Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dzięki Aniu za informacje. Niedługo zrobię banerek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178958-ToruA-Potrzebny-tym-czas-dla-maA-ej-suni-Bardzo-pilne"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8972/dusiacrop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178958-ToruA-Potrzebny-tym-czas-dla-maA-ej-suni-Bardzo-pilne"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8902/dusiacrop2.jpg[/IMG][/URL]
  2. Dziękuję za zaproszenie. Na razie zaznaczam.
  3. Zaksięgowały mi się wpłaty Maruda666 - 30 zł Saphira -100 zł jola_li - 20 zł Razem 150 zł W takim razie będzie jeszcze ANETTTA - 30 zł Kundelkowa Skarbonka - 50 zł Czyli następne 80 zł. Razem do to da 230 zł i 200 zł od przyszłego domku. Brakuje 170 zł. Za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy.
  4. Za 20 zł _Lara. Wielkie dzięki. Ja już spaceruję z Elą. Autobus przestał jechać pół godziny temu.:loveu:
  5. Będę miał poślizg. Pisanie postów mnie spowalnia.:diabloti:
  6. [quote name='__Lara']Tzn. kto? ;)[/QUOTE] ilon_n i Cajus JB. Bez różnicy kto dostanie pw z kontem.
  7. Tak. Zawsze jakiś się znajdzie. Wracamy z Dusią. Po drodze jeszcze Ela i znów spacer z Dusią. I na koniec Kaira. Sunia i Roki też miały spacerki. Właściwie Dusia sporą część dnia spędziła z Elą, Sunią, Rokim i kotem Ladykiem. Zero konfliktów. Uczyła się dobrych manier.
  8. [quote name='karolciasz28']Zrobiłam chłopakowi ogłoszenie na cafeanimal.[/QUOTE] Również wielkie dzięki.
  9. Jasne Anka. Chyba że jutro pojawi się informacja, że zapadłem w sen zimowy. Tudzież odleciałem do ciepłych krajów.
  10. Jak będę znał kwoty to edytuję tytuł.
  11. [quote name='ilon_n']Cajus, dopatruję się w tym pierwiastka Twojego sabotażu - każdy zjedzony mebel to praca dla Ciebie! Zauważ, że Dusia zaczęła skubać moje łóżko dopiero po kilku wypadach z Tobą do pracy! Przekabaciłeś Ją!? O ile dziś znów nie zapadniesz w niedźwiedzi sen .. ;)[/QUOTE] Odbywa specjalne szkolenie. I dlatego mam niedźwiedzi sen abym nie słyszał jak to robi.
  12. [quote name='__Lara'][B]Allegro Dusi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=982784705[/URL][/B] ktoś chętny na wyróżnienie? :razz:[/QUOTE] Dziękujemy _Lara. My wyróżnimy allegro Dusi.
  13. Nie wiem ile bo rano nie miałem zaksięgowanej żadnej wpłaty. Może napiszcie mi pw to będę wiedział ile będzie.
  14. Wasze schronisko to wspaniałe miejsce. Niby ten sam Kuba, a zupełnie inny. Dziękujemy mariamc.
  15. Zdrowiej Dorothy przede wszystkim. Za informacjami i zdjęciami od Ciebie poczekamy. Ja i tak dziś zadwonię jak wypadła wizyta u weta.
  16. Wyślę Roxi 25 zł z tego co mi zostało po Mai. Proszę nie podburzać do łokciowania mężczyzn bo się może upowszechnić.
  17. Odszedł Twój Przyjaciel. W Twoim sercu pozostaną te wszystkie miłe chwilę z Nim spędzone. Dałaś Mu największy dar jaki można ofiarować psu. Wspaniały i kochający dom. Coś czego Juraskowi nikt nie odbierze. Miłość i ciepło. Własny kąt i swojego człowieka. On zawsze będzie w Twoim sercu, a Ty w Jego. Kiedyś się znów spotkacie na wspólnym spacerze. Będzie na Ciebie czekał. I ja płaczę. Żegnaj Jurasku.
  18. Dopiero mogę się dopisać. Bardzo się cieszę, że Kajko znalazł dom.
  19. Myślę, ze nie chodzi o adopcję. Ale poczekajmy do wieczora. A to są linki do niemieckich stron ogłoszeniowych [url]http://www.animalaid.eu/cms/website.php?id=/zuhause-gesucht/hunde/huendinnen/jennycindy.htm[/url] [url]http://www.tiereinnotweltweit.de/index.php?topic=102.0[/url]
  20. [quote name='ilon_n']Ta Ślicznotka cichaczem obżera mi spód łóżka :lol:[/QUOTE] Ela zje całe. [quote name='ilon_n']A może ktoś zrobiłby banerek dla Dusi??[/QUOTE] Zrobię wieczorem / w nocy.
  21. Myślę, ze chodzi o zwykłe info. Zawsze nie problem znaleźć kontakt do schronu. W nocy wszystko wyjaśnię.
  22. Wybaczcie wy adoptowaliśmy ostatnio trzy psiaki i to bardzo mocno nas pochłonęło. Mam nadzieję, ze dziś już będzie spokojnie i załatwię sprawę Jenny i Cindy.
  23. Konto rozesłane. Dziękuję wszystkim i zbieramy dalej. Prawda jest taka, że opcja transportu się zmieniła niestety na droższą. Samochód na benzynę. Dlatego koszt wzrasta nam do 600 zł.
×
×
  • Create New...