Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Tak mi właśnie brakowało jakiegoś wątku. Nie skojarzyłem, że Remika. Jakieś informacje by się przydały i deklaracje przede wszystkim.
  2. No to jestem. I jak? Mam pisać ogłoszenia? Czy mam czekać bo być może jutro będę miał inny adres do kontaktów?
  3. [IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=2689&d=1259059169[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=2688&d=1259059133[/IMG] Dodałem zdjęcia w normalnym wymiarze. Bo mój telefon pokazał mi tylko linki. A chciałem obejrzeć Groma.
  4. Piszecie tak szybko Cioteczki, że mi telefon nie nadąża. Uciekam do pracy. Będę zaglądał bez logowania. I poproszę namiar do ogłoszeń. Na razie może być na schron?
  5. W takim razie czekamy wiadomościami. Dobra decyzja to decyzja przemyślana. A ja czekam za tekstem.
  6. Ja też nie wytrzymałem. Częściowo już jest ogłaszany. Ale to ułamek tego co będzie jak ogłoszenia ruszą pełną parą. Muki zasługuje na kochany i cudowny domek. Pierwszy krok to dt. A ładny tekst do ogłoszeń i tak jest potrzebny. Kto zrobi? W nocy mógłbym już robić.
  7. Ja wczoraj byłem tak zmęczony, że po prostu nie dałem rady się nawet zalogować. Dziś robię ogłoszenia.
  8. Ja mam problem. Przelewam po staremu. Mogę prosić o więcej danych do wpłaty na pw.
  9. No i nie dałem rady. Dziś w nocy się uda Bambaryłku.
  10. Informacje na pewno się przydadzą. Paulina Ty decyduj na kogo maja być ogłoszenia. Wujek ucieka do pracy. Cioteczki i Wujkowie działajcie. Do zobaczenia w nocy Muki.
  11. Trudno jest coś teraz napisać. Szkoda, że być może ostatnie chwile Mozarta mijają w takiej atmosferze. Nie znam całego wątku bo jestem na nim od niedawna. Jednak Nie można nikogo oceniać nie znajać go i tego co robi. Niektóre słowa są tu niepotrzebne. gonie znam i wiem co robi. I mogę śmiało powiedzieć, że przychyli serce każdemu zwierzęciu. Jest otwarta i nie boi się pisać o swoich uczuciach. Pozostałych użytkowników nie znam, ale na pewno są tacy sami. Dlatego tu wszyscy jesteśmy. Bo mamy serca. A domki tymczasowe to osoby które podjęły wyzwanie. Wyzwanie które nie podjął nikt inny. I czasami się udaje, a czasami nie. Nikt nie wie jak będzie dopóki sam tego nie doświadczy. Uznanie należy się wszystkim Jak już pisałem nie znam wątku dokładnie. Jednak ostatnie strony pokazują jak bardzo brakowało na nich informacji. Bez informacji nie można nic zrobić. Określić celów i sposobu działania. Miałem psa. Rokiego. Był ze mną długie lata. Zaniemógł na tylne łapy. Była poprawa. Minęło pół roku. Nastąpił nawrót. Nie mógł ustać. Przednie łapy odmawiały posłuszeństwa. Jego organy odmawiały pracy. Wiem gdzie jest granica. Granica kiedy trzeba zdecydować. Co będzie dobre dla psa. Odszedł kochany z moją dłonią głaszczącą Go jak zasypiał. Mozart Mozart przez ostatnie miesiące zaznał miłości. Poznał jak to jest być kochanym i mieć człowieka. To moje osobiste zdanie i nie chcę aby ktoś brał je pod uwagę. Mozart jest na tej granicy. Przed Nim jest tylko powolne umieranie i nieustanne zabiegi. Powolne gaśniecie wspaniałego psa. W coraz większym cierpieniu i oszołomieniu lekami. Zmaganie się z z coraz słabszym organizmem. Przenoszenie Mozarta to tylko dodatkowe katusze dla Niego. Jak bardzo będzie wspaniała opieka On będzie gasł. Gasł z każdym dniem. Trzeba się zastanowić czy zasłużył sobie na to. Czy takie życie to jest życie psa. Ostateczna decyzja należny oczywiście do weta i jego najbliższych opiekunów. Wierzę, że będzie to mądra i przemyślana decyzja. Na pewno nie może ona zapaść w takiej atmosferze. Mozart. On jest najważniejszy. Bez zbędnych słów. Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumiemy.
  12. Zaglądam za rana.
  13. Dobre wiadomości Redek. Ale nadal mało nas tutaj.
  14. Dziś juz nie dam rady nic podziałać. Jutro zajrzę na dłużej.
  15. [quote name='Szarotka']W razie czego moge pomoc:):)[/QUOTE] Jutro jak mi nie pójdzie to poproszę.
  16. Teraz już wiem gdzie. przez najbliższe dni będę robił ogłoszenia. I Cykorek też dostanie kilka.
  17. I ja podniosę. Potrzebne złotóweczki.
  18. Wspaniałe wiadomości Javena Pozwolę sobie na offa Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek. Off Muki skazany za kalectwo. Pierwszy banerek Lara nie przyklejaj wklejaj oryginał. Kornelia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/139587-Kornelia-juA-w-hotelu-Potrzebne-ogA-oszenia[/URL]
  19. Tak Chłopaki mają teraz lepsze życie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139587-Kornelia-juA-w-hotelu-Potrzebne-ogA-oszenia"][/URL] Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek. Off Muki skazany za kalectwo. Pierwszy banerek
  20. Pozwolę sobie na offa To link do Kornelii Lary [URL="http://www.dogomania.pl/139587-Kornelia-juA-w-hotelu-Potrzebne-ogA-oszenia"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/139587-Kornelia-juA-w-hotelu-Potrzebne-ogA-oszenia[/url] A to moje Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek. Off Muki skazany za kalectwo. Pierwszy banerek
  21. Zaznaczam wątek Lara Twoje linkowanie u Rudzika nie działa. W moim poście tam jest działające Tu też wstawię. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/139587-Kornelia-juA-w-hotelu-Potrzebne-ogA-oszenia[/URL] Tak mi się coś wydaje, ze linków nie można przyklejać. Sprawdziłem na pewno nie można. Trzeba wklejać oryginał. Lara wybacz za offa. Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek. Off Muki skazany za kalectwo. Pierwszy banerek
×
×
  • Create New...