Psiak piękny, a jaki smutek w oczach na tym zdjęciu:-(
Też myślałam czy wogole ta głuchota jest zdiagnozowana, i sądziłam, że wcale nie latała po wetach tylko od razu się pozbyła. Słów brakuje.
Maleńki z cioteczkami znajdziesz domek!!
O właśnie przypomniałam sobie, że pisałas tak Reniu.
Ale cóż. Tu na dogo wiemy, że jak coś nie wypali tzn, że domek nie byłby dobrym domkiem.
Niech mnie myli przeczucie, ale cały czas myślę, że Pani się wycofuje:-(
Dziewczyny co można jej poradzić?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182835-Piesek-z-chorAE-A-apAE-PomA-A-cie?p=14398447#post14398447"]http://www.dogomania.pl/threads/182835-Piesek-z-chorAE-A-apAE-PomA-A-cie?p=14398447#post14398447[/URL]