Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. ANETTTA doszła Twoja wpłata 30 zł. Dziękuję. Czekam aż dojdą pieniądze od Menrzuś i wszystko zgodnie z ustaleniami wysyłam na konto EMIR-a. Edit Edytowałem post pierwszy i trzeci. Edit Doszła wpłata od Menrzuś 170 zł. Dziękuję. Jeszcze dziś wyślę wszystko na konto EMIR-a
  2. Dzięki Dorothy. Bez Ciebie byłoby ciężko.
  3. Zaznaczam sobie [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/732[/url]
  4. Jeszcze jedna galeria http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/731
  5. Jestem po rozmowie z Panią Teresą. Wiadomości są mało krzepiące. Czekam na Dorothy, która była przy wizycie i pewnie najlepiej to opisze.
  6. Jak tam Grand w domku? Są jakieś wiadomości?
  7. Moja zaległość właśnie poszła. Kwietniowa wpłata będzie po 15-tym. Przepraszam Chojraka za opóźnienie i nieobecność na wątku.
  8. [quote name='GoniaP']Kolejne wpłaty: jola_li 70,- goś 25,- Szerkanka 50,- Ilona N - 90,- Anettta 45,- Majga 20,- Wydatki: 250zł - faktura ze Szczecinka (zapłacona)[/QUOTE] To jest ostatni ciąg wpłat. Post 561 z dnia 02.03.2010
  9. jola_li jak będziesz miała chwilę napisz mi pw o suni. Jestem ciekaw czy wystawią Ją na stronę schronu. U nas na razie nie ma kleszczy. No, ale niedługo się pewnie pojawią.
  10. Ja też wszystkim dziękuję. I co z sunią?
  11. Właśnie miałem napisać, że ostatnie dni Dusia spędziła z Kairą. Naprawdę miło się obserwuje Ich zachowanie. Dlatego Dusia powinna szybko znaleźć dom taki na stałe. Na pewno dogada się z innymi psami i kotami.
  12. [quote name='ilon_n']Czy ktoś przeniesie ten wątek na ogólne forum??[/QUOTE] Faktycznie mało osób zagląda na wątki województw.
  13. [quote name='ilon_n']Jak się trzyma astek?[/QUOTE] Jakieś wiadomości?
  14. Ja mam spore zaległości w ogłoszeniach. Napiszcie do [B]polubek[/B]. Ona powinna Wam pomóc.
  15. Kajko mały cwaniak posikuje bo pewnie chce wrócić do SBD :evil_lol:. Niech Pan się nie denerwuje tylko ładnie z Kajkiem wychodzi. Ruch to zdrowie :lol:. Ja to biegam kilka razy dziennie. Może problem Z netem wynika ze skrzynki. Nie wszystkie się ze sobą komunikują i czasami wiadomości nie dochodzą.
  16. Dawno mnie nie było u Bianki. Mam sporo do nadrobienia. Postaram się wieczorem poczytać i jakoś pomóc.
  17. Głupio mi, że na wszystkie psiaki nie starcza mi czasu. Mam nadzieję, że Cykor znajdzie dom.
  18. Dziękuję gonia za rozliczenie. O Światuniu pamiętam. O wszystkich pamiętam, ale pewnych spraw nie przeskoczę. W kwietniu będzie lepiej.
  19. Niedługo sprawdzę co wpłynęło na konto i napiszę. Edit Zaksięgowała mi się wpłata od Kundelkowej Skarbonki - 50 zł. Jak dojdą pozostałe wpłaty to będziemy mieli całą kwotę na transport.
  20. Dziękuję bardzo. Postaramy się o zdjęcia.
×
×
  • Create New...