Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Ja mogę tylko podnieść.
  2. Nie było widać aby któryś kulał. Raczej poruszały się w miarę normalnie. Jurand reaguje warczeniem na podejście od tyłu. Prawdopodobnie to wynik niedowidzenia lub będącej tam rany. Nie wiem jak widzi dokładnie czy tylko kontury czy plamy. Na pewno podążą za obiektem wzrokiem. Za odsuwaną od ciała ręką wodził. Natomiast z bardzo bliska nic nie widzi. Karmy na ziemi szukał nosem. Zdjęcia rany. Zbyszek to bardzo energiczny pies. Ilon_n zauważyła jakiś problem z dziąsłami.
  3. [quote name='mc_mother']To czekamy na relację:) Znalazłam coś takiego...Czy ktś z Was coś wie o tym DT: http://www.dogomania.pl/threads/181140-Oferuje-DT-P%C5%82atny!-woj.-kujawsko-pomorskie?p=14296356#post14296356 Jest miejsce, 15 zł za dobę za białasa, jest w centrum Torunia- wszystko byłoby cacy, ale nie widać kto z niego korzystał... Gdyby było ok to może dla Zbysia byłoby miejsce... Nie znam tego DT. Zawsze można sprawdzić.
  4. Pewnie, że warto. Tylko ogłoszenie będzie w maju lub czerwcu. Tak mi się wydaje.
  5. Taka śliczność i nie lubi zdjęć?
  6. Ja właśnie staram się wrócić spod tego mostu. Miejsce wygrzane.
  7. będę starał się częściej zaglądać do Bianki.
  8. [quote name='Ewanka']I ja przyłączam się do kciukasów za nowy domek :)[/QUOTE] Dołączam się.
  9. Zdaje się ogłoszenie w MP są płatne.
  10. Mnie nie stać na razie na wyróżnienia. Może ktoś będzie miał możliwość zapłacić za wyróżnienie.
  11. [quote name='Saphira']Beciu ! Ja znam i Weronikę i Cajusa. Nie podałam mu namiarów bo wiem, że Weronika ma ostatnio duże problemy:roll:[/QUOTE] Rozmawiałem z Saphira. [quote name='siekowa']U nas ludzie adoptowali ostatnio córkę i matkę, więc wierze, że i dziewczynom uda się wreszcie znaleźć dom. Dziwie się, że nie ma jeszcze na dogo zbiorowego wątku z psami, które szukają wspólnego domu. Może ktoś z Was miałby czas na założenie i prowadzenie takiego wątku? Na pewno zwiększyłoby to szanse tych psiaków na znalezienie domu.[/QUOTE] Ciekawy pomysł. Ale to by musiała być osoba, która może praktycznie cały dzień być na necie. Aby być na bieżąco. I przede wszystkim musiały być nieustannie informacje na bieżąco.
  12. Nie wiem czy [B]idusiek [/B]nie ma kontaktu z domkiem bo Kangurek też pojechał do tych Państwa.
  13. Galeria na nk [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/743[/URL] Banerki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184004-7-tygodniowych-szczeniak%C3%83%C2%B3w-mixy-golden-retrivera-DS-DT-lub-schron....-POM%C3%83%C2%93%C3%85%C2%BBCIE%21%21%21"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5927/saraiszczeniakicrop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184004-7-tygodniowych-szczeniak%C3%83%C2%B3w-mixy-golden-retrivera-DS-DT-lub-schron....-POM%C3%83%C2%93%C3%85%C2%BBCIE%21%21%21"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2664/saraiszczeniakicrop2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184004-7-tygodniowych-szczeniak%C3%83%C2%B3w-mixy-golden-retrivera-DS-DT-lub-schron....-POM%C3%83%C2%93%C3%85%C2%BBCIE%21%21%21"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1544/saraiszczeniakicrop3.jpg[/IMG][/URL]
  14. I kolejny raz nie usiadłem w nocy do komputera. Mam pytanie czy mogę umieścić szczeniaczki na nk z zapytaniem o przyszłą adopcję. Czyli chętnych musiałbym kierować na jakiś adres. Mogę prosić o taki czy zostaje opiekuna?
  15. Przyślijcie mi numer konta. Wyślę brakujące 10 zł.
  16. Dziękuję za miłe przyjęcie. Ja też nie wiem co to za kwiat. Ale niech odgoni deszczowe chmury.
  17. Przepraszam za poślizg z banerkiem. Dziś dopiero zrobię. Na razie podniosę.
  18. Pamiętam o Kubusiu. Moje zaległe deklaracje dojdą niedługo. Niewiele mi już brakuje do wyjścia na prostą.
  19. Wielki z Niego szczęściarz.
×
×
  • Create New...