Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='koosiek']Proszę, zajrzyjcie do Saturna, burka bez ucha, który od lat czeka na dom :( http://www.dogomania.pl/threads/184051-Saturn-kanapowiec-w-ciele-wiejskiego-burka.-Do%C5%BCywocie-w-schronisku Link nie działa Ten powinien http://www.dogomania.pl/threads/184051-saturn-kanapowiec-w-ciele-wiejskiego-burka.-do%C5%BCywocie-w-schronisku/
  2. Mam Rudzika w awatarze na nk. Na razie nie robię ogłoszeń. Może postaramy się o allegro dla Niego?
  3. Numer do Neczki mam. Tak więc w ten sposób będę łapał nadal kontakt. Jakie jeszcze znacie osoby, które bywają w Orzechowcach, a są na dogo?
  4. Zapisuję sobie.
  5. Szkoda, że nikt nie dzwoni w sprawie Bambo..
  6. Co tam ciekawego słychać u Nitki?
  7. Dzięki [B]Gonia[/B] za info.
  8. Jakieś wieści co u Kuby?
  9. Właśnie wróciliśmy od weta. Dusia dostała zastrzyk na odrobaczenie. Za 20 dni zacząć trzeba szczepienie. Nie wiem czy była szczepiona w schronisku. Wydatki dziś to 30 zł Poprzednie ( uzupełnię posty ) To 94 zł, 50 zł, 15 zł. Razem 189 zł. Do tego doszły szelki i smycz. Ale nie pamiętam cen. chyba 22 lub 24 złote.
  10. Nie jestem w temacie. Muszę sporo przeczytać. Na razie nie staję po żadnej stronie i pewnie nie stanę. Ivette, gonia. Poznałem Was tu na dogo. Traktuję jako przyjaciół. Nie będę wybierał kto ma rację, a kto nie. Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
  11. Jestem. Dziękuję za zaproszenie. Wieczorem zrobię banerek.
  12. Kto jest mi wstanie udzielić bieżącego info ze schronu? Kogo tum jeszcze można zaprosić?
  13. Przepraszam nie miałem netu kilka dni. Moja deklaracja powinna dojść w poniedziałek. Najdalej we wtorek.
  14. Przepraszam za nieobecność. Już jestem.
×
×
  • Create New...