Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Tak jak pisałem zostałem poproszony przez li1 w sprawie suni i tylko o Niej pisałem. Przez trzy ostatnie miesiące przerabiałem temat jednego psa. Zaniedbałem wątki swoje i inne. Niejedną lekcję wziąłem na dogo. I wiem, że takie wątkowe dyskusje więcej szkodzą niż pomagają. Załatwcie to poza wątkiem.
  2. [quote name='snorkel']O i mądrego aż miło poczytać , człowiek cały czas się uczy.-czytaj komplement.[/QUOTE] Dokładnie tak. Całe życie. Warto uściślić wiedzę.
  3. Zadwonię i napiszę wieczorem co u Dina. AgusiaP postaram się Tobie pomóc przy Argo. Witajcie na wątku Dina. Dziękuję za każdy odzew.
  4. Emir ma Palmera. Natomiast sedalin i Palmer to według mnie kiepskie połączenie. Sama próba z sedalinem to duże wyzwanie. Ciężko dobrać dawkę. W teorii to niby proste, ale w praktyce bywa różnie. Pies może być zamroczony i wydaje się, że już. Po czym potrafi na chwilę odzyskać świadomość i zerwać się do biegu. Leci wtedy na oślep, a przy ulicy to duże ryzyko. Trzeba być bardzo ostrożnym i czujnym.
  5. Ja dorzucam 30 zł jednorazowo. Na razie. W grudniu też coś przeleję.
  6. Dziękuję dycha. Teraz uciekam na godzinkę popracować.
  7. Umieszczę Gorbisię na nk i fb. Nie dam rady przejrzeć w tej chwili wątków. BUDRYSEK na razie mogę przelać 30 zł jedorazowej. Wskaż mi tylko na jakiego podopiecznego najpilniej. Konto fundacyjne?
  8. Konto roześlę w nocy z komputera.
  9. Dzięki. W telefonie nawet całkiem nieźle widać. Na piątym ma fajną minkę.
  10. Dziękuję BUDRYSEK. Tym bardziej doceniam bo u Ciebie też nielekko. Obiecuję się zrewanżować i wiem gdzie.
  11. Super mestudio. aredhal faktycznie zapomniałem, że zaawansowana edycja to jest to. A tak ogólnie witaj na forum.
  12. [email][email protected][/email] Szukałem, ale mam tam ok 2 tysięcy powiadomień z nk i fb. Dlatego zmieniłem pocztę bo ważne informacje mi ginęły w natłoku niepotrzebnych.
  13. W tytule brakuje literki "y", w którymś słowie. I jak możesz to usuń to zdanie, że "sięga ponad kolano". A tak jest super. Jeszcze raz dziękuję. Jak dobrze pójdzie zbieranie deklaracji to postaram się wyróżnić lub dam ze swoich, ale to będę widział w tygodniu.
  14. Dziękuję mestudio. Na razie mi się nie wyświetla w telefonie, ale zaraz przeprowadzę konsultację telefoniczną i dam znać.
  15. [quote name='aredhal']nie mogę edytować postu :angryy: 30zł a nie 20 , poszła pierwsza wpłata[/QUOTE] Dziękuję. To forum jest tak skonstruowane, że jednym chodzi dobrze innym nie. Najlepsza jest podobno mozilla. Chociaż mnie chodzi tak samo pod Operą, Google i IE, ale to pewnie już zależy od samego sprzętu. Po zalogowaniu się pierwszy raz na forum przez 3 miesiące nie mogłem dodać postu. Dopiero wymiana komputera pomogła.
  16. [quote name='snorkel']znajdźcie osobę która ją karmiła , powinna podejść do tej osoby[/QUOTE] li1 prosiła o jakąś radę w sprawie suni. Ta jest bardzo dobra. Od większej grupy osób będzie uciekać, ale nie powinna od kogoś kogo zna. Nic lepszego poza wspomnianą strzelbą Palmera nie wymyślę. Plakaty na pewno się przydadzą bo ludzie mogą informować, że ją widzieli. Jeśli nie opuszcza określonego terenu. To jak każde inteligentne zwierzę znajdzie sobie legowisko. Być może to coś ułatwi.
  17. Dziękuję za zaglądanie. Wiem ile jest potrzebujących psów. Wierzę, że teraz Dino znajdzie szybko dom.
  18. Grace to ładne imię, ale piękności jest wołana Brysia. Można pisać o Niej same dobre rzeczy. To idealna sunia. Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczna w domu. Nic złego nie można o Niej napisać.
  19. Na razie nie mam odpowiedzi o Nowości. Być może w poniedziałek będę miał.
  20. Tekst do ogłoszenia w Anonsach musiał być krótki. Jest ograniczona liczba znaków.
  21. Deklaracje mniej więcej są. Czy poprzestajemy na tym czy napiszemy kilka pw w konkretnym celu - na sterylizację Amorka.
  22. andzia69 sunia trzyma się jednego miejsca czy wędruje?
  23. [quote name='_Goldenek2']Dobra... jestem pod kreską jak pisałam. Ale chylę czoła przed Waszą determinacją. 10zł stałej ode mnie :) Najwyżej dla mnie na hotelik będziecie się zbierali :):):)[/QUOTE] Chyba to właśnie chciałem napisać w poprzednim poście, ale nie wiedziałem jak to ładnie ująć.
  24. li1 jestem. Wątek miałem zapisany, ale tylko od czasu do czasu zaglądałem. Rozumiem, że psiak uciekł. Przy transporcie? Tak tylko pytam. Nie on pierwszy i nie ostatni. Są sprytniejsze od nas i wykorzystują naszą nieuwagę i brak doświadczenia, a i tak nigdy się wszystkiego nie nauczymy, albo znajdą lepszy sposób. Na etacie przy sobie mam zawsze smycz - linkę. Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda. Ktoś mi streści w kilku zdaniach sytuację?
×
×
  • Create New...