-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Ja mogę tylko podnieść.
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Cajus JB replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie było widać aby któryś kulał. Raczej poruszały się w miarę normalnie. Jurand reaguje warczeniem na podejście od tyłu. Prawdopodobnie to wynik niedowidzenia lub będącej tam rany. Nie wiem jak widzi dokładnie czy tylko kontury czy plamy. Na pewno podążą za obiektem wzrokiem. Za odsuwaną od ciała ręką wodził. Natomiast z bardzo bliska nic nie widzi. Karmy na ziemi szukał nosem. Zdjęcia rany. Zbyszek to bardzo energiczny pies. Ilon_n zauważyła jakiś problem z dziąsłami. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Cajus JB replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='mc_mother']To czekamy na relację:) Znalazłam coś takiego...Czy ktś z Was coś wie o tym DT: http://www.dogomania.pl/threads/181140-Oferuje-DT-P%C5%82atny!-woj.-kujawsko-pomorskie?p=14296356#post14296356 Jest miejsce, 15 zł za dobę za białasa, jest w centrum Torunia- wszystko byłoby cacy, ale nie widać kto z niego korzystał... Gdyby było ok to może dla Zbysia byłoby miejsce... Nie znam tego DT. Zawsze można sprawdzić. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że warto. Tylko ogłoszenie będzie w maju lub czerwcu. Tak mi się wydaje. -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Cajus JB replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Taka śliczność i nie lubi zdjęć? -
Ja właśnie staram się wrócić spod tego mostu. Miejsce wygrzane.
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
będę starał się częściej zaglądać do Bianki. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Zdaje się ogłoszenie w MP są płatne. -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
Cajus JB replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
Faktycznie trochę cicho. -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mnie nie stać na razie na wyróżnienia. Może ktoś będzie miał możliwość zapłacić za wyróżnienie. -
[quote name='Saphira']Beciu ! Ja znam i Weronikę i Cajusa. Nie podałam mu namiarów bo wiem, że Weronika ma ostatnio duże problemy:roll:[/QUOTE] Rozmawiałem z Saphira. [quote name='siekowa']U nas ludzie adoptowali ostatnio córkę i matkę, więc wierze, że i dziewczynom uda się wreszcie znaleźć dom. Dziwie się, że nie ma jeszcze na dogo zbiorowego wątku z psami, które szukają wspólnego domu. Może ktoś z Was miałby czas na założenie i prowadzenie takiego wątku? Na pewno zwiększyłoby to szanse tych psiaków na znalezienie domu.[/QUOTE] Ciekawy pomysł. Ale to by musiała być osoba, która może praktycznie cały dzień być na necie. Aby być na bieżąco. I przede wszystkim musiały być nieustannie informacje na bieżąco.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie wiem czy [B]idusiek [/B]nie ma kontaktu z domkiem bo Kangurek też pojechał do tych Państwa.
-
Galeria na nk [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/743[/URL] Banerki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184004-7-tygodniowych-szczeniak%C3%83%C2%B3w-mixy-golden-retrivera-DS-DT-lub-schron....-POM%C3%83%C2%93%C3%85%C2%BBCIE%21%21%21"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5927/saraiszczeniakicrop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184004-7-tygodniowych-szczeniak%C3%83%C2%B3w-mixy-golden-retrivera-DS-DT-lub-schron....-POM%C3%83%C2%93%C3%85%C2%BBCIE%21%21%21"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2664/saraiszczeniakicrop2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184004-7-tygodniowych-szczeniak%C3%83%C2%B3w-mixy-golden-retrivera-DS-DT-lub-schron....-POM%C3%83%C2%93%C3%85%C2%BBCIE%21%21%21"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1544/saraiszczeniakicrop3.jpg[/IMG][/URL]
-
I kolejny raz nie usiadłem w nocy do komputera. Mam pytanie czy mogę umieścić szczeniaczki na nk z zapytaniem o przyszłą adopcję. Czyli chętnych musiałbym kierować na jakiś adres. Mogę prosić o taki czy zostaje opiekuna?
-
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
Cajus JB replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Na razie zapisuję sobie. -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
Cajus JB replied to margo001's topic in Już w nowym domu
I ja na razie podniosę. -
12-letni,umierający ON-kowaty DAKAR-już zaTM
Cajus JB replied to Ania i Kajber's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyślijcie mi numer konta. Wyślę brakujące 10 zł. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Cajus JB replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za miłe przyjęcie. Ja też nie wiem co to za kwiat. Ale niech odgoni deszczowe chmury. -
Przepraszam za poślizg z banerkiem. Dziś dopiero zrobię. Na razie podniosę.
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
Cajus JB replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętam o Kubusiu. Moje zaległe deklaracje dojdą niedługo. Niewiele mi już brakuje do wyjścia na prostą. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Cajus JB replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Wielki z Niego szczęściarz.