-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
A zaczipowani na kogo? Czy na miejscu u weta w niemczech, ich czipy będą będą przypisane do nowej właścicielki?
-
Ja Frani przytrzymać nie mogę, mąz powiedział stanowcze nie.
-
Szczeniaki z LISIEJ NORY! 5sz. EX-DZIKUSÓW MA DOMY!!! Mama nadal w lesie :(
Awit replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
A czemu nie dokopali sie do pozostałych dwóch? Nie mogę jeszcze próbować? Może faktycznie warto spróbować sposobu malagos -
WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !
Awit replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
To taka kolejność? Ślub, domek, psy? A dzieciaczki? -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Artuś w domku, Łatka w domku, Cekinka i Zenus razem domek znaleźli a nasze chłopaki się zasiedzą niedługo.... -
Boże, pies z domu zabrany, przywieziony do schronu, skąd wzięty parę m-cy wcześniej, DRAMAT dla tego zwierzaka. Czuję ból wewnątrz, gdy myślę o tym, widzę go, takiego nierozumiejącego sytuacji, głuchego:-( Wg mnie ta kobieta nie powinna mieć nigdy więcej żadnego zwierzaka w domu. Szkoda, że schronisko nie posiada odpowiednich procedur do stosowania w takich sytuacjach. Ludzie będący obok płaczą, bo babsztyl oddaje psa jak reklamowany zakup w markecie. Pies płacze uwiązany przy ścianie a baba wybiera sobie kolejnego. Alekssandra porób mu fotki, pogłaszcz go od nas wszystkich, może założymy mu wątek, może porobimy jakieś ogłoszenia
-
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Awit replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Linienie przejdzie, niech wyjdzie to co ma wyjść. Moja Teresa w te mrozy w lutym pozbyła się prawie wszystkich włosów, białe widoczne wszędzie, koszmar, liniała jak szalona. Jak straciła portki, już nie miało co wychodzić. I w ciągu paru dni, parunastu, zaczęła obrastać, w dodatku przybrała inne barwy, po paru dniach znowu zmieniła kolorystykę. Dla mnie to nowość, zawsze miałam czarne krótkowłose psy. Raz do roku przeżyję. Oby nie częściej. -
Żal bidulki, niestety z kasą nie stoję prawie wcale, nie wspomogę. Trzymam kciuki za sprawność malutkiej.
-
Jest też informacja, która jest przykra. Do schroniska przyjechała dziś jakaś kobieta, która zwróciła półrocznego sznaucerkowatego po trzech miesiącach, bo stwierdziła że jest głuchy a ona chce psa słyszącego bo ma ogród. Pani która tak zrobiła jest chyba bezmyślna. Bardzo przykra była ta sytuacja. Bea bardzo się cieszę, że wszystko się udało i Artuś jest znowu w domku.... Zmroziło mnie to co napisałaś:-( Bezmyślna to zbyt delikatne słowo na określenie. To niepojęte, wybrać się do schroniska, z setek psów wybrać tego jedynego, przytulać, karmić, opiekować się, dowiedzieć się, że głuchy... I oddać bo niepełnosprawny. Psa, który pokochał, oddał serce, oddać bo nie słyszy i nie będzie pasował do fajnego ogrodu:-( To prymitywizm uczuciowy, to jak barbarzyństwo... Dobrze, że go oddała, byłby nieszczęśliwy gdyby z litości go zatrzymała:-(
-
Topik jest w DT w w-wie, a do krakowa jedzie do kolejnego DT?
-
Jaki pękny ptak, a jaki piękny czarny:-)
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niedźwiadku jak Ty żyjesz maleńki? -
Tineczko czekaj cierpliwie....
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Awit replied to fizia's topic in Już w nowym domu
JAk dobrze, że Molly lepiej...