Spędziliśmy miły poniedziałek. Śniadanie, odwiedziny w ZOO. Przed chwilą wyszliśmy z ilon_n z sypialni i ręce mi po prostu opadły. Czy zawsze musi być coś do dodania. Czy nie możnemy sobie tego wyjaśnić w schronisku. Wątek ma być dla Nitki. I tylko dla Niej.
Jutro trzeba zbierać deklaracje na leczenie i starać się pomóc najlepiej jak potrafimy. Tak jak to czyniliśmy do tej pory. Tym się będziemy zajmować bez niepotrzebnych tu dyskusji.
Dzięki Dorothy. Ja też jestem umówiony z Panią Teresą na telefon. Nic nie powinno nam umknąć.
Proszę nie kontynuujmy tej dyskusji tutaj. Wszystko możemy sobie wyjaśnić w schronie.
[quote name='vena&vivi']Zapomiałam dodać, że chciałabym go wydać ale po podpisaniu umowy adopcyjnej.Cajus JB mam nadzieje, że to nie problem i ewentualnych chętnych możesz informować :)[/QUOTE]
Oczywiście, że to nie problem.
Tutaj moja galeria na nk
[url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/729[/url]
Banerki[IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/729[/IMG]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1516/czarek2crop1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1847/czarek2crop11.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4135/czarek3crop1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/6166/czarek4crop1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/631/czarek4crop11.jpg[/IMG][/URL]
Ogłoszenia zacznę dziś w nocy.
Tylko ludzie, którzy umieją ze sobą rozmawiać będę wstanie pomóc zwierzętom. Zawsze będą niejasności i różnice zdań. Takie życie. Szkoda tylko, że ucierpią zwierzęta.
Proszę o pomoc dla Nitki.
To co jest teraz ważne to Nitka. Reszta jest już zamkniętą przeszłością. Nie wracam do tego i proszę o zakończenie dyskusji na ten temat. Nikt nikogo nie obwinia i nie będzie. Jeśli można mieć pretensje to do mnie bo to ja powinienem wszystko sprawdzić.
W nocy zmienię wreszcie tytuł, zrobię nowe banerki i poproszę o zmianę działu.
Cel to zebranie funduszy na leczenie Nitki.
Sportowania
Nitka była w kociarni na chwilę z ilon_n aby sprawdzić reakcję. Może dlatego nieporozumienie.
Dusia ma swój wątek i nie zostało wspomiane o kaszlu bo rozmowa była na inne tematy. Dusia jest leczona za moje pieniądze i ja nie mam do nikogo pretensji.
Proszę o zakończenie tej dyskusji. Jest ona niepotrzebna.
To co jest teraz ważne to Nitka. Reszta jest już zamkniętą przeszłością. Nie wracam do tego i proszę o zakończenie dyskusji na ten temat. Nikt nikogo nie obwinia i nie będzie. Jeśli można mieć pretensje to do mnie bo to ja powinienem wszystko sprawdzić.
W nocy zmienię wreszcie tytuł, zrobię nowe banerki i poproszę o zmianę działu.
Cel to zebranie funduszy na leczenie Nitki.
Mogę umieścić Czarka u siebie na nk. Z ogłoszeniami może być gorzej, ale kilka mogę zrobić. Pytanie czy tekst z pierwszego postu czy będzie jakiś inny?