Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dziękujemy Dorothy. Będziemy czekać na Twoją kolejną relację i zdjęcia.
  2. Witaj OlaLola. Dziękuję bardzo. Dziś w nocy lub jutro podrzucę Tobie te wątki, które znam.
  3. Zapisuję sobie. Maksiu może zostać tam gdzie jest czy nie bo się pogubiłem. Mogę pomóc w ogłaszaniu standardowymi ogłoszeniami. Moja galeria na nk na razie. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/748[/url]
  4. To dobrze, że ma dobrą oglądalność. Tylko czy ktoś się Nim zainteresuje na poważnie.
  5. Co zdiagnozował wet i jakie są rokowania? Banerki dla Fredzia. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184293-ZAGL%C4%84DNIJ%21%21%21-Ja-umieram-Fredzio"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4493/fredzio2crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184293-ZAGL%C4%84DNIJ%21%21%21-Ja-umieram-Fredzio"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2875/fredzio2crop11.jpg[/IMG][/URL]
  6. Nie ma psów nieadopcyjnych. Są tylko ludzie, którzy albo nie chcą lub nie mogą dać Im domu.
  7. Dziękuję pati za zaproszenie. Teraz już uciekam, ale w nocy wrócę. Doczytam. Dodam Pikusia też do siebie na nk.
  8. Rozumiem. Tak niestety często jest. Za dużo bied do ogarnięcia.
  9. Ja tez mam problem ze znalezieniem numeru konta. Wieczorem zrobię banerek.
  10. [quote name='BUDRYSEK']najgorsze,ze Cykorek tez ma guzka :([/QUOTE] To bardzo niedobrze. Wiadomo co to?
  11. Postaram się zaprosić kilka osób.
  12. [quote name='wilczek007']519 058 615 do szefowej w schronie.[/QUOTE] Wielkie dzięki. Teraz doczytałem, ze jest w pierwszym poście. Zaraz uzupełnię opis. [quote name='OlaLola']Witam, trafiłam tu właśnie przez nk Cajusa... szkoda że jestem tak daleko... będę trzymać za malucha kciuki, ( ale co tam po moich kciukach jak on walczy o życie) wkleje go u siebie na nk, to na pewno i popytam znajomych, może oni coś poradzą.... tak mi go szkoda....;([/QUOTE] Dzięki OlaLola. [quote name='Yv1958']Prosze o podanie adresu i konta, na ktore mozna wplacic pieniadze. Osobiscie nic wiecej nie moge zrobic:-([/QUOTE] Dziękujemy bardzo. Przyda się więcej informacji o Fredziu. Co Mu jest jeszcze potrzebne. I numer konta.
  13. Teraz będzie wszystko jasne. Fredzio u mnie na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/746[/url] Jeśli macie jakiś inny namiar na kontakt niż profil na nk to proszę podajcie.
  14. Zaznaczam. Znalazłem na nk. Zaraz wrzucę do swojej galerii.
  15. U Dusi wszystko w porządku. Można powiedzieć, że tylko domku Jej brakuje. Odnawiamy allegro?
×
×
  • Create New...