-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Dorzucę 10 zł stałej.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Konto rozesłane. Dziękuję. W ciągu dnia będę się pewnie logował z telefonu. Ale konto jak ktoś jeszcze będzie chciał wspomóc Dina roześlę dopiero w nocy. Edit Dziękuję mestudio- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Witajcie i dziękuję z przybycie. Dina allegro wygasło. Są ogłoszenia, ale są z opisem z pierwszej strony. Jest on mało zachęcający. Miałem napisać tekst, ale zawsze gdzieś musiałem się pokłócić. Dziś jak wrócę z pracy napiszę tekst i wstawię go w pierwszy razem z deklaracjami. Zaraz roześlę konto aby nie robić sobie zaległości. Jeszcze raz dziękuję.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie będę tu linkował. Jak oczyścisz skrzynkę wyślę pw.
-
Ja do Ciebie li1 chciałem napisać w sprawie swojego, ale Misiu potrzebuje pilniejszej pomocy.
-
[quote name='Bamboo ®']Dostałam PW (drugie już), tylko, że ja już jestem na wątku od paru dni:eviltong: Deklarowałam też wpłatę parę stron wcześniej ;) Maławaszka zajmuje się raczej sznaucerami. Chociaż może terierami też..?:roll: Już zmykam, dobranoc:p[/QUOTE] Fakt. Pomyliłem rasy ( ciągle je mylę ). Oczywiście sznaucery. W rozmowie kilka dni temu z malawaszka też się pomyliłem. Trzeba mi urlopu.
-
Będzie dobrze. Czerwony podpis zwraca uwagę. Mnie nie przeszkadza, że zajrzą do Misia. On bardziej potrzebuje pomocy. To tak jakbym wysyłał pw też dla Niego. Szanse rosną i o to chodzi.
-
Zmieniłem podpis. Na pewno część osób do których piszę wejdzie i być może stracę potencjalnych deklarowiczów. Ale Wasze szanse wzrosną. Mój jest bezpieczny w hotelu. Edit Wejdź w forum główne. Na dole jest lista osób online.
-
Banerek macie? Jak nie to nad ranem jakiś wykombinuję.
-
[quote name='Szarotka']Zeby uzbierac deklaracje to trzeba wyslac conajmniej 100 pw...........[/QUOTE] Optymistka. Około 1000. Dobre czasy już się skończyły.
-
Dokładnie terierami, ale pokieruje Ciebie.
-
[quote name='Szarotka']A tu nasz skazaniec: [URL]http://i51.tinypic.com/nynty.jpg[/URL] Czy sa jakies ciotki co sie zajmuja taki krotkowlosymi szorsciakami ??[/QUOTE] malawaszka
-
[quote name='Szarotka']Mamy hotel stad ta kwota w tytule.[/QUOTE] A gdzie? Wybacz pytania, ale nie chce się cofać, a cały czas jadę na swojego.
-
[quote name='Szarotka']Wiem, ze jestes bardzo zajety. Wiec po krotce, Misio vel Szorstek jest na dzialkach, osoba, ktora sie nim narazie zajmuje wyjezdza i nie moze go ze soba wziac, a wlasciele chca go utluc, wiec musimy zdazyc do 30 albo Bdt, albo z deklaracjami na dt. albo z domem.[/QUOTE] Wielkie dzięki Szarotka. Macie hotel?
-
Zapisuję sobie. Postaram się jutro przeczytać.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Piszę pw więc co jakiś czas będę tylko zaglądał. Wystarczy sama obecność. Może ktoś znajomy będzie chciał adoptować takiego psa lub ktoś się do Was zgłosi w sprawie adopcji. Różnie bywa. Dziękuję.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
NEMO mix owczarka i huski juz w hoteliku brakuje 180zl miesiecznie!
Cajus JB replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Dzięki. Chciałem się tylko upewnić. [url]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/15/926[/url] -
Miejmy nadzieję, że teraz telefon się rozdzwoni.
-
Neri - przerażona bernardynka w cudownym domku.
Cajus JB replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Dawno nie było informacji. Myślę, że kitareks się odezwie i napisze co i jak. -
NEMO mix owczarka i huski juz w hoteliku brakuje 180zl miesiecznie!
Cajus JB replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Umieściłem Nemo na nk. Muszę jeszcze uzupełnić informacje o kontakt. Na kogo ma być? -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Plakat na pewno będzie super. Nie dodam dziś Aresa do Anonsów. Chciałbym odczekać do wtorku wieczorem. Powodem są finanse. Ogłoszenie jest dość drogie. Nie stać mnie aby tak codziennie robić kilka. Jestem też ciekaw jak samo ogłoszenie wypadnie w gazecie. Będę wiedział co poprawić lub zmienić. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię jutro do Arktyka i dowiem się co ciekawego u Nich słychać.