Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Tanitka a może Ty masz pożyczyć transporter na sunię z 10kg wagi, mantis wie dla kogo i ma chyba mój numer.
  2. Ja jednorazowo mogę 10zł, ale pod koniec m-ca, bo już nie mam nic. Poproszę o przypomnienie z kontem po 25 kwietnia
  3. Dawni nie zaglądałam, widzę, że Franio musi zmienić miejsce zamieszkania. Czemu nie może byc u cioci?
  4. Ojej maleństwo kochane w domeczku prawdziwym, co prawda tymczasowym ale domeczek i ludzie, którzy są przy pieseczku;-)
  5. Psiak piękny, a jaki smutek w oczach na tym zdjęciu:-( Też myślałam czy wogole ta głuchota jest zdiagnozowana, i sądziłam, że wcale nie latała po wetach tylko od razu się pozbyła. Słów brakuje. Maleńki z cioteczkami znajdziesz domek!!
  6. Dziewczyny jestem pod wrażeniem!! Już zapisałam wątek hugo i módlmy sie o Domek:-)
  7. No to oby było tak jak myślicie. To ja tez zaczynam tak myśleć:-) Miętusku trzymaj się!
  8. Cudwonie by było, cudownie. Napisałam do obraczus czy ma tel.
  9. Ja mogę z nimi pochodzić. Tylko nie wiem czy będę miała jak pojechać.
  10. Zapaliło sie światełko..niech się rozpala...
  11. Kochane cioteczki:-* Jak Jaro u lekarza?
  12. Oj tak, ja również:-)
  13. To Bojus do obcych nadal taki lękliwy? Dużo czasu chłopak potrzebuje....
  14. Rok czasu bezdomny... A gdzie on sypia, to go żywi przez ten rok? Pewnie dobrzy ludzie. A Wołomin nie ma schroniska?
  15. Karineczko ciocie milczą i nie piszą albo i nie zaglądaja wcale do Ciebie.....
  16. Czy coś wiemy?
  17. O właśnie przypomniałam sobie, że pisałas tak Reniu. Ale cóż. Tu na dogo wiemy, że jak coś nie wypali tzn, że domek nie byłby dobrym domkiem. Niech mnie myli przeczucie, ale cały czas myślę, że Pani się wycofuje:-(
  18. Obraczus a rozmawiałaś z Agatą o tym szczepieniu? Tak pomagała i pomagała i w końcu nie miała odwagi przeznac się, że nie zaszczepiła?
  19. Pisz jak będą miały jechać, będziemy trzymać kciuki za szczęśliwą podróż i całość:-)
  20. I co, i co z Franią?
  21. Dziewczyny co można jej poradzić? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182835-Piesek-z-chorAE-A-apAE-PomA-A-cie?p=14398447#post14398447"]http://www.dogomania.pl/threads/182835-Piesek-z-chorAE-A-apAE-PomA-A-cie?p=14398447#post14398447[/URL]
  22. No to trzymajmy kciuki by ten domek czytał Mojego Psa!!
×
×
  • Create New...