-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Donka5. Na razie przelałem 120 zł. Konto rozesłane.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie patrzyłem na daty. Z tą komórką dobry pomysł.
-
Zaglądam. Cokolwiek się stało w ciągu dnia nie wnikam. Misio najważniejszy i zbieranie na Niego deklaracji.
-
10 letni Stefko...Żegnaj Stefciu...:( (*)
Cajus JB replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuję się do Stefka. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Cajus JB replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Coś mi umknęło. Doczytam sobie. -
I jeszcze dwa. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/152/sonia6.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3563/sonia7.jpg[/IMG]
-
Zabierałem się za te zdjęcia i zabierałem i się nie zabrałem. Zaraz wstawię. Edit Sonia [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3751/sonia1.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8333/sonia2b.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4507/sonia3n.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5205/sonia4.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8136/sonia5g.jpg[/IMG]
-
Dziękuję za zaproszenie. Zapisuję sobie na razie.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
salibinka dziękuję. Zaglądaj. bzam za dwie godziny będę rozsyłał konto. Poinformowałem kilka osób, że szukasz książki.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bzam. Nie wiem jak z książką. Nie mam i nie wiem czy ktoś na wątku ma. Ale wierzę, że znajdziesz i jak nie Dino to może inny psiak będzie miał bonus.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zajmę się niedługo kontami. Z wieści to mam taką, że Brysia mogłaby w sobotę przyjechać do mnie na stały DT. Transport byłby gratis. DT też ( karma i na szczepienia ). Potrzeba tylko szelek do transportu na wszelki wypadek. Następna taka okazja może być po Nowym Roku. Dziękuję dobremu duszkowi śledzącemu wątek. Dzięki emila_e za ogłoszenia. Jaką decyzję podejmujemy?
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Udało mi się dodzwonić, ale Arktyka nie mogła rozmawiać. Mam nadzieję, że wejdzie i napisze co u Sonii. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Będę próbował sam zrobić plakat. Może mi się uda. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Brat zapomniał się zapytać. Właśnie Mu przypomiałem. Przypomniał mi się jeszcze jeden kontakt. Napiszę maila jak znajdę. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie udało mi się wczoraj porozmawiać z Arktyka. Dziś będę próbował. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Wybaczcie. Wczoraj czyściłem komputer i poległem na posterunku. Doszło mi kilka wątków. U Dina wszystko w porządku. Chłopak przywyczaił się do hotelowego życia. Ostatnio jeśli dobrze zrozumiałem biegał sobie z jakąś piękną panną. Owczarkiem szkockim chyba. Farciarz. Trzeba zafundować Mu sterylizację. Dziękuję wszystkim za przybycie i zaglądanie do Dina.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
Cajus JB replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']A jest ktos odwazny kto powie Wolterowi prawde ?[/QUOTE] Zapisuję. Może nowy domek jak taki się znajdzie Mu to powie? -
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Cajus JB replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie i przepraszam, że tak późno. :oops: Jancio piękny pies. Nie dam rady przeczytać wątku. Ktoś mi napisze w kilku zdaniach co i jak? Z góry dziękuję. ;) -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Cajus JB replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem ciekaw co powie weterynarz. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Cajus JB replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wracam na wątek po wiekach nieobecności.