraz zmykam śpiochać,buźka :)[/QUOTE] Sęk w tym, że nie mam informacji o domku. Nie zależy mi na szacunku, a na prawdzie. Szacunek do Moria prysł jak bańka mydlana po kilku postach, do mnie jak widać też pryska. Wystarczy mi świadomość, że potrafię pomóc psom. Zawsze też piszę prawdę taką jaką znam. Tak jak mnie wychowano i nauczono. Jeśli będziesz potrzebować kiedyś pomocy dla psa na pewno jej Mu i Tobie nie odmówię. I tym miłym akcentem kończę dzisiejszy wieczór.
  17. [quote name='gonia66']Jesooooooooo..Cajus....tylko osobista kultura, ktorej mnie nauczono w szkole nie pozwalaja napisac mi tego, co mi sie ciśnie na usta...Podobno czytas watek dokładnie, rozumiesz czytany tekst...ile razy w kólko mozna powtarzac Tobie rzeczy oczywiste??? Jeśli chodzi o domek....Wróć sobie kilka(dziesiąt??)stron...poczytaj o domku, ktory na niego czeka....(MAm nadzieje, ze ciągle czeka)...tam było wszystko ze szczególami opisane...mało Ci..???Wiem, wiem..kiedyś chciales numer telefonu do tego domku...nie łudź sie...nikt Ci go nie da..to, co jest na watku, musi Ci wystarczyc...[/QUOTE] A po co mi numer telefonu? Pytam o informacje o domku, o którym informowało mnie schronisko. Ten na wątku został sprawdzony i wycofał się. Tak zostało napisane. A propos pisowni. Ona też zalicza się do kultury.
  18. Dziękuję Molli za zaproszenie. Postaram się jak najszybciej doczytać.
×
×
  • Create New...