Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. A czy on otrzymuje jakieś leki przeciwbolowe na stałe? Może powinien dostawać....
  2. Nie chcą ludzie psów:-(
  3. Moja córka może być z drugim psem. Jeśli mogę swoje zdanie wyrazić, to uważam, że może jeden pies i jedna osoba. Przyznaje rację, może zaistnieć taka sytuacja, że 1 psiak się zdenerwuje na coś lub kogoś, łatwiej zapanować nad tym 1 psem mając tylko jego, niż mając dwa. A jeśli mowa o stresach, to na takiej imprezie, zestresować się może każdy pies z normalnego domu, wychodzący 4 razy dziennie na spacery, bywający wśród ludzi i psów. Tam będzie tłum ludzi, hałas, mnóstwo bodźców z każdej strony. Moje suki by ciężko to przeżyły, więc z psami z kojców trzeba będzie byc bardzo czujnym i ostrożnym. Będę chciała dowiedzieć się o ich charakterach czegokolwiek. I szczepione są oczywiście....
  4. Chyba jest błąd bo ja deklarowałam stałą 10zł a wpisałaś mi na marzec 20. A to są kwoty wysłane? Bo ja chyba wysłałam 10zł. Sprawdź proszę.
  5. Kosu może to coś w powietrzu wisi, mnie też dopadło:-( Poproszę konto, wyśle tą skromną dyszkę, mam jeszcze troszkę kaski, muszę się pozbyć.
  6. To jest bardzo dobry pomysł, dobrać pieska do oczekiwania poszukującego:-) A Mike jest pięknym psem
  7. Właśnie zobaczyłam nowy wątek, już wchodzę:-) Lala trzymaj się!
  8. Ja też mieszkam w sąsiedztwie, jakby coś. Biedna sunieczka
  9. A ja mogę już wpłacić 10zł, zamiast pod koniec m-ca. Poproszę konto.
  10. Te piękne czarne :-) Muszę tez się czegoś dowiedzieć o nich, w razie czego aby wiedziec co mówić. Oby chociaż ktoś się zainteresował. Ale ja sobie myślę, że nawet jeśli żaden psiak nie znajdzie domu<tfu tfu>, to ludzie widząc tak piękne psy z chusteczkami, że szukają domku, uświadomią sobie, że jest mnóstwo bezdomnych psiaków, że jest mnóstwo psów które zostały skrzywdzone przez człowieka, że gdzieś wewnątrz ktoś stanie się wrażliwszy na nieszczęście zwierząt. Mam nadzieję, że jednak któryś spotka swojego człowieka.
  11. Jaka śliczna Frania, jaka szczęśliwa:-) Oby wizyta przyniosła pozytywną diagnozę
  12. Kobieta zwyczajnie zrezygnowała i nie umiała powiedzieć. Woli robić uniki i kombinować.
  13. Ależ sie ciesze, że Molly znajdzie się w prawdziwym domku..... Szczęśliwej podróży!
  14. Kochana jak cwana. W jakim mieście przebywa? Zuza chce to w ogłoszeniu podać
  15. Ja nie umiem, jakis czas temu przypadkiem umieściłam fotki
  16. Robaczki kochane bądźcie szczęsliwe!!
  17. Jejku jejku!!! Piękności! Zycie przed Wami, wspaniałe życie!! Powodzenia i uważajcie na siebie w podróży!!
  18. A to nie było jej do tej pory? Przecież wpłacałam
  19. A można wyprosic by nie oddawali jej na paluch?
  20. A suka jest szczęśliwa, czuje się kochana:-)
  21. Eduś i Rambo mają taki swój światopogląd odmienny:-)
×
×
  • Create New...