Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. I znów podnosimy Cykorka
  2. Cichutko i spokojnie tu. Wracajcie wszyscy.
  3. Na pewno polecam Go na nk, ale czy ma gdzieś indziej ogłoszenia? Do góry Bambaryłku. Kto do Ciebie zajrzy.
  4. Dotarłem do Sabinki. Miejmy nadzieje, że się uda wszystko.
  5. [quote name='Cajus JB'] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173735-SkA-ra-i-koA-ci-Skazana-na-A-mierAE-gA-odowAE-SABA-A-odA"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/92/sabacrop.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173735-SkA-ra-i-koA-ci-Skazana-na-A-mierAE-gA-odowAE-SABA-A-odA"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1221/saba2crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/646"] [/URL][/QUOTE] Podlinkowane na nowo i w obu postach. Mam nadzieję, że nie będę zmieniał za dwa dni.
  6. :crazyeye:[quote name='agata51']Niestety, w opcjach zaawansowanych ikonek brak. A poza tym kiedyś były pod ręką - jak mam wykonywać ileś tam ruchów, to wolę swoje smiley central.[/QUOTE]:crazyeye: Umie są. Może faktycznie każdy ma co innego, albo to wina sprzętu. Jak zarejestrowałem sie na dogo to przez dwa, lub trzy miesiące nie mogłem dodać nic. Dopiero jak zmieniłem cały komputer.:razz:
  7. Dobrze, że jet dt. Czekamy zatem za wiadomościami o ile dogo pozwoli.
  8. [quote name='Javena']Przeżyłam dzis horror[/QUOTE] Nie cytuję już postu Ale albo jest coraz gorzej na świecie, albo znacznie gorzej. Ludzie to coraz większymi sadystami i zwyrodnialcami. Trzymam kciuki za Olusia. Musi się udać.
  9. [quote name='mosii']na dzień dzisiejszy brakuje [B][U]363zł[/U][/B][/QUOTE] [quote name='TERESA BORCZ']wczoraj do mosii przekazała 300,- pln.[/QUOTE] Czyli za wesoło nie jest. Potrzebne jest rozpisanie deklaracji stałych i szukanie brakujacych
  10. Podniosę Grandzika jakby ktoś szukał.
  11. Lepiej zero niż minus, ale i tak najlepiej być na plusie. Jutro wpłacam Chojrakowi drugą część deklaracji. Kto może jeszcze pomóc.
  12. Jak to ni hu, hu :roll: Odpowiedź, wtedy opcje zaawansowane, strzałka na ikonkę i kliknięcie lewym myszki. Musi być. Chyba że każdy ma coś innego wtedy trzeba do tych co nabałaganili iść :mad:
  13. [quote name='marysia55']Cajus , ja mogę wydać jedynie tomik tekstów dla piesiów :lol:[/QUOTE] Taki tomik miałby wzięcie na dogo np jako bazarkowy. agata z opcji zaawansowanych. Chociaż mam czasami wrażenie, ze różnie to u każdego wygląda.
  14. Ja też już mam przekroczony limit. Ale 20 złotych co miesiąc znajdę.
  15. Nie przeczytałem wszystkiego. Cieszę się, że Bora żyje i jest lepiej.
  16. Dobry wieczór Spajkuś
  17. SBD znasz najlepiej Kajtka. Pan Piotr dużo podróżuje bo pisał mi o tym. Są u Niego też koty. Około 10-ciu tak pisał. Nocuje często w motelach. Tyle o Nim wiem.
  18. Ten pan Piotr mieszka na Florydzie. Na Wszystkich Świętych miał odebrać Male z Wejherowa, ale na razie jakoś nie może dojechać. Osobiście też mam mieszane uczucia co do Niego. Pod wieloma zdjęciami na nk pyta o kontakt do psa. Sam mu wysłałem namiary na Kajtka, a po dwóch tygodniach znów o Niego pytał.
  19. Oczywiście. Trochę humoru musi być.
  20. Na pewno jest w dwóch profilach na nk.
  21. [quote name='Szarotka']I tez juz ide spac :lol!::bye::sleep2:[/QUOTE] Ja chwilę posiedzę w papierach i uciekam do pracy.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bye.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/czytaj.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Bolt.gif[/IMG] A pozostałym życzę cierpliwości. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/comp26.gif[/IMG] Wybacz Grandziku, ale trochę się dziś uczymy.
  22. [quote name='Ingrid44']Dziala,dziala. Ide juz spac. Dobranoc . jak pisze z cytatem to emotek niet. Moze jutro dojde do tego.[/QUOTE] A mi działa [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
  23. [quote name='Ingrid44']Miejmy nadzieje,bo mnie juz glowa rozbolala od tych zmian. Teraz Dogo to jak dla Emerytow (nie obrazajac nikogo).Wszystko takie duze i wyrazne.[/QUOTE] Fakt grafika chyba lepsza, ale tylko ona. [quote name='Szarotka']Mnie glownie chodzi o to, ze nie mozna odrazu przejsc do ostatniej storny watku, tylko trzeba klikac i klikac, no i emotek niet. No co rusz jakies zmiany, to trzeba sie stale dopatrywac co i gdzie i jak, nie mowiac o tym, ze pewnie nie wszyscy sie moga od razu polapac.[/QUOTE] Można przejść na ostatnią stronę klikając na godzinę dodania ostatniego postu w tym wątku. Czyli po prawej stronie subskrypcji danego wątku. Edycja postu to dwukrotne kliknięcie lewym myszki na opcję Edytuj Post.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
  24. Będziemy się o to starać.
×
×
  • Create New...