[quote name='Monika z Katowic']Cajus JB! Podnoszenie też bardzo, bardzo ważne! Dziękujemy! :):):)
Zapraszamy zawsze - o każdej porze dnia i nocy - do podnoszenia wątku!
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_EZman000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_EZman000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
Próbuję wrócić do swojej starej formy czyli dodawania ogłoszeń, ale wciąż brak mi czasu. Taka pomoc jest jeszcze lepsza od podnoszenia.