Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Tego nie wiem. Siedzą sobie na noc w środku i pilnują. A jak Im się nudzi to cała trójka poluje na myszy.
  2. Te śpiochy? Tak.
  3. Na pewno wszyscy Twoi podopieczni znajda domki. Bora wspaniale się prezentuje.
  4. Ela jest u mnie w domu. Sunia, Roki i Lady są u mnie w warsztacie, w pracy. Ale nie mam problemów psio-kocich. Ela na pewno pozna towarzystwo.
  5. Jak Granduś pojedzie do domku to będzie miła pamiątka. Oby domek szybko się znalazł.
  6. Zdjęcia są piękne. Mam nadzieję, że z tym domkiem sie uda.
  7. O Operze też miłe wiadomości do przeczytania.
  8. Wspaniale, że Samsung się otworzył. Ale wątek psychologiczny się tu zrobił. Ja nie mam problemów z TZ bo brak, ale rodzina nie miała szans w starciu z Lady i Elą. W przyszłym roku też Ich czymś zaskoczę.
  9. Ela jest grzeczna. ale lubi wszystko złapać w zęby. Strasznie wysoko skacze. Dziś podskoczyła tak wysoko, że bez problemu wystawiłem ręce i na nich została. Kaszelku już nie ma. Trzepanie uszkami też praktycznie znikło. Niestety bardzo marzną Jej łapki i na spacerkach za wiele nie pochodzimy. Ogólnie to ciepłolubna. Jak śpię nie pozwoli nikomu podejść do łózka. Trochę nauki przed nami jak grzeczny piesek powinien zachowywać się w czasie jedzenia opiekuna. W ciągu dnia grzeczna. Na spacerkach coraz większe zainteresowanie zapachami i odgłosami. Na psy średnie i mniejsze nie ma reakcji lub jest spokojna. Dużych unika, ale jak spotkała onka sąsiadów na klatce to powiedziała pierwsza, ze Ona tu jest. Po czym bezpiecznie się wycofała. W poniedziałek idziemy do weta.
  10. Na początek kilka zdjęć. Oglądamy się w piekarniku [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5710/ogladamypiekarnik.jpg[/IMG] Na spacerku [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2922/spacerekrano1.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9918/spacerekrano2.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5353/spacerekrano3.jpg[/IMG] A to reszta moich podopiecznych. Kotka Lady. Pies Roki III. Sunia trój łapka Sunia. [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1879/resztaekipy.jpg[/IMG]
  11. To dobrze, że wózeczek już jest. Jak Bianka stoi finansowo?
  12. Ja nadal grzęznę, ale w poniedziałek mogę zrobić ogłoszenia. Kto przygotuje tekst? I namiary do ogłoszeń poproszę i gdzie Chojrak przebywa.
  13. Szafirek dobrze trafił. Zdjęcia wspaniałe.
  14. Wygląda na bardzo zadowolonego.
  15. Doświadczenie to coś takiego czego uczymy się całe życie w każdej dziedzinie. Nikt tu nie jest mniej lub więcej doświadczony. Oby się udało z tym domkiem tymczasowym chociaż na zimę. Ustalcie proszę tylko na kogo ogłoszenia.
  16. Ja swoje łózko utraciłem. Pako wie co dobre.
  17. Pozwolę sobie zaznaczyć wątek.
  18. Może by zrobić Mojo bardziej "drastyczny" banerek?
  19. Nie było mnie na wątku, ale podczytywałem. Oby święta były szczęśliwe dla Żorża
  20. Fajnie, że Siemens sobie radzi. Samsung na pewno też.
×
×
  • Create New...