Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Witam. Dziękuję za zaproszenie. Mogę zrobić Czarkowi banerek, ale dopiero w nocy w domu. Jeśli oczywiście nie ma.
  2. To się nazywa peryskopowa. Pociesznie wygląda.
  3. Namiary będę na mnie. Są w pierwszym poście. Za tekstem czekamy. Jeśli będzie trzeba to napiszę. Imię jest Mu bardzo potrzebne. Ktoś ma jakieś propozycje?
  4. Przepraszam za nieobecność. Dzięki Dorothy za szczegółowe informacje i zdjęcia. Jestem po rozmowach z Dorothy i Panią Teresą. We wtorek będzie konto, a w środę wieczorem wizyta u weta. Ja na Nitkę wyślę 150 zł, które zostały mi po Mai. Myślę, że warto się zabezpieczyć na przszłość dlatego zmienię tytuł. Dziękuję Jamniczej Skarpecie raz jeszcze i Isadora. Adopcja Nitki jest na pewno lekcją na przyszłość.
  5. Był wczoraj telefon w sprawie Dusi. Jestem umówiony na powtórny we wtorek. Dusia była wczoraj u weta. Nadal jesteśmy na antybiotyku.
  6. Trzeba mieć tylko czas. A go wciąż brakuje. Po świętach rozliczymy wpłaty i wydatki na Kubę. Czekamy też na informacje o Nim.
  7. To zupełnie inna suczka. Niestety dziś dopiero teraz tam jadę. Na razie nic udało mi się załatwić.
  8. Moje zdanie jest jednoznaczne. Bambo powinien zostać wykastrowany. To żywiołowy pies i na pewno wędrowiec. Domek to nie hodowla rasy i z jajkami lub bez Bambo powinien być w nim kochany. Jeśli jakiś domek będzie miał wątpliwości to będzie dla mnie zawsze nieodpowiedni. Jutro chcę odebrać pozostałe przy życiu trzy szczeniaki ( trzy zostały prawdopodobnie uśmiercone ) właśnie po takim wędrowcu. Mimo interwencji inspektora sunia także nie została wysterylizowana. Opiekunów nie ma i nawet nie wiem w jakim stanie są szczeniaki i matka. Na ludzką głupotę nie ma lekarstwa, ale można ją trochę ograniczyć poprzez zabiegi.
  9. Oczywiście miałem wszystko napisać wczoraj, ale nie dałem rady. Dzięki Ilo. Dorothy czekamy na wiadomości i zdjęcia. Dzięki za Twoją pomoc mimo choroby i świąt.
  10. [quote name='jola_li']Cajusie - aż głupio się czuję - ja przy Tobie to pikuś...... Wszystkim życzę Wesołych Świąt (jutro wyjeżdżam i wracam dopiero we wtorek)![/QUOTE] Mnie ostatnio prawie nie ma.To Ty wykonałaś całą pracę. [quote name='Menrzuś']Ale zawsze mniej niż na Ciebie. To ja wpłacę w takim razie tą "resztówkę", czyli 170zł, żeby zamknąć temat transportu. Wesołych Świąt wszystkim tu.......no i "nowonarodzonemu" ;)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo. Wpłata będzie na konto EMIR-a czy moje? Potrzebna mi ta informacja w rozliczeniu transportu [quote name='GoniaP'] Chyba jednogłośnie powinniśmy mu życzyć "powodzenia"![/QUOTE] Powodzenia Kuba.
  11. [quote name='furciaczek']Zapisze sobie, potem wpadne na dluzej :)[/QUOTE] Witaj i zaglądaj jak najczęściej.
  12. Dziękuję jola_li. Twoja praca włożona zbieranie deklaracji i środków na transport jest nieocenioa.
  13. Dziękujemy Gonia. Cieszymy się, że Kuba ma dom. To piękny i dostojny pies. I nigdy nie powinno Go spotkać to co miało miejsce. Oby jak najlepiej Mu się wiodło.
  14. Fotki są do wykorzystania. Z tekstem będzie nieco gorzej bo jest mało informacji. A i tak trzeba zacząć od imienia.
  15. Kuba wyjechał po 13-ej. Ruszył po nowe życie. Bardzo Mu się u mariamc podobało i chciał się ze wszystkimi i miejscem pożegnać. Ręka Jego dobrodziejki odprowadziła Go samochodu i ruszył. Teraz czekamy na wiadomości już z nowego domku.
  16. Kuba już pewnie w trasie. Postaram się czegoś dowiedzieć.
  17. Wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182927-A-lepy-porzucony-w-lesie-teraz-w-schronisku-Szuka-domu"]Ślepka[/URL] założony. Zapraszamy.
  18. Zdjęcia psiaka [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7193/lepy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5897/lepy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2438/lepy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8766/lepy4.jpg[/IMG]
  19. Zakładamy ten wątek wspólnie z [B]ilon_n[/B] Do toruńskiego schroniska trafił ślepy, 4-6 letni pies. Został znaleziony w podmiejskim lesie. Ślepota wygląda na pourazową biorąc pod uwagę wiek. Pies jest niezwykle kontaktowy, dosłownie idzie za głosem, lgnie do człowieka, uwielbia głaskanie, dogaduje się z innymi psami. To średniej budowy pies w dobrej kondycji. Zwykły mieszaniec jakich wiele w schroniskach. Odróżnia Go jedynie ślepota i ujmujący sposób bycia. Wiemy, że trudno o dom dla takiego pieska, ale schron to też nie miejsce dla Niego. Spędziłby tam resztę swojego życia. Pies w schronisku ma numer 115. Nie ma imienia. Czekamy na propozycje. Prosimy o tekst do ogłoszeń. Szukamy kogoś kto zrobi Mu allegro i ogłoszenia. Kontakt do mnie tel. 602 378 012 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Banerki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182927-A-lepy-porzucony-w-lesie-teraz-w-schronisku-Szuka-domu"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/2458/lepy1crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182927-A-lepy-porzucony-w-lesie-teraz-w-schronisku-Szuka-domu"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1561/lepy2crop1.jpg[/IMG][/URL]
  20. jola_li rozliczenie transportowe jest w trzecim poście, a informacja w pierwszym. Wieczorem to wszystko uporządkuję.
×
×
  • Create New...