Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. I co z tym bazarkiem, hesia zamawiasz? Czyli do schronu w jego sprawie na razie nie ma co dzwonić, Alekssandra będzie go monitorowała?:-) A ja teraz zobaczyłam zdjęcia dopiero :-) Ale się zagapiłam, ale jakie piekne:-) Prawda jaki Artuś jest śliczny?
  2. Z tym Dniem Ziemi chodzi o to by pojechać po psiaki do tych miejscowości i być tam z nimi?
  3. [quote name='martka1982']macie rację. tutaj przydałaby się wizyta przedadopcyjna. anito - pomożesz? jutro zaproponuję to w schronie i zadzwonimy do pani z pytaniem czy sie zgodzi, jesli nie, to sprawa będzie jasna, a jeśli się zgodzi to będziemy szukać kogoś jeśli anita nie będzie mogła.[/QUOTE] Myślę tak samo, wizyta jest niezbędna, szkoda, że wcześniej nikt nie pomyślał o wizycie. No właśnie, to Miętusek trafiłby do domku bez wizyty? Tak zaufałyśmy tej Pani?
  4. Katarzyna zapłaci za rtg, a na badanie weta też nie ma kasy?
  5. Porozmawiaj z rodzicami i może pomożecie psiakowi
  6. Tinko niech Cie znajdą....
  7. NA łańcuchu przy budzie.... No cóż, może to lepsze niż schronisko
  8. A gdzie te psiaki są teraz? I gdzie jest Dzień Ziemi i kiedy?
  9. A o co chodzi z grochowem? SZymek zmienia domek?
  10. Plany wspaniałe:-) Jeszcze do jutra jest bazarek za 10zł zuzy911. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03"]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03[/URL] Zuza ma tyle pracy, że jeszcze przez ileś dni będzie robiła ogłoszenia. Jakby coś, można kupić pakiecik a z ogłoszeniami poczekać, jakiś ładny teskt napisać itd.
  11. Współczuję, że psiaki macie chore... W schroniskach powinni każdego psa zaopatrzyć z obroże przecie insektom. Staszeczku powodzenia! Gdzie on jedzie?
  12. Bardzo się cieszę, że sie udało z transportem. Trzymam kciuki za dalej!
  13. [quote name='Kinia1984']dziekujemy ...:)TZ wczoraj zmienil posciel Lady sobie w deszczu ganiala...cala mokra i smiedzaca wygodnie ulozyla sie w swiezej poscieli:)[/QUOTE] Twój Tz to ma takie szczęście, Lady upaprana po deszczu w czystą pościel wlazła, a Gabi załatwiła się na świeżo uprany dywanik:-) Lubią go dziewczyny. Jest jeszcze coś o czym nie wiemy?:-)
  14. O kurcze źle:-( Oby mnie przeczucia myliły, ale obawiam się, że Pani może zrezygnowała, a godzina zbyt późna jest tylko wytłumaczeniem by psiaka nie wieźć, a okres przyjechania za 3 tyg po Miętuska to takie przedłużanie, gdzie później przekaże info, że niestety coś się zadziało i nie może...
  15. Tak, macie racje królewicz taki:-) Biedny idąc do schronu widział, uszy i nos miał całe. Dwa czy trzy lata i pies przesteje widzieć i pogryziony zostaje, no może sam zaczął... Eh życie...
  16. Pewnie bagaży za dużo nie mają..... Kiedy wyjeżdżają? Któraś z Was jedzie? Mam nadzieję, że spodobają się oba pieseczki i, że Cekineczka zabierze szybciutko zaufania do nowej Pani...
  17. Hmmm, moja Teresa jest od lipca dopiero i liniała w lutym, więc podejrzewam, że ta przyjemność tylko raz do roku. Teraz jak ciepło, ona puchata bardziej niz na zimę była:-) Ale może to kwestia lepszego żywienia niż za czasów schroniska i przedschroniska. Moja staruszka[*] na okrągło gubiła, a okresowo parę razy w roku więcej. A Fredzia jak to pinczer,włosów ledwo ledwo to i mało wypada. A rude takie dłuigie wszędzie i wszędzie będą:-)
  18. Dobrze by było, nie wiemy w jakim jest stanie, ale być może myśli czasem o swoim piesku:-(
×
×
  • Create New...