Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Czekamy w takim razie do jutra na informacje.
  2. _Lara mógłbym Ciebie prosić o zrobienie allegro dla Bambo z podpisu Saphira.
  3. Kuba to szczęściarz.
  4. Nadal oczekuję na propozycję imienia dla Niego. Bezimienny nie może być.
  5. Zmiana w zachowaniu Kairy do Dusi jest niesamowita.
  6. Mówimy dzień dobry Nitce, Pani Teresie i wszystkim, którzy chcą pomóc.
  7. Państwo zdecydowali się na innego pieska. Dusia nadal szuka domu. Jeszcze lepsze zdjęcia byłyby podczas Ich zabawy.
  8. Myślę, że bazarek mogłaby zorganizować Talia. Poproszę Ją. Edit Banerki Tytuł edytowany.
  9. Spędziliśmy miły poniedziałek. Śniadanie, odwiedziny w ZOO. Przed chwilą wyszliśmy z ilon_n z sypialni i ręce mi po prostu opadły. Czy zawsze musi być coś do dodania. Czy nie możnemy sobie tego wyjaśnić w schronisku. Wątek ma być dla Nitki. I tylko dla Niej. Jutro trzeba zbierać deklaracje na leczenie i starać się pomóc najlepiej jak potrafimy. Tak jak to czyniliśmy do tej pory. Tym się będziemy zajmować bez niepotrzebnych tu dyskusji.
  10. Dzięki Dorothy. Ja też jestem umówiony z Panią Teresą na telefon. Nic nie powinno nam umknąć. Proszę nie kontynuujmy tej dyskusji tutaj. Wszystko możemy sobie wyjaśnić w schronie.
  11. [quote name='vena&vivi']Zapomiałam dodać, że chciałabym go wydać ale po podpisaniu umowy adopcyjnej.Cajus JB mam nadzieje, że to nie problem i ewentualnych chętnych możesz informować :)[/QUOTE] Oczywiście, że to nie problem.
  12. Tutaj moja galeria na nk [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/729[/url] Banerki[IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/729[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1516/czarek2crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1847/czarek2crop11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4135/czarek3crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/6166/czarek4crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/631/czarek4crop11.jpg[/IMG][/URL] Ogłoszenia zacznę dziś w nocy.
  13. Będziemy myśleć nad jakimś bazarkiem.
  14. Kto jeszcze może wspomóc leczenie Nitki?
  15. Tylko ludzie, którzy umieją ze sobą rozmawiać będę wstanie pomóc zwierzętom. Zawsze będą niejasności i różnice zdań. Takie życie. Szkoda tylko, że ucierpią zwierzęta. Proszę o pomoc dla Nitki.
  16. To co jest teraz ważne to Nitka. Reszta jest już zamkniętą przeszłością. Nie wracam do tego i proszę o zakończenie dyskusji na ten temat. Nikt nikogo nie obwinia i nie będzie. Jeśli można mieć pretensje to do mnie bo to ja powinienem wszystko sprawdzić. W nocy zmienię wreszcie tytuł, zrobię nowe banerki i poproszę o zmianę działu. Cel to zebranie funduszy na leczenie Nitki.
  17. Sportowania Nitka była w kociarni na chwilę z ilon_n aby sprawdzić reakcję. Może dlatego nieporozumienie. Dusia ma swój wątek i nie zostało wspomiane o kaszlu bo rozmowa była na inne tematy. Dusia jest leczona za moje pieniądze i ja nie mam do nikogo pretensji. Proszę o zakończenie tej dyskusji. Jest ona niepotrzebna.
  18. To co jest teraz ważne to Nitka. Reszta jest już zamkniętą przeszłością. Nie wracam do tego i proszę o zakończenie dyskusji na ten temat. Nikt nikogo nie obwinia i nie będzie. Jeśli można mieć pretensje to do mnie bo to ja powinienem wszystko sprawdzić. W nocy zmienię wreszcie tytuł, zrobię nowe banerki i poproszę o zmianę działu. Cel to zebranie funduszy na leczenie Nitki.
  19. W nocy nie udało mi się włączyć kompa. Dziś wszystko będzie.
  20. Mogę umieścić Czarka u siebie na nk. Z ogłoszeniami może być gorzej, ale kilka mogę zrobić. Pytanie czy tekst z pierwszego postu czy będzie jakiś inny?
×
×
  • Create New...